Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 7 8 9
Rezultati 121 do 129 od 129

Tema: Sport Klub i IKOM

Junior Member
    Datum registracije
    03.05.2010
    Moć reputacije
    0

Odg: Sport Klub i IKOM

tesko dacemo to da gledamo na ikomu to je rezervisano za sbb to samo kod njih ima i neverujem da ce da daju nekom drugom da hoce mogu odmah da puste na digitalnu na ikomu ali jbg mogu misliti cenu kolika je da se ubaci u ponudu

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member
    Datum registracije
    03.05.2010
    Moć reputacije
    0
    hoce li skoro doci na ikom sk prime i sk 3 , 4 , 5 ili cemo cekati ko sk godinama makr do pocetka primere vidite da sredite

Active Member saburo sakai avatar
    Datum registracije
    22.04.2015
    Moć reputacije
    7277
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

Junior Member
    Datum registracije
    25.05.2017
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od saburo sakai Pogledati poruku
    Počelo je! Mogli su doduše prvo da ponude sportski paket

Active Member saburo sakai avatar
    Datum registracije
    22.04.2015
    Moć reputacije
    7277
    ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje

još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

Junior Member
    Datum registracije
    28.05.2017
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od saburo sakai Pogledati poruku
    ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje

još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine
    Bitka sa vetrenjačama To prilagođavanje SBB-u će trajati mesecima...

Junior Member
    Datum registracije
    22.08.2017
    Moć reputacije
    0
    interesuje me zasto je preko kablovske ukinut sport klub 1?inace pretplatnik sam IKOM operatera.sto je jos najtragicnije na mesto sport klub 1 je postavljen kanal film box koji je skremblovan...tako da sada imam sport klub 2 i 3.unapred hvala

Member Lallana20 avatar
    Datum registracije
    22.08.2017
    Moć reputacije
    781534
    Daj vise sredite audio, koji kurac komentator govori da je postignut goö a gol pola minuta kasnije dodje

The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

Liverpool loves you Matip

Member Gb92 avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    329853
    Ovo nije mesto gde se dobijaju zvanicne informacije od sportkluba i sbba

ikom i dalje ima sk1 samo skeniraj kanale

a svi ostali kome treba jos sportklubova nek predju na sbb .. do kraja god ce svi moci .. mada vecina i sada moze

za ovo kasnjenje imas call centar o cas posla ce to da rese ako si na sbb cim se neko pozali.

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 7 8 9

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •