Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i IKOM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Sport Klub i IKOM

    [quote author=cole85 link=topic=8.msg171851#msg171851 date=1285360865]
    eto krecu 3,4,5 sk a ovo kolo premier lige samo jednu utakmicu mozemo da gledamo uzivo na ikomu http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2715.0 i posle recite da su uslovi isti za sve ikom jeste takav kakav jeste ali ovo je sramota mnogo vise utakmica sam mogao da gledam kad je rts imao prava pored skupstine koju je nonstop ubacivao a evo sk toliko kanala a samo jedna utakmica uzivo za celo kolo viste ste ocigledno kupili prava za sbb a ne za teritoriju srbije $JS}|
    [/quote]
    cole, prvo je sramota sto tako govoris.
    drugo, uskoro ces dobti sk.
    trece, za drugo pitaj svog kablovskog operatera - ikom

    Comment


    • Odg: Sport Klub i IKOM

      Da li sam dobro razumeo? SK na Ikomu? fghj48d Ne verujem u taj dan al ajde....

      Comment


      • Odg: Sport Klub i IKOM

        ma ja hocu i hocu bas da verujem da konacno pogledam ko covek PL,tenis i NBA molim moderatora da potvrdi ovu,konacno,lepu vest

        Comment


        • Odg: Sport Klub i IKOM

          [quote author=zagi link=topic=8.msg172607#msg172607 date=1285593574]
          ma ja hocu i hocu bas da verujem da konacno pogledam ko covek PL,tenis i NBA molim moderatora da potvrdi ovu,konacno,lepu vest
          [/quote]
          tu konacnu potvrdu ces prvo morati da dobijes od svog kablovskog operatera !*^*-S&

          Comment


          • Odg: Sport Klub i IKOM

            sto da me bude sramota pa nisam ja nista slagao samo govorim cinjenice plus dao sam bio link za program na na kom je bila samo jedna utakmica uzivo premier lige a da li ce doci sk na ikom nadam se jel evo povecali su pretplatu od oktobra e sad ako je to istina sto ti kazes uskoro kod ikoma to moze da traje i godinu dana ali ajde daj boze da bude videcemo dal je ovo bila laz ili istina da dolazi sk na ikom %QWT&W

            Comment


            • Odg: Sport Klub i IKOM

              I? Je l proveravao neko sa Ikomom, poznatijim i kao "kablovski operater"? Ja ne, ne mogu da ih smislim, jos da ih kontaktiram telefonom - #&^Dk*

              Comment


              • Odg: Sport Klub i IKOM

                nema sanse da se neko iz Ikoma javi o SK da li je sve bila necija neslana sala ?

                Comment


                • Odg: Sport Klub i IKOM

                  samo nam recite da li pregovaraju......

                  Comment


                  • Odg: Sport Klub i IKOM

                    Sport klub na ikom kablovskoj pocinje za dva-tri dana!

                    Comment


                    • Odg: Sport Klub i IKOM

                      Danas oko 16h pocelo emitovanje SPORT Klub kanala na IKOM-kablovskoj.

                      Comment


                      • Odg: Sport Klub i IKOM

                        krenuo i sk na ikomu docekasmo i to hvala administraciji na info da ce krenuti na ikomu sk ipak neocekivano sta smo sve doziveli od ikoma godinama

                        Comment


                        • Odg: Sport Klub i IKOM

                          E hvala bogu, Ikom se smislio.. %QWT&W 7@$** %&ES7 *#AI&D
                          http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

                          Comment


                          • Odg: Sport Klub i IKOM

                            ma hvala svima koji su doprineli dogovoru

                            Comment


                            • Odg: Sport Klub i IKOM

                              Sport Klub u osnovnoj ponudi na frekvenciji C29 (535.25 MHz) i MEGA paketu Digitalne TV.
                              Uživajte u fudbalu gledajući Premijer Ligu, pratite tenis i mnoge druge sportove na Sport Klubu na Vašoj kablovskoj televiziji.

                              Comment


                              • Odg: Sport Klub i IKOM

                                odusevljen da su se dogovorili samo da upitam hoce li na Ikomu ici SK 3,4,5

                                pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X