Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borilački sportovi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Heartbreak View Post
    Damir u 1/4 finalu na britanca
    Nisam gledao zreb, nemoj me zezati Nista, bilo je lepodok je trajalo, valjda ce taj ako ga izbaci doci do finala pa da kida iz repasaza. Moze do medalje jbt, samo malo srece da izbegne Serveta i Britanca, steta.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #62
      http://www.london2012.com/taekwondo/...8kg/index.html

      Sada ide na Britanca, a onda u 1/2 finalu na Serveta..
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • #63
        Znam, video sam sad, nema sanse realnom da ih dobije obojicu... Neka skine Britanca i ja srecan. Onda ima sanse za medalju.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Ako dobije Britanca ima sigurno borbu za treće mjeste, ali biće teško pošto se domaćinima uvjek pomaže..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • #65
            Originally posted by deki94 View Post
            Ako dobije Britanca ima sigurno borbu za treće mjeste, ali biće teško pošto se domaćinima uvjek pomaže..
            Ma stoji to, on moze i u repasaz ako izgubi i ako Britanac izbaci Turcina, sto i nije nemoguce s obzirom na domaci teren, koliko god da je Servet mocan. Samo je Damir bas prosao kao bos po trnju u zrebu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Žrijeb mu je pretežak..
              A ni Milici prekosutra nije ništa bolji. Ako prođe kvalifikacije ( a trebala bi), ide na 2. nositeljku Mariu Espinozu. A onda ako Bog da u 1/2 finalu na 3. nositeljku. Ipak u Milicu polažem najveće nade..

              EDIT: Ove sudije su stvarno čudne, sada su priznale avaganistancu udarac u glavu koji je potpuno isti bio kao i Fejzićev koji mu nisu priznali..
              Last edited by deki94; 09-08-12, 13:28.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • #67
                Kako mlati avganistanac Odusevio me je jos u Pekingu kad je uzeo bronzu, postao je ponos Avganistana...evo i sad je lagano dobio 12-4

                Gledao sam prilog o njemu pre nekoliko meseci i zaista sam odusevljen ovim momkom
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Sada si me podsjetio gledao sam i ja prilog o njemu u Olimpijskom magazinu. Stvarno lik razvaljuje..
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Da brate ali sada moras da raspizdis kao kreten pa ce se mozda priznati. Pazi, na pola runde, Fejzin jedini napad, Peruanac udara kontra bandal, culo se u prenosu kako je pukao pa nije pisalo, ja vec poceo da se nerviram. Treba malo poraditi na tom sistemu.

                    Steta sto nisu nasli nekog strucnog konsultanta za ovaj sport, komentator se ladno cudi sto se udarac rukom ne boduje, i jos kaze da sudije nisu primetile
                    Ih, pa koliko puta pukne kad lupis u oklop, a ne bi ni muvu pomerio, narocito kad je vazduh ispod... ;) Nije sistem najbolji, ali je bolji nego subjektivni osecaj...

                    Dobar je Memedovic, makar je svestan da ne zna o sportu, cak se i izvinio sto je rekao "... bokseri su otisli do trenera..." A i, realno, koliko bi ljudi znalo sta znaci kad bi rekao "Dobra kombinacija duplog bandala sa neriom u glavu za kraj."?

                    Comment


                    • #70
                      Brz je Servet, i pun sebe... Kakav je lep dvidolio plasirao... Ne udara jako, ali udara mnogo.

                      Comment


                      • #71
                        jos malo i nastupa fejza u 1/4 finalu

                        Comment


                        • #72
                          Naravno da je Stamper u crvenoj opremi...

                          Comment


                          • #73
                            Momci, prokomentarišite, za nas laike...
                            Kakve su mu šanse?

                            Comment


                            • #74
                              Stamperu ladno dali poen za pesnicu...

                              Comment


                              • #75
                                Zašto je tražio da trener reaguje? Zbog pesnice?
                                Meni kao laiku, deluje sjajno, fajter a tek 18 god.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X