Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i IKOM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Sport Klub i IKOM

    ovako...
    cena je za svakog ista... nazovi sportklub u toku dana i cuces cenu uslove i slicno ...
    IKOMU je data cena kao i svima, identicna cena i identicni uslovi odbili su.. ok njihovo pravo...


    PTT samo sto nije sve je sredjeno ...

    inace jeste da je TOTAL TV nesto skuplji od obicne kablovske pretplate ali veruj mi ja znam minimum 10 mojih prijatelja koji su prestali da placaju IKOMU i uzeli TOTAL TV ili presli na SBB, Radijus vektor.. ili sta im je vec blizu...

    jedan deo ljudi je ostao na IKOMU zbog kablovskog modema jer ili SBB nije blizu ili nemaju mogucnost za ADSL...


    Comment


    • #17
      Odg: Sport Klub i IKOM

      [quote author=baja link=topic=8.msg5487#msg5487 date=1176917517]
      [quote author=admin link=topic=8.msg5485#msg5485 date=1176915573]
      svi koji su na IKOMU...

      moj savet otkazite ikom kupite TOTAL TV i nema frke....

      www.totaltv.tv

      trenutno je akcija tako da moze za 2000 i kusur da se dobije osnovna oprema
      [/quote][/quote]

      Bajo,
      cenimo tvoje postove, komentare i stavove. Ipak, ozbiljna prica ne moze i ne sme da se bazira da govorkanjima "decka iz tehnicke sluzbe IKOM-a". Dakle, u tvom postu, nenamerno, ima nekoliko velikih gresaka i netacnosti.
      Prvo - IKOM nije hteo da uzame Sport Klub
      Drugo - Cena za sve, i podvalcimo, za sve kablovske operatere je ista. Ako drugim operaterima koji su uzeli nas kanal, a ima ih vise od 20, cena osnovne ponude nije vrtoglavo skocila, nema razloga da tako bude s IKOM-om
      Trece - cene jesu deo poslovnih tajni
      Cetvrto - Nije po hronologiji, ali nije tacno da je SBB vlasnik naseg kanala
      Peto - Da je stavka "cetvrto" tacna potvrdjuje i cinjenica da ce KDS PTT vrlo brzo poceti da u svom sistemu emituje Sport Klub

      Pozdrav

      Comment


      • #18
        Odg: Sport Klub i IKOM

        [quote author=SPORTKLUB link=topic=8.msg5508#msg5508 date=1176970183]
        [quote author=baja link=topic=8.msg5487#msg5487 date=1176917517]
        Ne tvrdim da je tacno, to sam samo cuo ali me zanima vase vidjenje price.
        [/quote]

        Bajo,
        cenimo tvoje postove, komentare i stavove. Ipak, ozbiljna prica ne moze i ne sme da se bazira da govorkanjima "decka iz tehnicke sluzbe IKOM-a". Dakle, u tvom postu, nenamerno, ima nekoliko velikih gresaka i netacnosti.
        [/quote]
        Zahvaljujem se na lepim recima, preciznom i korektnom odgovoru.
        KAo sto se moze videti iz dela koji sam ostavio ja sam se u startu ogradio.
        Iskreno meni je prica delovala tacno zato sto je recena u neformalnom razgovoru i nisam video razloga da me lazu. ZAto sam i postavio komentar i pitanje ovde da bi se neke stvari razjasnile, narocito sto nema gore stvari od netacnih i polupreciznih inforamcija.
        Premda i dalje smatram da brutalno reklamiranje ttv-a nije na mestu jednog kanala pogotovu sto tvrdite da nemate veze sa SBB-om (sto je malo diskutabilno ali ajde sada necu ni je da budem cepidlaka )
        Samo sto se tice stavke tri.
        Zasto za njih cene nisu deo poslovne tajne???
        Da ne bude zabune, ovo su cene po korisniku.


        Jos jednom se zahvaljujem na fer i korektnom ophodjenju sa korisnicima i "braca" sa SBB foruma bi trebala da se ugledaju na vas.
        ZA svaku pohvalu.

