Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borilački sportovi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milice
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Onaj osecaj kad cujes himnu svoje zemlje na Olimpijskim igrama!
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Kakav tvit

        London 2012 ‏@London2012
        The last golds of the day in #Taekwondo: Carlo Molfetta (ITA) wins men’s +80kg & Milica Mandic (SRB) the women’s +67kg
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment







        • - Neverovaratan je osećaj uzeti zlatnu medalju na Olimpijskim igrama. Zajedno smo radili godinama i trud se konačno isplatio. Ovu pobedu poklanjam porodici, treneru Draganu Joviću, Srbiji, mom klubu 'Galeb', svima koji su bili uz mene - rekla je Mandićeva novinarima u Londonu.
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Neverovatno, svaka cast ovoj devojci, zasluzuje svako postovanje. Ne pratim tekvondo ali sve njene borbe danas sam odgledao i ne znam da li sam jedini ali od starta u svakoj borbi mi je delovalo da je maksimalno koncentrisana i da u svakoj borbi veruje u pobedu i u sebe i svoje mogucnosti. Neverovatna fokusiranost a komentator je u jednom trenutku rekao kako je maksimalno posvecena prisla ovoj Olimpijadi i ocigledno se sve to isplatilo. Videlo se da ima ono nesto, ono nesto sto je Novak Djokovic prosle sezone imao, sto se vidi u pogledu. Jos jednom sve cestitke i da je docekamo onako kako zasluzuje.

            Comment


            • Roditelji Milice Mandic navijaju

              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Milice hvala ti za ovo večeras. Ne pamtim kada sam se ovoliko ponosno osjećaj kao večeras. Popeo sam se na krevet , stavio ruku na srce i iz sveg glasa pjevao "Bože pravde". Toliko sam zavidio svima kada slušam njihovu himnu na OI, večeras sam konačno slušao svoj himnu, himnu države koju nosim u srcu, iako ne živim u njoj, ali sam se u njoj rodio. I ne znam šta više da napišem, sem
                Milice HVALA TI....

                Last edited by deki94; 12-08-12, 00:53.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Svaka cast Milice, svaka cast
                  sigpic

                  Comment


                  • Milice hvala ti za ovaj osecaj , za ovu srecu , koju si mi donela ovim zlatom

                    Comment


                    • Ko je slusao veceras njenog kolegu na RTS-u, mogao je da sazna sa kakvom ozbiljnoscu i studioznoscu su Milica i njen trener odradili pripreme za ovu olimpijadu. Takodje, pre dodele medalja Memedovic je pricao o tome kako su drugi komentarisali za Milicu da je u nekom svom svetu i da je potpuno fokusirana na takmicenje.
                      Nju nije interesovalo kako ce da izgleda njena kosa, njeni nokti, obrve, trepavice, jagodice... Njoj je bilo bitno da ostvari rezultat na ovim Olimpijskim igrama. Ona nije dosla ovde da pozira kamerama i fotoreporterima, nije se zalila na uslove u olimpijskom selu, nije se zalila na neki imaginarni pritisak javnosti, nije tvrdila da je bolja od protivnice nego je to dokazivala u direktnom duelu... E, tako se ponasa pravi sportista i sampion. Zato je i osvojila zlato. Kapa do poda i cestitke.
                      Last edited by Skrillex; 12-08-12, 04:14.

                      Comment


                      • Svaka cast, stvarno nevjerovatan uspjeh! Ovako se predstavlja drzava!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nadam se da je ove veceri neko nasao novog uzora u Milici Mandic i nadam se da ce ovim nestvarnim uspehom tekvondo doziveti bum medju mladjima i dodatnu motivaciju kod onih koji se njime vec bave...

                          Ako se neko nasao u ovome i zeleo bi da pocne da trenira u svom kraju, evo je lista prijavljenih tekvondo klubova u Srbiji:

                          http://www.tas.org.rs/klubovi.htm

                          Inace, TK Vidikovac (#66 na listi ) je na broju 82a, provereno... ;) Tako da komsije - izvol'te!

                          Olja, zainteresovana?
                          Last edited by Vanja #66; 12-08-12, 06:02.

                          Comment


                          • kako je to bilo
                            evo kako tijeto bilo
                            saću datikam
                            nejpren jeova neka kao nešta nju krenila dizmariše
                            toes našu
                            e
                            al jeondak ova naša opizdila nju
                            paje ova neka tamo tela dudari ovako
                            paovako paonako pa vamobi tamobi
                            direkt blok direkt blok
                            taktizira vidim pričaju
                            kadli
                            ova ti naša lepo nju opauči snogom
                            po tintari
                            ili tu negde
                            al
                            niova druga se neda
                            počela iona nešta dubada
                            mal vamo mal tamo jopet bocne zbrcne
                            ma
                            ništa
                            isto kikad konšija milenko krene pijan da šutne snogom u dupe svoju gospoju
                            i
                            jopet direk blok direk blok
                            a ovoj ti našoj to lepo dosadilo
                            ili štabi reko naš pros narod dopizdelo
                            iona tinju lepo dizvinete zvizne jempu dvaput ai šire triput efti na
                            sudija to dabome omak video dunijo u pictaljku
                            ajmo prekidaj kraj gotovo
                            zlatna medaljoncija
                            brao




                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici
                            Last edited by tuta bugarin; 12-08-12, 08:07.

                            Comment


                            • Inace je nevidjena retkost da neko na jednom turniru izbaci 1, 2 i 3. nosioca. Kao sto ste videli, sve tri su se nasle na podijumu. Toliko o tezini zreba i velicini uspeha. MICO CARICE!!!

                              Edit: Vanja, lista je haos, za sve tekvondo klubove za koje znam, adresa je pogresna, sem Galeba cini mi se Ovi moji iz Eurospeda su u Prvomajskoj 4 kod stadiona. Firma cije ime vuku je na Beogradskom putu. Mada to sve ceo Vrsac zna
                              Last edited by Nebojsa; 12-08-12, 08:40.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Prvi put u životi sinoć gledam taj sport. Bravo Milice ,svaka čast.

                                Comment

                                Working...
                                X