Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i IKOM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sport Klub i IKOM

    Zanima me da li je bilo kontakta sa IKOM kablovskim opertareom da se sport klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se nadje.

    Hvala unapred na odgovoru.

  • #2
    Odg: Sport Klub i IKOM

    [quote author=AcaVeliki link=topic=8.msg24#msg24 date=1156431036]
    Zanima me da li je bilo kontakta sa IKOM kablovskim opertareom da se sport klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se nadje.

    Hvala unapred na odgovoru.
    [/quote]

    Postovani,

    Sport Klub je zainteresovana za saradnju. Trzisni principi postoje svuda u svetu, a program Sport Kluba ima kvalitet. Dakle, nije do nas.

    Vas
    Sport Klub

    Comment


    • #3
      Odg: Sport Klub i IKOM

      Ja sam na "sugavom" Ikom-u,inace zivim u 70 bloku.Zanima me koja je procedura da predjem na SBB,tj. hocu da konacno imam sportklub na bilo koji nacin.Koliko to kosta i da li cela zgrada mora da se prebaci na SBB(mada je to kod mene nemoguce,80% su penzosi).Ukratko,kako da dodjem do sportkluba

      Comment


      • #4
        Odg: Sport Klub i IKOM

        [quote author=Dennis link=topic=8.msg1192#msg1192 date=1159132636]
        Ja sam na "sugavom" Ikom-u,inace zivim u 70 bloku.Zanima me koja je procedura da predjem na SBB,tj. hocu da konacno imam sportklub na bilo koji nacin.Koliko to kosta i da li cela zgrada mora da se prebaci na SBB(mada je to kod mene nemoguce,80% su penzosi).Ukratko,kako da dodjem do sportkluba
        [/quote]

        ili TOTAL TV (www.totaltv.tv) ili da potpise predsednik kucnog saveta a moze i 51 % stanara

        Comment


        • #5
          Odg: Sport Klub i IKOM

          hvala tebra

          Comment


          • #6
            Odg: Sport Klub i IKOM

            I ja sam na ovom BUDJAVOM ICOM-u koji nema sport klub! Nocas sam poludela sto ne mogu da pratim polufinalni mec Djokovic - Murray! Da li je ikako moguce da se dogovorite sa icom-om da emituje vas program ili da menjam kablovsku ?!

            Comment


            • #7
              Odg: Sport Klub i IKOM

              mala ispravka: BUDJAVOM IKOM-u

              Comment


              • #8
                Odg: Sport Klub i IKOM

                to morate sa muzicarima



                gornja slika objasnjava paralelu

                Comment


                • #9
                  Odg: Sport Klub i IKOM

                  Sta?! I dalje nema kontakta Sport Kluba i IKOM-a ?! I kad ce ih biti ?

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Sport Klub i IKOM

                    jako rado bih sada napisao sta je IKOM odgovorio ... ali bi me neko optuzio za nepostovnje pravila foruma pogotov onih o lepom ponasanju .... (tako sam cuo)

                    znaci moracete da zovete njihov Call centar ...

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Sport Klub i IKOM

                      Ovaj IKOM je totalna katastrofa od operatera.Ne ide mi u glavu da i posle toliko vremena nisu u stanju da odvoje odredjenu svotu novca i konacno pocnu da saradjuju sa zaista sjajnim i najboljim sportskim kanalom Sportklubom,jer to zaista nije fer prema svima koji zele da gledaju vrhunski sport,ali zbog operatera nisu u mogucnosti i da uzivaju u istom.Stvarno je to jedna velika nepravda,za koju, mi koji smo imali te "srece" da budemo pod katastrofalnim 'IKOM" operaterom i pored redovnog placanja i pretpostavljam,za slicnu pretplatu,a ni pod nekim "pay tv-extra" uslovima,ne mozemo da pratimo,pa sigurno najkvalitetniji program na nasem trzistu.Znam da nije do vas sa Sportkluba,ali ja bi iskreno voleo da se nadje neko resenje da i ostali gradjani imaju vas tv signal,....

                      P.S.Nadam se da necete kao smrdljivi SOS Kanal prenositi vrhunske sportske dogadjaje 2-3 sezone,a onda se ugasiti,......,ipak ste vi daleko ozbiljnija i kvalitetnija tv,.....,sretno i sve najbolje,...

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Sport Klub i IKOM

                        svi koji su na IKOMU...

                        moj savet otkazite ikom kupite TOTAL TV i nema frke....

                        www.totaltv.tv

                        trenutno je akcija tako da moze za 2000 i kusur da se dobije osnovna oprema

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Sport Klub i IKOM

                          [quote author=admin link=topic=8.msg5485#msg5485 date=1176915573]
                          svi koji su na IKOMU...

                          moj savet otkazite ikom kupite TOTAL TV i nema frke....

                          www.totaltv.tv

                          trenutno je akcija tako da moze za 2000 i kusur da se dobije osnovna oprema
                          [/quote]
                          Moram priznati da stvarno nisam zeleo da se mesam (iako ovu informaciju znam vec par meseci) ali ovo brutalno reklamiranje totaltv-a me je iskreno isprovociralo.

