Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4 12 13 14
Rezultati 196 do 203 od 203

Tema: Borilački sportovi

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749679
    Ja sam ga gledala slučajno prvi put pre par dana na HRTu kada se takmičila u polufinalu Hrvatica Lucija Zaninović i izgledalo mi je jako interesantano. Sada je u vrhu naravno.
    A na pobedničkom postolju sve one što ih je Mica izmlatila i od kojih do skoro gubila.
    Izmenio/la miloolja; 12.08.2012 u 09:27.
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

2. Your Google Adsense code here
    Covic Nebojsa avatar
    Datum registracije
    06.03.2011
    Moć reputacije
    96638442
    Rekoh, 1, 2 i 3. nosilac.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

Senior Member deki94 avatar
    Datum registracije
    24.11.2010
    Moć reputacije
    347

Opet sam odgledao put do zlata i ono što sam zapazio je sledeće:
    Milica nije primila ni jedan udarac u glavu koji donosi 3 poena, dok je ona ima čak 8 udaraca u glavu koji su joj donijeli po 3 poena i s tim je potvrdila da je najbolja na svijetu. Odlična odbrana + idealan napad + hladna glava = zlato na OI...

Put do zlata:
    PR: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Talitiga Crawley (Samoa) - 16:2
    QF: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Maria del Rosario Espinoza (2) (Mexico) - 6:4
    SF: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Anastasia Baryshnikova (3) (Russia) - 11:3
    F: Milica Mandić (7) (Serbia) vs Anne - Caroline Graffe (1) (France) - 9:7

Milice hvala ti...

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748912
    Jbg, Sone, ko im kriv... Morace sad da se malo bolje organizuju... Mada, nedostajace mi dani kad me neko pita sta treniram, a onda mi pita sta je tekvondo uopste.

I dalje mi je kez od uha do uha, neverovatno je sta je ta devojka uradila za ovaj sport u Srbiji, a jos je sladje sto stvarno niko nista od tekvondista nije ocekivao (mislim na one koji su uopste znali da imamo predstavnike) jer je i kvalifikovanje ogroman uspeh, a onda TRAS - zlato od najbolje!

Senior Member deki94 avatar
    Datum registracije
    24.11.2010
    Moć reputacije
    347
    Citirati Originalno postavljeno od Vanja #66 Pogledati poruku
    neverovatno je sta je ta devojka uradila za ovaj sport u Srbiji,
    100% sam siguran da će sada dosta klinaca navaliti da trenira taekwondo, prije svega jer je to borilački sport. Dosta njih će brzo i odustati jer će dosta njih krenuti sa slikom kakvu imaju o boksu i sl. sportovima, međutim ovaj sport je skroz nešta drugo i zato jedino njega mogu gledati od svih borilačkih. Žao mi je što nikad u mom gradu nije postojao TK (postoje Karate klub koji ima dosta juniorskih svjetskih prvaka i Judo klub koji isto dobro kotira, ali meni kao klincu nisu bili zanimljivi, te sam ja otišao na košarku (ipak mi je BodiBond sportski idol) i trenirao čitave dvije sedmice, jer sam od 10 treninga koje sam trebao imati, radi trenera debila imao samo 2 i zato sam i odustao.).
    Kako god ako od nove generacije izađe njih bar 10 kao što su Milica, Damir, Vanja, Dragana, Ninoslav biće odlično i imaćemo mi još slavlja na OI radi taekwonda...

Kao što reče Memedović sinoć:" Ovi uspjesi Ivane, Milice kao i same OI trebali bi privući stotine djece u sport." Još samo to da iskoristimo na pravi način i biće odlično..
    Izmenio/la deki94; 12.08.2012 u 12:07.

Active Member Navras 16950 avatar
    Datum registracije
    25.01.2012
    Moć reputacije
    714
    Milica Mandic Kakva je to sampionka. Dosla, premlatila par njih i otisla u istoriju. Sve za jedan dan. Mislim da imamo barjaktara za Rio
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

Active Member Heartbreak avatar
    Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    214748720
    aaaaaaaaaa bravo Miliceeeeeeee Konacno to dugo ocekivano zlato

Znao sam da je odlicna Milica, ali realno zlato nisam nikako ocekivao i veliko iznenadjenje

Bravo devojko

Junior Member
    Datum registracije
    01.06.2012
    Moć reputacije
    0
    Bravo Milice Prvi put sam gledala ovaj sport, ispratila sve njene borbe i potpuno mi je neverovatno da devojka od 20 godina toliko zrelo udje u svaku borbu. U pravu je Sarenac (http://www.facebook.com/notes/teleno...51094200482332) kad kaze da ce od sada tekvondo biti u modi, i treba. Sada ce klinci poceti masovno da treniraju.

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4 12 13 14

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •