Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a u međuvremenu

    Rossi gives Jerez Trophy to a special fan
    http://www.motogp.com/en/in+the+medi...ial-fan/199901

    Comment


    • Ima previse tih sa Jereza, nema vise gde da stane

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Uzeo Lorenzo i ove godine znaci

        Comment


        • Prva epizoda
          Valentino Rossi: The Doctor Series Episode 1/5: https://youtu.be/4NMQDqh6YcE


          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Aggregated news sites on the MOTO GP races leading.
            The annual Moto GP events.
            Synthesizing information on the leading riders gi? such as Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Marc Marquez, Dani Pedrosa ... etc ... and many other famous racers will also be our messenger.
            See information at: https://www.facebook.com/MoToGP.Upgrade
            Video or at: https: //www.youtube.com/channel/UCVWxVFd9hx_kVPNiwjINLNQ

            Comment


            • Tako i treba, Napokon je shvatio ,da su Šampionski apetiti u neskladu sa realnim mogućnostima njegovih godina, pored mnoooogo mlađih vozača, na PRVOM mestu (opisno) i bukvalno MM-a Sada dolazi Maveric u yamahu(krivo mi je zbog Suzukija mislim da bi bilo pošteno da je odvezao samo još jednu sezonu jer su se ljudi iz SUZUKI-ja stvarno potrudili da najvećom mogućom brzinom stvore potpuno nov a Kompetetivan za pobede i podijume motocikli...ali Što je rekao Šef, neželim vozača koji neželi da bude u timu, to je najveća glupost koju jedan tim može da uradi)Za Maverica nesumnjam da će se možda već sledeče godine boriti za titulu, mada...,Ianone u Suzukiju ..nemislim da će uraditi bog zna šta, suviše oscilira u kvalitetu, etc etc..A DR...Igrice ,Filmovi, Etc...Ima svoj tim u Moto 3(barem mislim) I zaista bi trebao da ostane u Moto GP-ju kao kompletnom "cirkusu" Jako mnogo iskustva, i znanja, koje je neprocenjivo.(bez ikakvog ironisanja) i Realno je da je DR taj koji je Udahnuo novi život i promenio Moto GP za 180 stepeni svojim dolaskom, Od njegovog Dolaska možda svega 10% Sezona je bilo pomalo dosadno, ovo sve ostalo je uvek bilo neki novi Potez , neki novi trkač sa kojim se trka,neki novi overtake do tada neviđen.

              Comment


              • Sledece sezone je, ako posmatramo ovu sezonu, glavni konkurent Doktoru 93 i glavni konkurent 93 je Doktor... Tako da sampionske ambicije nisu bas u neskladu sa mogucnostima. 99 ide u Dukati, pod velikim znakom pitanja je kako ce se snaci tamo a i sam Dukati se priblizio koliko je mogao Hondi i Jamahi u prethodnih par sezona ali ipak postoji razlika i dalje. Maverik je impresivan i vozice za jednu od dve najbolje ekipe u kojima mozes voziti ali mislim da ce tesko u debitantskoj sezoni u Jamahi biti odmah u ozbiljnoj prici oko titule...
                Najidealniji scenario za mene sledece godine ta deseta titula za Boga ovog sporta i nakon toga dominacija Maverika

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Zamisli, napokon je shvatio LOL

                  Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Par dana nijesam mogo uć na forum...
                    Vidim da su izbrisani postovi iz tema.

                    Sa danom zakašnjenja želimo Rossiju srećan 38 rođendan.

                    Last edited by Bane je; 17-02-17, 18:41.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Nisu izbrisani postovi, verzja foruma koja je postavljena pre 2-3 nedelje nije bila stabilna i pala je ponovo. 28. januara je bio presek kad je sačuvana verzija foruma i sve što se pisalo od tad (a bilo je dosta toga) je izgubljeno... Nadam se da neće biti više nestabilnosti sa forumom.

                      Comment


                      • Hoce li sad da ostane ova verzija?

                        Comment


                        • Nadam se, trebalo bi...

                          Comment


                          • Srećan 39. rođendan!


                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Srećan 40. rođendan.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Rosi obecao da ce jednom voziti trku DTM-a

                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X