Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    evo i mene Capture222.jpg

    Comment


    • #17
      evo i mene Capture222.jpg

      Comment


      • #18
        Capture222.jpg

        EDIT: E ljudi imam neki problem! Vise sam postovao objavio slucajno, a nijedan ne valja. Slika na kompu mi nije ovako mala, ali kad je prebacim ovde nista se ne vidi. U cemu je fazon?

        Comment


        • #19
          Cilj se zna

          Golman koji prima relativno malo golove
          2 od 3 defanzivca iz 1. tima lige prosle godine
          Dva najbolja asistenta prosle godine u vezi
          Tri odlicna strelca , ma dominacija



          Mislim realno da sam sastavio dobar tim , mozda malo Guthrie oslabio vezni ali valjda ce igrati dobro. Holt je masina , dosta jeftin , htio sam Adebajora tu i verovatno cu ga kupiti ako predje u Totenhem , prodacu nekog iz defanzive da napravim mesto.
          Klupa je
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Ushao u obe lige...

            3-4-3

            Szczesny - Terry,Agger,Walker - Silva,Cazorla,Kagawa,Pienaar - Torres,Cisse,Pogrebnyak

            Izmene : Ruddy,Allen,Hangeland,Tierney

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #21
              Nije toliko loše

              Comment


              • #22
                Aj mi neko objasni na koji nacin funkcionise ovaj fantasy? Prvi put igram -pojma nemam!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • #23
                  Funkcionise tako sto na svoj nacin boduje ucinak igraca u stvarnosti.Boduje svaki gol(5-6 bodova cini mi se) i asistenciju(mislim da je 3 boda svaka) koje neki od igraca koje imas u timu naprave u jednom kolu PL.Takodje ce igrac dobiti bod ili dva u zavisnosti koliko vremena je proveo na terenu(70+ minuta je 2 boda),dobice i minus 2 za zuti karton.Ne znam koliki je minus za crveni i za napravljen penal(ako se to boduje..nisam siguran).Igraci iz odbrane kao i golman dobijaju minus za svaki gol koji je njihov tim primio,a golman dobije bodove za svaku uspjesnu odbranu na utakmici.Normalno,odbrana i golman dobijaju cini mi se 4 boda ako njihov tim nije primio gol na toj utamici (clean sheet).Igracu kojem si dao kapitensku ce se duplirati osvojeni bodovi.Mislim da se dobija i nesto sitno ako je neki igrac bio igrac utakmice.
                  11 igraca na terenu i 4 zamjene.Normalno postavis formaciju koja se tebi najvise svidja Nakon svakog kola mozes prodavati i kupovati igrace.Jedan prodat/kupljen igrac po kolu je free,svi transferi koje napravis preko tog jednog koji je dzabe ce ti oduzimati po 4 boda od ukupnog broja bodova koje si sakupio.U obije polusezone ces imati pravo jednom da iskoristis wildcard za transfere(mozes kupiti/prodati koliko god igraca oces,bez tih penala od -4).

                  Valjda sam dobro objasnio Ako te jos nesto zanima,pitaj

                  Comment


                  • #24
                    Objasnio ti je sve covjek a mogao si fino i tamo da vidis. Evo link, idi na rules i tu ti pise za sta dobijas poene.
                    http://fantasy.premierleague.com/rules/

                    Comment


                    • #25
                      Pokopao me Liverpul odmah na startu

                      Comment


                      • #26
                        Nemogu da verujem prvo me Agger Suarez i Gerrad sjebu a najvise Agger posto je u minusu a sad Aguero, od koga sam najvise ocekivao , povredi se i izadje u 14 min -.-

                        Comment


                        • #27
                          Nije los ovaj vikend bio na fantasy-u, 40 bodova, jos cekam sutra Nani-a majstora...

                          Kapiten Eden prednjaci..

                          Btw, kome je tim PITARI? Tog sam pocepao 40-24 u H2H..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #28
                            Vec vidim par transfera posle 1.kola , lose sam sastavio tim , Bane me malo izvukao ali dzaba , pukao u H2H ladno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #29
                              Ne znate momci.
                              Ceh, Ivanovic i Kol.
                              Jos imaju u srijedu mec koji ce se brojati u ovo kolo i to protiv Redinga.
                              Al sam se posra u ostatak tima. Aguero, Podolski i Suarez u spicu sve promasaji. Amalfitano i Niki Sori uopste nisu odigrali, Glen Dzonson nista, a Fil Dzons povrijedjen. Zaboravio da pravim transfere pa ovako izgleda.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ladno se povecali poeni, Hazard 20 poena..Vermaelen 8, Yaya 7, tako je doktori moji..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X