Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrvatska - MAXtv Prva liga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj momak definitivno ima mjesta u BiH reprezentaciji.

    Comment


    • Originally posted by Mostovoy View Post
      Ovaj momak definitivno ima mjesta u BiH reprezentaciji.
      Trenutno je kapiten mlade reprezentacije, ali pošto Meša sad traži igrača koji je brz (a on još dosta toga zna sa loptom, za razliku od većine igrača u reprezentaciji) ne bi me cudilo da ga pozove. Samo mora biti redovniji u Dinamu. Jer 20 minuta do ove utakmice je jako malo.

      Comment


      • Trpa Ara! U dvije utakmice 5 golova, a moglo je i vise da se nije za.ebavao.

        Comment


        • Jebe se njemu fakat,cijelu utakmicu lezerno,mekano igra
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bome, za sad prvo ime hrvatskog prvenstva, em ima sreće(prvi gol), em ima sjajan osjećaj za prostor i mirnoću rutinera za zabit gol! A sigurno nije bezveze završio u kampu Liverpula.

            Comment


            • Gledam ovaj Dinamo, jbt ovaj Ante Ćorić je bolji igrač od ovog Roga koji ceo meč ne može da se spoji.

              Comment


              • A nisu nikako za usporedbu njih dva, ovaj je krilo klasicno ovaj je vezni i to centralni klasicni koji je silom prilika guran gore

                Comment


                • Sad je ušao nešto u vezu taj Ćorić, msm to igra od kada je ušao u igru sa klupe, baš agilan, brz, okretan....i tu će Dinamo pare da okrene.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Gledam ovaj Dinamo, jbt ovaj Ante Ćorić je bolji igrač od ovog Roga koji ceo meč ne može da se spoji.
                    Pisem ti ja to neki dan neces ti da slusas ...Rog je izgleda zavrsio transfer pa malo odmara
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nisam ja to video

                      Video sam da si napisao za Roga da je bolji od Modrića valjda, ili da će biti....

                      Pravi je Ćorić, ušao dečko, razmrdao, kad je kod njega lopta uvek se nešto događa, preti....ovaj Rog odigrao utakmicu u maniru Le Taleka, baš loša partija, sad šta znam.

                      Comment


                      • hahahha gdje to da napisem ti si lud ...Modrica spomenuo nisam

                        Evo ti za Corica http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1529452

                        Evo sta sam za Roga rekao...http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1533348

                        Rog jeste odlican i skoro svaku tekmu nosi Dinamo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Negde sam na forumu čitao da je neko pisao za Roga da je moderniji Modrić, u smislu da je jači u duelu i to, dirigent....nmg sad da nađem, a i nebitno....

                          Prvi put sam gledao tog Ćorića danas, baš super, više mi se sviđa od Pjace, veći je mrsimud

                          Comment


                          • Sta Rijeka radi Dinamu sunce ti..

                            Vode 4-0, jos pola sata do kraja. Rastavljaju ih na proste faktore.

                            Cico ne gine ti otkaz.

                            Comment


                            • Comment


                              • Gorgon, dođi isključi.

                                Comment

                                Working...
                                X