Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i IKOM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Sport Klub i IKOM

    tesko dacemo to da gledamo na ikomu to je rezervisano za sbb to samo kod njih ima i neverujem da ce da daju nekom drugom da hoce mogu odmah da puste na digitalnu na ikomu ali jbg mogu misliti cenu kolika je da se ubaci u ponudu

    Comment


    • hoce li skoro doci na ikom sk prime i sk 3 , 4 , 5 ili cemo cekati ko sk godinama makr do pocetka primere vidite da sredite

      Comment


      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Počelo je! Mogli su doduše prvo da ponude sportski paket

          Comment


          • ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje

            još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

            sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje

              još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

              sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine
              Bitka sa vetrenjačama To prilagođavanje SBB-u će trajati mesecima...

              Comment


              • interesuje me zasto je preko kablovske ukinut sport klub 1?inace pretplatnik sam IKOM operatera.sto je jos najtragicnije na mesto sport klub 1 je postavljen kanal film box koji je skremblovan...tako da sada imam sport klub 2 i 3.unapred hvala

                Comment


                • Daj vise sredite audio, koji kurac komentator govori da je postignut goö a gol pola minuta kasnije dodje


                  The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                  Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                  Liverpool loves you Matip

                  Comment


                  • Ovo nije mesto gde se dobijaju zvanicne informacije od sportkluba i sbba

                    ikom i dalje ima sk1 samo skeniraj kanale

                    a svi ostali kome treba jos sportklubova nek predju na sbb .. do kraja god ce svi moci .. mada vecina i sada moze

                    za ovo kasnjenje imas call centar o cas posla ce to da rese ako si na sbb cim se neko pozali.

                    Comment

                    Working...
                    X