Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

    Predlazem da svi forumasi koji zele da diskutuju o Rosiju i ostalima ubuduce pisu ovde, a ne u okviru tema koje otvaramo da bismo pratili moto vikende.
    Za pocetak, evo vesti da je potpredsednik HRC-a Nakamoto izjavio kako je veoma moguce da Rosi iduce godine bude u satelitskom Honda timu, a da dobije fabricki motor.
    sigpic

  • #2
    nastavak sa one teme...
    ko zna... evo sad ce i lorenzo uzeti cetvrtu titulu...mlad je, ima 25 godina, ko zna... mozda osvoji 5 titula zaredom i predje rossija... ko ce ga sledece godine zaustaviti ako rossi ne predje u neku drugu ekipu? pedrosa i marquez cisto sumnjam... videcemo... kada za nekih 20ak godina sin pita svog tatu "ko je ovo?", e vidis sine on je osvojio (bar za sad) 2 titule u eri velikog valentina rossija

    Comment


    • #3
      Moguce. Ali i to nije sigurno. Kazes 2 titule, ali sezona jos nije gotova , ali kad klinac bude pitao za Stonera, otac slobodno moze da kaze, on ti je sine Kralj 800 ere
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #4
        slazem se da nije ali ako bude ovako nastavio da vozi, niko ne moze da ga sustigne

        Comment


        • #5
          Rossi je Rossi...uvek ce biti legenda...koji god motor vozio bice uvek legenda...ali stizu novi klinci,moto 3 mnogo obecava..da ne pricam za moto 2...Rossi ce uvek biti moji favorit,ali jednostvano vreme gazi sve jedino da ne vaskrsne na hondi ;)

          Comment


          • #6
            Razlika je u tome sto ce sin znati ko je Rosi nece imati potrebe da pita.
            Last edited by crni; 19-07-12, 10:29.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Alen P View Post
              Razlika je u tome sto ce sin znati koje Rosi nece imati potrebe da pita.
              a sta ako nece?

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                a sta ako nece?
                Retoricko pitanje ili...?

                Comment


                • #10
                  ja i dalje ne mogu postovati u delu pitanja za komentatore..zasto ne znam,ali da se dogadja nesto,dogadja se..ostao sam Srdjanu duzan odg,i nikako ne mogu tamo postovati..a ono sto je on meni naveo kao odg,to nije odg,vec konstatacija neceg sto vecina zna,samo mozda je zaboravila pa obnovila znanje..probacu ovde..

