Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borilački sportovi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ga gledala slučajno prvi put pre par dana na HRTu kada se takmičila u polufinalu Hrvatica Lucija Zaninović i izgledalo mi je jako interesantano. Sada je u vrhu naravno.
    A na pobedničkom postolju sve one što ih je Mica izmlatila i od kojih do skoro gubila.
    Last edited by miloolja; 12-08-12, 10:27.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Rekoh, 1, 2 i 3. nosilac.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment




      • Opet sam odgledao put do zlata i ono što sam zapazio je sledeće:
        Milica nije primila ni jedan udarac u glavu koji donosi 3 poena, dok je ona ima čak 8 udaraca u glavu koji su joj donijeli po 3 poena i s tim je potvrdila da je najbolja na svijetu. Odlična odbrana + idealan napad + hladna glava = zlato na OI...

        Put do zlata:
        PR: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Talitiga Crawley (Samoa) - 16:2
        QF: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Maria del Rosario Espinoza (2) (Mexico) - 6:4
        SF: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Anastasia Baryshnikova (3) (Russia) - 11:3
        F: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Anne - Caroline Graffe (1) (France) - 9:7






        Milice hvala ti...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Jbg, Sone, ko im kriv... Morace sad da se malo bolje organizuju... Mada, nedostajace mi dani kad me neko pita sta treniram, a onda mi pita sta je tekvondo uopste.

          I dalje mi je kez od uha do uha, neverovatno je sta je ta devojka uradila za ovaj sport u Srbiji, a jos je sladje sto stvarno niko nista od tekvondista nije ocekivao (mislim na one koji su uopste znali da imamo predstavnike) jer je i kvalifikovanje ogroman uspeh, a onda TRAS - zlato od najbolje!

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            neverovatno je sta je ta devojka uradila za ovaj sport u Srbiji,
            100% sam siguran da će sada dosta klinaca navaliti da trenira taekwondo, prije svega jer je to borilački sport. Dosta njih će brzo i odustati jer će dosta njih krenuti sa slikom kakvu imaju o boksu i sl. sportovima, međutim ovaj sport je skroz nešta drugo i zato jedino njega mogu gledati od svih borilačkih. Žao mi je što nikad u mom gradu nije postojao TK (postoje Karate klub koji ima dosta juniorskih svjetskih prvaka i Judo klub koji isto dobro kotira, ali meni kao klincu nisu bili zanimljivi, te sam ja otišao na košarku (ipak mi je BodiBond sportski idol) i trenirao čitave dvije sedmice, jer sam od 10 treninga koje sam trebao imati, radi trenera debila imao samo 2 i zato sam i odustao.).
            Kako god ako od nove generacije izađe njih bar 10 kao što su Milica, Damir, Vanja, Dragana, Ninoslav biće odlično i imaćemo mi još slavlja na OI radi taekwonda...

            Kao što reče Memedović sinoć:" Ovi uspjesi Ivane, Milice kao i same OI trebali bi privući stotine djece u sport." Još samo to da iskoristimo na pravi način i biće odlično..
            Last edited by deki94; 12-08-12, 13:07.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Milica Mandic Kakva je to sampionka. Dosla, premlatila par njih i otisla u istoriju. Sve za jedan dan. Mislim da imamo barjaktara za Rio
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • aaaaaaaaaa bravo Miliceeeeeeee Konacno to dugo ocekivano zlato

                Znao sam da je odlicna Milica, ali realno zlato nisam nikako ocekivao i veliko iznenadjenje

                Bravo devojko
                sigpic

                Comment


                • Bravo Milice Prvi put sam gledala ovaj sport, ispratila sve njene borbe i potpuno mi je neverovatno da devojka od 20 godina toliko zrelo udje u svaku borbu. U pravu je Sarenac (http://www.facebook.com/notes/teleno...51094200482332) kad kaze da ce od sada tekvondo biti u modi, i treba. Sada ce klinci poceti masovno da treniraju.

                  Comment

                  Working...
                  X