Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrvatska - MAXtv Prva liga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Maminjo sa njim samo nervni slom zaraditi. Oterace pola ekipe, a za pet dana dovesti 15 novih igraca.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #92
      Branko Ivankovic novi trener Dinama. Jedno je sigurno zavrsit ce kao i Jurcic, tri puta dolazi ... uskoro i treci put odlazi

      Comment


      • #93
        Originally posted by danijelkr View Post
        Branko Ivankovic novi trener Dinama. Jedno je sigurno zavrsit ce kao i Jurcic, tri puta dolazi ... uskoro i treci put odlazi
        Sta reci?

        Comment


        • #94
          Djeca razbise ''jaki'' Dinamo.

          Haris Bukva opravdao nadimak kralj asistencija, kako samo izvodi prekide

          Comment


          • #95
            Benko

            Rijeka-Hajduk 1-1



            Nazalost opet neredi.

            http://www.index.hr/sport/clanak/tko...om/703261.aspx
            Last edited by Rossonero; 28-09-13, 23:54.

            Comment


            • #96
              Kako je Benko uhvati, halal mu vjera. Ovaj momak ako se dokaže u ovih par utakmica u Evropi vrlo lako bi se mogao ispaliti negdje u januaru. Prevazišao je nivo Rijeke i mislim da je vrijeme za neki veći izazov.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • #97
                Mamić ponovo nogirao trenera, ovoga puta Ivanković je nakon serije loših rezultata dobio otkaz. Ponovo se na čelo stručnog štaba vraća Zoran Mamić. Kako su ludi to je za nepovjerovati. Da je vanzemaljska budaletina pokazaće ako ponovo dovede Štimca ili Jurčića. Ne znam zaista kako ovakav cirkus od kluba i dalje kolo vodi u Hrvatskoj.

                Inače neki Ameri se "zalijepili" za HNL, žele da kupe neki klub i u njega ulažu, ali za sada im to ne ide. Prvo su htjeli Hajduk, međutim to je odmah otpalo. Zatim Istru koja je jako stabilan i organizovan klub, ali se trenutni predsjednik žalio kako ne može izmoći sve finansijske troškove. Sada su zapeli za Osijek, što bi vjerujem bila najbolje investicija, ponajviše za ligu jer bi mogli dobiti još 1 stabilan klub, kojeg bi prvo morali dići iz ponora, zbog činjenice kako je Osijek trenutno na jako niskim granama.

                Kantrida bi uskoro trebala biti podvrgnuta rekonstrukciji i do tada bi Rijeka trebala svoje domaće utakmice igrati na stadion niželigaša u Kostreni. Taj stadion izgleda sasvim pristojno, za potrebe jednog niželigaša i više od toga.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • #98
                  http://gnkdinamo.hr/hr/novosti/vijes...z-momcadi.html

                  Ma lud si Mamiću, neće čovjek da produži ugovor sa vanvasionskom budaletinom pa na kraju da ne ode kao slobodan igrač, nego će ispasti Mamić ga otjerao zbog nepoštivanja kluba i suigrača. Dinamo sa Mamićem na čelu istjeruje igrača zbog neprofesionalnog ponašanja, kako se brat najmoćniji šprda nije humano.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #99
                    Omladinski reprezentativac Španjolske i najbolji mladi igrač Barcelone, Dani Olmo Carvajal, novi je igrač Dinama!

                    Comment




                    • auu

                      Comment


                      • Armin je otac,Zeljina je to skola da naglasim naravno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Isuste sto sam pokretao video. Zgadilo mi se jutro od pogleda na GNK prciju

                          Comment


                          • Valjda zato sto je go fenomenalan
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Valjda zato sto je go fenomenalan
                              Ma bez pogovora da je gol odlicna, ali muka mi je sta je onaj serator napravio od nekadasnjeg ponosa mog grada. Sve mi se zeludac okrene kad vidim te prazne tribine i poslusne pickice s lihvarskim ugovorima kako trce po terenu i Tati placaju mjesecnu rentu.

                              Nisam 6 godina krocio na Maksimir, tko zna kad cu ponovo. Sanjam dan kad ce GNK postat bivsi, a vratit ce se moj Dinamo.

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                Ma bez pogovora da je gol odlicna, ali muka mi je sta je onaj serator napravio od nekadasnjeg ponosa mog grada. Sve mi se zeludac okrene kad vidim te prazne tribine i poslusne pickice s lihvarskim ugovorima kako trce po terenu i Tati placaju mjesecnu rentu.

                                Nisam 6 godina krocio na Maksimir, tko zna kad cu ponovo. Sanjam dan kad ce GNK postat bivsi, a vratit ce se moj Dinamo.
                                Sad ću ti puštam ovaj klip kad god me iznerviraš
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X