Announcement

Collapse
No announcement yet.

Laguna Seca 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laguna Seca 2008

    Da li se secate ove trke? Predpostavljam da se vecina seca. Juce kao sto znate nije bilo motogp-a, pa sam morao da pogledam ovu trku, jer jednostavno ne mogu da imam vikend bez motogp-a, te sam se podsetio starih dobrih dana u motogp-u sa Rosijem na tronu. Da sve bude jos zanimljivije trku je prenosio Srdjan Erceg, koji je to fenomenalno odradio Moram vam reci da je to jedna od mojih omiljenih trka... Ovo je jedna od trka na kojoj se vidi zasto je Rosi kralj motogp-a, ceo vikend je zaostajao za Stonerom oko pola sekunde da bi na trci pokazao da to nije njegova prava forma, vec da moze mnogo brze od toga... Sta mislite o ovoj trci?

  • #2
    Originally posted by Marko90 View Post
    Da li se secate ove trke? Predpostavljam da se vecina seca. Juce kao sto znate nije bilo motogp-a, pa sam morao da pogledam ovu trku, jer jednostavno ne mogu da imam vikend bez motogp-a, te sam se podsetio starih dobrih dana u motogp-u sa Rosijem na tronu. Da sve bude jos zanimljivije trku je prenosio Srdjan Erceg, koji je to fenomenalno odradio Moram vam reci da je to jedna od mojih omiljenih trka... Ovo je jedna od trka na kojoj se vidi zasto je Rosi kralj motogp-a, ceo vikend je zaostajao za Stonerom oko pola sekunde da bi na trci pokazao da to nije njegova prava forma, vec da moze mnogo brze od toga... Sta mislite o ovoj trci?
    Koliko je bilo Rossijevih trka za pamcenje.I u 125 i kasnije sa Hondom.Steta sto vremenom covek ih zaboravi.Lepo je imati snimke stare i podsetiti se.Laguna Seca 2008 Duel zbog koga se gleda Moto gp.Kejsi je bio odlican ali na svaki njegov potez Rossi je odgovorio neverovatno.Pricao je Rossi da kada vozi ispod kacige uzvikuje,navija i dere se od adrenalina kada je duel u pitanju.Ovde je bilo ko na roler kosteru . Trka koja ce ostati u istoriji moto gp kao i mnogo druge.Rosijev prelazak kroz vadicep preko zemlje odmah na tom mestu se nalaze dva metalna sahta..Rossi na twiteru ima jednu sliku gde pokazuje te sahtove Kejsi je umeo da ostavi konkurente bez ikakve sanse ali cesto kada su mu bili ravnopravni u duelu je bio slab.To mu je i najveca mana Duel..Moze neko da kaze Whein,Kevin Svarc,Agostini,Duan ali niko od njih nije ni blizu Rossija.Toliko trka,toliko dokaza,toliko rekorda,toliko duela,toliko pobeda...Rossi je pobedjivao i tog Stonera i Lorenca i osvajao titule.I mnogo drugih imena Biadjija,Gibernaua,Ukawu,Kata,Capirosija,Simonceli ja,Aleksa Barosa,Hagu,Melandrija,Andreja Pita,sampione super bajka Spiza,Silvana Gintolija,Stonera,Pedrosu,Lorenca i da se ne vracam mnogo u proslost.Koga sve nije i po ko zna koliko puta..Cinjenica je da je Rossi najbolji u istoriji moto gp i ne vidim nikog ko ce da ka skine.I sto je rekao jednom u prenosu Srdjan Erceg,koliko smo srecni sto zivimo u eri jednog ovakog coveka.Ja sam imao srecu i uzivo da ga gledam.Jednostavn 46 forever.

    Comment


    • #3

      Comment

      Working...
      X