        Comment


        • #19
          Odg: Sport Klub i IKOM

          [quote author=baja link=topic=8.msg5559#msg5559 date=1177056396]
          [quote author=SPORTKLUB link=topic=8.msg5508#msg5508 date=1176970183]
          [quote author=baja link=topic=8.msg5487#msg5487 date=1176917517]
          Ne tvrdim da je tacno, to sam samo cuo ali me zanima vase vidjenje price.
          [/quote]

          Bajo,
          cenimo tvoje postove, komentare i stavove. Ipak, ozbiljna prica ne moze i ne sme da se bazira da govorkanjima "decka iz tehnicke sluzbe IKOM-a". Dakle, u tvom postu, nenamerno, ima nekoliko velikih gresaka i netacnosti.
          [/quote]
          Zahvaljujem se na lepim recima, preciznom i korektnom odgovoru.
          KAo sto se moze videti iz dela koji sam ostavio ja sam se u startu ogradio.
          Iskreno meni je prica delovala tacno zato sto je recena u neformalnom razgovoru i nisam video razloga da me lazu. ZAto sam i postavio komentar i pitanje ovde da bi se neke stvari razjasnile, narocito sto nema gore stvari od netacnih i polupreciznih inforamcija.
          Premda i dalje smatram da brutalno reklamiranje ttv-a nije na mestu jednog kanala pogotovu sto tvrdite da nemate veze sa SBB-om (sto je malo diskutabilno ali ajde sada necu ni je da budem cepidlaka )
          Samo sto se tice stavke tri.
          Zasto za njih cene nisu deo poslovne tajne???
          Da ne bude zabune, ovo su cene po korisniku.


          Jos jednom se zahvaljujem na fer i korektnom ophodjenju sa korisnicima i "braca" sa SBB foruma bi trebala da se ugledaju na vas.
          ZA svaku pohvalu.
          [/quote]

          Bajo,
          hvala i tebi na poverenju koje nam ukazujes - gledajuci nas kanal i aktivnom ucestvovanju na nasem forumu.
          Nadamo se da su se sada neke bitne stvari razjasnile.
          Pre nego sto ti odgovorimo na jos dve stvari, samo da dodamo da je ono sto smo najavljivali ispunjeno (sto samo potvrdjuje tacnost naseg predjasnjeg odgovora tebi) ptt je od juce pustio Sport Klub u svoju mrezu.
          Prvo - reklamiranje ttv je potpuno normalnqa stvar iz najmanje dva razloga. Jedan je ekonomski, znaci ko plati pusta mu se reklama, a drugi jeste interes, a nama jeste interes da nas sto vise ljudi gleda, a to se pored kablovskih operatera moze postici i ttv.
          Drugo - svako ima svoju poslovnu politiku. Kad neki, naprimer, fudbalski klub sklapa ugovor s nekim igracem, nekad objavi visinu transfera, a nekad ne.

          pozdrav

          Comment


          • #20
            Odg: Sport Klub i IKOM

            Ipak je za sve kriv mrtvi IKOM,...,pa da li je moguce da oni,kao ipak jedan od najvecih operatera odbiju SPORTKLUB,ali bas mi ne ide u glavu.Juce sam im poslao mail,bas da vidim da li ce da odgovore.Definitivno cu ih napustiti i uzeti total tv,pa kolk'o da kosta nek kosta.Pa ljudi,imam utisak da se oni plase da puste forum na svom sajtu(za sada ga nemaju),jer je logicno koliki bi pritisak i kritike pretrpeli od gledalaca.

            Comment


            • #21
              Odg: Sport Klub i IKOM

              Ahaaa, TotalTv je super...samo sto bi mi trebalo jedno 3 komada da uzmem ne bih li gledao na svom TV sta ja hocu a ostali ukucani sta oni hoce. Za neupucene: kad se prikljucite na TTV onda svi televizori koji se snabdevaju sa TTV receivera moraju da gledaju isti kanal. Znaci u nedelju uvece u 10 moji matorci moraju gledati NFL u svojoj sobi jer ja to gledam u mojoj! Potpuno neprihvatljivo za mene!!!

              Comment


              • #22
                Odg: Sport Klub i IKOM

                NA nekim forumima se pojavila vest da ce IKOM od 1. Septembra uvesti SK.

                Da li ima istine u toj informaciji?

                Hvala unapred na odgovoru.

                Comment


                • #23
                  Odg: Sport Klub i IKOM

                  [quote author=baja link=topic=8.msg8009#msg8009 date=1187823828]
                  NA nekim forumima se pojavila vest da ce IKOM od 1. Septembra uvesti SK.

                  Da li ima istine u toj informaciji?

                  Hvala unapred na odgovoru.
                  [/quote]

                  prvi put cujem. mora da proverim, ali bih zano. na kom forumu?

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Sport Klub i IKOM

                    [quote author=SPORTKLUB link=topic=8.msg8021#msg8021 date=1187855960]
                    [quote author=baja link=topic=8.msg8009#msg8009 date=1187823828]
                    NA nekim forumima se pojavila vest da ce IKOM od 1. Septembra uvesti SK.

                    Da li ima istine u toj informaciji?

