Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srbija na OI - učesnici, raspored, rezultati

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Sutra strašan dan za kolektivne, tenisere, a startuje i Čavić..ali Heartbreak će to mnogo bolje.



    EDIT: Može i Deki

    teniseri http://www.london2012.com/tennis/sch...t/all-day.html

    ili ko više voli http://2012.itftennis.com/olympics/s...-schedule.aspx
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #77
      Meni ova olimpijada mnogo brzo prolazi...evo već raspored naših za 6 dan takmičenja...Očekujem od Čavića plasman u finale, od drugog delfina minimum polufinale...Ziki i Tipsa bi trebalo dobiti slabiju francusku kombinaciju, od Noleta svi već očekuju medalju tako da se 1/4 finale mora proći. Biti ili ne biti nam je sa Nemačkom u odbojci, vaterpolo će biti poslastica dok u rukometu ne očekujem nista značajnije protiv Danske. Što se tiće Ace tu je sve otvoreno, ali sasvim sigurno ga bodrimo sutra uveče za plasman u 1/4 finale

      2. avg

      -Srbija-Nemačka (odbojka) 10:30
      -Djerić, Jagar, Vasić, Vuković (veslanje) 11:10 1/2
      -Milorad Čavić, Ivan Lendjer (plivanje) 12:21q, 21:51sf
      -Djoković vs Tsonga (tenis) 14:30 1/4
      -Srbija-Crna Gora (vaterpolo) 15:10
      -Ivanović/Zimonjić vs Mirza/Paes (tenis) 17:30 1R
      -Srbija-Danska (rukomet) 20:30
      -Drenovak vs Killicci (boks) 23:00 R16
      sigpic

      Comment


      • #78
        Ajde da budemo realni i da sagledamo stvari sto objektivnije moguce, da ne zivimo u Divcevom svetu od 10 i vise medalja.
        Ja ocekujem sledece.

        Djokovic - Siguran sam da moze pobediti Tsongu danas ako prikaze igru kao protiv Roddicka. Ako udje u polufinale vec je nadomak medalje. Zeleo bih najsjajniju ali bih se cak zadovoljio i sa bronzom. Znaci to je jedna.

        Cavic - Ocekujem medalju jer je covek u fantasticnoj formi, na kraulu je objasnjavao, zeljan je osvete i ne verujem da ce uzeti makar bronzu a ima ogromne sanse za zlato. To su dve.

        Vaterpolo - Nerealno je ocekikvati da necemo proci u polufinale. Favoriti smo za zlato i verujem da idemo do samog kraja. Uzasno talentovana ekipa + Vanja bogotac = zlato. To su 3.

        Milica Mandic - Ocekujem bronzu, devojka je u sjajnoj formi, ima srebro sa EP i bronzu sa SP, normalno je da ocekujemo medalju. To je 4.

        Marko Novakovic - Da se ne lazemo on lako moze do medalje, svu ovu konkurenciju je oduvao na Evropskom prvenstvu, tako da moze bar do bronze. To je 5.

        Sada malo manje moguce stvari ali ipak uz dozu srece ostvarive.

        Asmir Kolasinac - Raduje forma sa EP, uz slabiji dan ostalih "zivotinja" i ostvarivanje licnog rekorda mogao bi do bronze, nadam se slabijem danu favorita pa da se uzme jos jedna medalja. To je 6.

        Nikolina Moldovan - Uglavnom je u svojoj generaciji u vek bila u prva 3 pa mi to daje nadu da bi nekom izvanrednom trkom mogla bar do brnoze. To je 7.

        Strelci:
        Mikec ima brnozu na Univerzijadi prosle godine u 50 m pistol uz neku dozu ludacke srece i on bi mogao do medalje ali potrebna je velika sreca.

        Mirosavljev moze do jedne medalje iz svoje dve discipline. Do sada je bez titule na OI i to mu je verovatno velika motivacija.

        Zlatic bogotac uz dozu srece mogao bi do jos jedne bronze, sto da ne.

        Teniski dubl, nadamo se bronzi ali ko zna dal je to uopste moguce.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #79
          Ja sam na pocetku OI rekla da osvajamo od 3-5 medalja i ako to ostvarimo da treba da budemo presrecni i da skacemo do neba, posebno ako to bude 5 medalja, i jos sam uvek pri tom stavu.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #80
            ahhahaha pa gde nadje Mikecu univerzijadu 2009, pored osvojenog svetskog kupa u Milanu, srebra na kupu u Minhenu i prvog mesta na rang listi ove godine u toj disciplini


            Imamo vec jednu medalju, ocekujem jos jednu bio to Mikec, Mirosavljev ili Zlatic, Djokovic uzima, Cavic i vaterpolo, a verovatno i dubl ako prodje u 1/2 finale a imamo lepu sansu. Dakle to je nekih 6 medalja realnih.

            Divac je rekao da imamo 10 sansi da uzmemo medalju i covek je bio apsolutno u pravu. Arunovicka je imala lepu sansu, nije je iskoristila nazalost i to dva puta tako da su dve medalje lako mogle biti nase a ne one ukrajinke. Stjepanovic je takodje bio blizu medalje a Divac i ceo tim verovali su u njega i znali su da je u fantasticnoj formi bas kao i Emir Bekric koji ce trcati na 400 prepone gde bi vrlo lako mogao i on u finalnu trku.

