Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja 68 poena ovo kolo

    Nije lose , Larsson mi nije nastupio , a da sam ostavio Suareza i da sam odabrao boljeg kapitena bilo bi jos bolje

    @ Scouser : Bonus dobiju minimalno 3 igraca iz svakog meca ( 1 ,2 ili 3 poena ) , ali ti ne mozes znati koji ce igraci to biti unaprijed , to se odredjuje na osnovu nekog EA indexa , sta li vec
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #47
      Nije loše ovo kolo 73 boda još ako se u obzir uzme da su mi Nasri, Hart i Nolan imali po 1 bod a da Larson nije nastupao ;)

      Comment


      • #48
        Nemogu da verujem ili su me zajebali ili ovde nesto nije u redu ?
        Terry mi je u prvoj ali nije igrao De Jong mi je prvi na klupi i dobio bi dva boda za njega ali nisam, ali ta dva boda mi trebaju za H2H

        Comment


        • #49
          sad sam pogledao nije ti ubacio De Jonga jer morash da imash minimum tri igracha u odbrani na svakoj tekmi i jednog napadacha po pravilima, sobzirom da ti je Terry treci odbrambeni nemash srece... da je Agger igrao njega bi ti ubacili ali nije igrao...

          Comment


          • #50
            U pravu si, nisam skonto
            Last edited by Scouser; 27-08-12, 11:26.

            Comment


            • #51
              maler za tebe druze...

              Comment


              • #52
                ljudi pitanje jedno, kad se menja vise od jednog igraca po kolu kad vam oduzmu po 4 poena za svaki transfer da li vam skidaju samo u ligama ili vam skidaju i na overall transferima?

                okej nema veze skontao sam da nema veze jedno sa drugim samo ti to kolo od liga oduzmu a za overall ti ostave sve poene...
                Last edited by Tazz; 03-09-12, 09:36.

                Comment

                Working...
                X