                    Hvala unapred na odgovoru.
                    [/quote]

                    prvi put cujem. mora da proverim, ali bih zano. na kom forumu?

                    [/quote]

                    ja sam to video na kablovskom forumu a informacija je sa nekog drugog foruma.
                    evo ga ceo tekst (da budem iskren i mene je informacija zacudila pa rekoh da proverim, narocito sto je ovde neko svojevrmeno napisao da su se dogovrili sa IKOM-om a vezano je bilo za Jotel)

                    Originally posted by "Manchester Unt."
                    Na jednom od nasih renomiranih foruma procitam informaciju kako ce IKOM od 1.Septembra u paketu kanala ovog kabl. provajdera imati i kanal SportKlub.

                    Koliko ima istine u tome i da li neko ima neke pouzdanije informacije ? :?:

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Sport Klub i IKOM

                      obavestio sam nadlezne o tvom postu , mislim da ce odgovor uskoro stici
                      ... ali sumljam da ima nesto od te price...

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Sport Klub i IKOM

                        [quote author=admin link=topic=8.msg8076#msg8076 date=1187893051]
                        obavestio sam nadlezne o tvom postu , mislim da ce odgovor uskoro stici
                        ... ali sumljam da ima nesto od te price...
                        [/quote]

                        Hvala.
                        VAse kolege sa SBB foruma bi trebali da dodju na cas obuke kako se ponasa pravi administrator.
                        JA cu pokusati da saznam izvor te informacije (cisto da bi mogli da suzbijemo dezinformaciju ako je to u pitanju)

                        Jos jednom hvala na trudu.

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Sport Klub i IKOM

                          Mislim da stvari pocinju da se kristalisu.

                          Tako uvek biva kad ljudi ne citaju ono sta pise, nego tumace na svoj nacin.

                          Izgleda da je doslo do zabune. U pitanju je bio tekst o SK+ gde se spominje Iko medija koja je sklopila ugovor o zastupanju SK-a i eto zabune

                          Dakle kako stoje stvari u pitanju je bila zabuna i nista od SK-a na IKOM-u. Izvinjavam se na unesenoj "pometnji" ali nije bilo do mene. JA sam samo hteo da rascistim nesto sta je i po mom misljenju bilo neverovatno (da IKOM kupi SK)
                          Ja verovatno ne bih ni odreagovao da nije bilo dodatne zabune u vasoj temi "SK i ostali operateri" gde se spominjao problem sa jotelom gde "nislija" pise sledece
                          [quote author=nislija link=topic=78.msg7132#msg7132 date=1187255681]
                          ne mogu da verujem...u cemu je problem...kako su funkcionisali god. dana? a sa Ikomom mogu da se dogovore...jel postoji neka sansa da se ipak dogovore
                          [/quote]
                          Ali za 100% tacnu informaciju cekamo odgovor "nadlaznih"

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Sport Klub i IKOM

                            [quote author=baja link=topic=8.msg8110#msg8110 date=1187911197]
                            Mislim da stvari pocinju da se kristalisu.

                            Tako uvek biva kad ljudi ne citaju ono sta pise, nego tumace na svoj nacin.

                            Izgleda da je doslo do zabune. U pitanju je bio tekst o SK+ gde se spominje Iko medija koja je sklopila ugovor o zastupanju SK-a i eto zabune

                            Dakle kako stoje stvari u pitanju je bila zabuna i nista od SK-a na IKOM-u. Izvinjavam se na unesenoj "pometnji" ali nije bilo do mene. JA sam samo hteo da rascistim nesto sta je i po mom misljenju bilo neverovatno (da IKOM kupi SK)
                            Ja verovatno ne bih ni odreagovao da nije bilo dodatne zabune u vasoj temi "SK i ostali operateri" gde se spominjao problem sa jotelom gde "nislija" pise sledece
                            [quote author=nislija link=topic=78.msg7132#msg7132 date=1187255681]
                            ne mogu da verujem...u cemu je problem...kako su funkcionisali god. dana? a sa Ikomom mogu da se dogovore...jel postoji neka sansa da se ipak dogovore
                            [/quote]
                            Ali za 100% tacnu informaciju cekamo odgovor "nadlaznih"
                            [/quote]

                            Ajmo u "rasciscavanje" :P

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Sport Klub i IKOM

                              cekamo "nadlezne"

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Sport Klub i IKOM

                                [quote author=baja link=topic=8.msg8131#msg8131 date=1187950108]
                                cekamo "nadlezne"
                                [/quote]

                                - Nasa firma se zove IKO MEDIA
                                - Icom je rekao da je SK skup

                                Comment

                                Working...
                                X