            Odbojkasi jos nisu rekli svoje i danas im je vazna sa Nemackom, a ako prodjemo verovatno 1/4 finale sa Bugarskom sa kojom moze da se igra. U rukometu kao vicesampioni evrope sa pravom smo imali da se nadamo da mogu u 1/4 finale i jos se nadamo i onda ko zna...1/4 finala u timskim su jako nezgodna.

            Gerasimenko je takodje bio jedna od uzdanica, ali naleteo na Kubanca u 1/8 finala koji je kasnije osvojio srebro.

            Ostaje i taj tekvondo gde sva 3 takmicara mogu nesto, a po najvise Mandiceva.

            Kad covek sabere i oduzme imacemo sasvim sigurno 10 sansi za medalju, ali naravno br osvojenih bice znatno manji.

            I da, ne moze se na OI ici sa stavom idemo po 3 medalje, nego moras postaviti visoke ciljeve da bi ih ostvario, ne samo u sportu veci u zivotu.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Ne sviđa mi se nikako što sve nešto imam osećaj da ću da se nerviram u ostatku dana.. i protiv Crngoraca i protiv Francuza.
              Kamon momci!

              Last edited by miloolja; 02-08-12, 13:18.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #82
                3. avg

                -Nemanja Mirosavljev (streljaštvo) 10:00q, 13:00f
                -Asmir Kolašinac (atletika-kugla) 11:00q, 21:30f
                -Miroslava Najdanovski (plivanje) 11:00q, 21:25sf
                -Biljana Topić (atletika-troskok) 11:25q
                -Emir Bekrić (atletika-400m prepone) 12:15q
                -Novak Djoković vs Andy Murray (tenis) 17:00 1/2 finale
                -Dragana Tomašević (atletika-disk) 20:10q
                -Milorad Čavić (plivanje) 20:40 Finale
                -Srbija-SAD (ženska odbojka) 21:00
                Last edited by Heartbreak; 03-08-12, 07:56.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Danas imamo šanse da osvojimo tri medalje: Nole, Čavić i Kolašinac..
                  Srećno momci..
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • #84
                    I koliko medalja uzimamo, jel citave dve?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • #85
                      Razocarali smo me skoro svi jedino su Vatrepolisti, Atleticari i Mikec ostavili pozitivan utisak . Mozda i Stjepanovic. Ostali svi nula bodova.

                      Comment


                      • #86
                        Atleticari

                        Biljana Topic i Dragana Tomasevic totalno razocarali..

                        ASmire tebi svaka cast...neverovatno harizmatican lik i finale je u ovom momentu odlican uspeh...

                        BOks

                        Drenovak-mozda smo ocekivali vise, ali ok ocekivano manje vise

                        Biciklizam

                        Svaka cast, vise od ocekivanog

                        Rukomet-Totalno RAZOCARANJE

                        ODBOJKA-TOTALNO RAZOCARANJE

                        Dzudo

                        Gerasimenko-Razocaranje

                        Veslanje

                        Jagar rekao idemo na zlato, a bili smo poslednji u polufinalu-Totalno razocaranje

                        Pucanje

                        Zlatic-potajno smo se nadali i uspeo je...
                        Arunovic-Totalno razocaranje
                        Svi ostali-razocaranje

                        Plivanje

                        Svi sem Stjepanovica me apsolutno razocarali

                        Stoni tenis

                        Totalno razocaranje

                        Tenis

                        Neverovatno veliko razocaranje

                        Od toliko iznenadjenja na OI, nasi sportisti nisu napravili nijedno...oni koji su bili vec vidjeni kao osvajaci medalje, nisu je osvojili...oni koji su bili 50-50, sem Zlatica nisu bili ni blizu da je osvoje...

                        Bice najbolje da se nekako zavrse ove OI...
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • #87
                          Najbolje je da do kraja ništa ne očekujemo, jer sve što smo očekivali nije ništa na kraju bilo od toga. Ove OI traju još 8-9 dana, ima vremena da se popravi utisak. Trebamo vjerovati u njih, jer su oni jedino "sunce" koje nas grije zadnju deceniju..
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • #88
                            Najzesce je kad je Divac izjavio da ocekuje BAR 10 medalja iz 10 razlicitih sportova , i tad kad je izjavio meni je zvucalo smesno ali tek sada da umres od smeha

                            Comment


                            • #89
                              4. avg
                              -Andrea Arsović, Ivana Maksimović (streljaštvo) 10:00q, 13:45f
                              -Djerić, Jagar, Vasić, Vuković (veslanje) 11:10 B finale
                              -Srbija-Koreja (rukomet) 12:15
                              -Predrag Filipović (atletika-20km hod) 18:00f
                              -Emir Bekrić (atletika-400m prepone) 20:00 1/2 finale
                              -Srbija-SAD (vaterpolo) 20:40
                              -Srbija-Brazil (odbojka) 23:00
                              Last edited by Heartbreak; 03-08-12, 23:19.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X