                          Igrom slucaja sam se upoznao sa jednim deckom koji radi u tehnickoj sluzbi IKOM-a U neformalnom razgovoru (tako da nije imao razloga da me laze) sam ga pitao sta se desava sa sportklubom i dobio sam sledeci odgovor.
                          Da je sportklub bio kontaktiran, da IKOM HOCE sportklub u svojoj ponudi ali da im je kao najjacem SBB konkurentu zacepljena dosta velika cena, cena koja u sustini treba da ih odbije od uzimanja jer bi prihvatanjem te cene sama pretplata morala vrtoglavo da skoci.
                          Mene zanima da li vi kao administrator oficijalnog sportklub foruma smete odgovorno da negirate tu pricu.
                          Da li smete da napisete po kojoj ceni je nudjen sportklub ikom-u i koliko ima istine u tome sta sam cuo. (cena nije poslovna tajna jer ako treba ja sada mogu da vam iznesem cene svih kablovskih kanala, koliko po pretplatniku placa kablovski operater)
                          Ne tvrdim da je tacno, to sam samo cuo ali me zanima vase vidjenje price.
                          Iskreno. Vi kao vlasnici kanala smete to i da radite. Vi diktirate cenu, ali mene zanima prica po kojoj sam cuo da je vektor sportklub dobio po jednoj ceni a da je IKOM-u trazena druga. Da li je to tacno i molim vas da javno napisete po kojoj famoznoj ceni je IKOM-u nudjen sportklub.

                          P.S.
                          Takodje me zanima povodom iste teme sta je zapelo sa PTT-om? Zasto ga i oni nemaju iako po postovima u ovom podforumu i od strane PTT-a je postojalo interesovanje za sportklub. Da li je "zacepljena" cena i kod njih problem???

                          P.P.S.
                          Meni je jasno da SBB mora na neki nacin da pokusa da odrzi TTV koji propada i puca po svim savovima ali za sam sportklub i za same gledaoce bi bilo mnogo pametnije da ga po normalnoj ceni kupe svi kablovski operateri jer bi onda mnogo vise novca bilo za mnogo bolji program, ali kao sto rekoh, SBB je vlasnik sportkluba i on ima pravo da reklamira svoj ttv, ali gospodo to je jadno i to sigurno nece spaiti projekat ttv ako sam ttvne smanji cene i krene po recepturi digitv-a koji je za svega par meseci dostigao broj pretplatnika ttv-a. Mesto se ne drzi privilegijom i ekskluzivom, nego pametnom poslovnom politikom ;)

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Sport Klub i IKOM

                            Pa pazi prijatelju,ja sam na IKOM-u i ako je to sto je ovaj ortak napisao tacno,a upravo otvaram sajt total tv-a da vidim da li je zaista tako(do skoro cena bila 4 crvene),da je cena oko 2 somica za koriscenje opreme,bez obzira sto je to reklama,po meni to je zaista prihvatljiva cena za sve korisnike.Da konacno napusim ovaj smrdljivi IKOM i uzmem pravu kablovsku(podrazumeva se SPORTKLUB).A ako je istina da je SBB odvalio cenu za IKOM u odnosu na druge operatere,zaista nije fer prema nama,obicnim gledaocima,koji bi tu televiziju verovatno,uz sigurno veliku gledanost,koju verujem imaju,povecali drasticno i doprineli da se i cene reklama i bilo kakvog drugog reklamiranja podignu,kao i same gledanosti ovog sjajnog sportskog kanala.I svima bi bilo super,pretpostavljam.

                            P.S.Nije istina da je 2 somica,sad sam proverio.4 crvene je minimalno da se dobije oprema na koriscenje i naravno signal total tv-a uz instalaciju svega.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Sport Klub i IKOM

                              [quote author=Dennis link=topic=8.msg5489#msg5489 date=1176931151]
                              Pa pazi prijatelju,ja sam na IKOM-u i ako je to sto je ovaj ortak napisao tacno,a upravo otvaram sajt total tv-a da vidim da li je zaista tako(do skoro cena bila 4 crvene),da je cena oko 2 somica za koriscenje opreme,bez obzira sto je to reklama,po meni to je zaista prihvatljiva cena za sve korisnike.Da konacno napusim ovaj smrdljivi IKOM i uzmem pravu kablovsku(podrazumeva se SPORTKLUB).A ako je istina da je SBB odvalio cenu za IKOM u odnosu na druge operatere,zaista nije fer prema nama,obicnim gledaocima,koji bi tu televiziju verovatno,uz sigurno veliku gledanost,koju verujem imaju,povecali drasticno i doprineli da se i cene reklama i bilo kakvog drugog reklamiranja podignu,kao i same gledanosti ovog sjajnog sportskog kanala.I svima bi bilo super,pretpostavljam.

                              P.S.Nije istina da je 2 somica,sad sam proverio.4 crvene je minimalno da se dobije oprema na koriscenje i naravno signal total tv-a uz instalaciju svega.
                              [/quote]
                              Samo pripazi. Da bi gledao sportklub preko ttv-a moras da kupis i dodatni plus paket pa te mesecna pretplata ispada 750 din.

                              Comment

                              Working...
                              X