                  @ Srdjan Erceg

                  Sve to sto si naveo,a vezano za Dukati je tacno..oni su od tada pa do sada imali takav uspeh kakav su imali..slazem se da su Stonerom imali najveci uspeh..jedna titula i to je bilo to..bar sto se titula tice..nravno,broje se i druga i treca mesta i pobede,ali se ne broje kao sto se broje titule..medjutim ono sto ja napominjem ovde,a mnogo je bitno,ti mi nisi dao odgovor,ili jednostavno mozda si prenebregnuo to isto..100 puta sam cuo svojim usima kako si izgovarao da samo Stoner zna da vozi taj Dukati..izvini molim te,ako ti uporedjujes Stonera sa Kapirosijem,Melandrijem i Hejdenom(a jadan Melandri nikakvu podrsku tima nije ni imao!!),kao extra vozace onda bi tvoj odgovor imao simbolike,medujtim ako ga uporedjujes sa Rossijem to nema ama bas nikakve veze..to je jedna stvar..zaboravio si cinjenicu,da je taj Dukati imao 800 cmm za razliku od ovog motora..nije isto voziti 800 kubika i 1000-ku,to je pod broj jedan,a pod brojem 2,ako uporedjujes Stonerove rezultate sa Rossijevim a i ostalima,moram da ti odgovorim ovako,da to takodje nema ama bas nikakve veze sa voznjom,jer je taj motor koji je vozio Stoner tada bio ITEKAKO konkurentan,za razliku od ovog koji sada vozi Rossi..u 2007-oj godini,taj motor je imao sve ponajbolje performanse na svim testiranjima koja su se vrsila u pred sezoni,a i kasnije tokom sezone,PITANJE ZA TEBE SADA,da li je to slucaj za Rossijevim motorom sada ili u 2011-oj??NIJE Srdjane..nije..veliko je pitanje sta bi bilo da je Stoner na ovom motoru sada,koji trenutno vozi Rossi..moje licno misljenje je da bi bio jos gori nego sto je Rossi..ali to sta bi bilo kad bi bilo,ne vredi raspravljati...Slazem se ja sa tobom,kao sto se i vecina slaze u globalu,da je Ducati vrlo specifican motor,cak i onaj koji je za siroke mase,imao sam prilike i da vozim to cudo,ali ako vec govorimo o trkackom motoru,ti si me tamo lepo citirao,on je podlozan promenama...pa si dalje naveo kako Dukati ima dusu,ima srce itd..da je on vrlo specifican,da je Dukati vrlo originalan,da samo Rossijev motor nije u njihovom muzeju,da su vrlo besni kad se traze promene,jer ovaj je nesto originalno na trzistu i u sampionatu...itd,itd...STA NAS SVE TO BRIGA????Jel ja pratim,a i ostali Rossija na Dukatiju da vidim originalnost,ili da vidim Rossija kako se trka i ucvestvuje u trci i pobedjuje,bude na podijumu???Da li je Rossi dosao u Dukati da bi bio ORIGINALAN zajedno sa njim(Dukati)???NIJE..dosao je da bi sa Italijanskim proizvodjacem uzeo titulu i otisao u istoriju...ali ono na sta nije racunao sam Rossi,jer su mu obecali kule i gradove kad je dolazio,da ce se to pretvoriti u neku borbu za ORIGINALNOST...i kakve sad to veze ima sa voznjama Rossija i Stonera???pitam ja po ko zna koji put,ako uzmemo sve cinjenice u obzir,a ovo gore su cinjenice jedna do druge,i ne samo te,mnogo sam ja cinjenica naveo ovde pisuci po forumu..???Hoces li mi mozda reci kako je dansanji Duakti brzi od Honde i Yamahe,kao sto je to bio slucaj 2007,i jednim delom sezone 2008???ili mi hoces reci mozda kako su 2007 i delom sezone 2008 bile brzi Yamahe i Honde,mozda??ja ne znam odakle tebi to "SAMO JE STONER ZNAO DA GA VOZI"???..zaista..
                  U onom delu me citiras i odgovaras mi kako moja prica o tezini nije tacna...ja cu sada reci,tacna je 100 %,jedino sam se pogresno izrazio oko rama..da bili su poluramovi na motoru za WSB,ali celicni..u WSB su KARBONI zabranjeni!,i takav kompletan,skoro identican motor su hteli samo da ubace u MGp koji je bio za 4 kg tezi nego li sto su trazili propisi...za Mgp su samo prepravljeni u KARBON,zbog 4 kg Srdjane..!!otud onolike vibracije,bacanja,ma totalni haos od motora..pa je kasnije na insistriranje Rossija stvaljen aluminijum..u tome ce mo se sloziti....sve ostalo sto si naveo,meni je to poznato..
                  I na kraju,Rossi nema uspeha zadnjih 2 godine zato sto ima MAGARCA ispod sebe,a ne zato sto kojim slucajem ne zna da vozi ili je nespecifican vozac..to si i ti rekao samo lepsim recima,a pravu istinu si zaobisao..e pa zbog toga sam ja ORIGINALAN!kazem ono sto jeste..upravo to,Dukati je jedno MAGARE,i kao takvo ne moze ga voziti niko i sa njim pobedjivati..bilo da je Rossi,Stoner ili Lorenco na njemu,zato sto je apsolutno NEKONKURENTAN!Konkurentan je ali za 6-to,eventualno 5 mesto,kad se neko skrlja ili zabrlja kao Stoner u Mudjelu..

                  Veliki pozdrav za tebe,i zahvaljujem ti se na odgovoru..mada opet kazem,na mnoga pitanja sam ostao uskracen odgovora,ali np..;)
                  Last edited by Rossini; 18-07-12, 20:03.
                  sigpic

                  Comment


                  • #11
                    Originally posted by Alen P View Post
                    Razlika je u tome sto ce sin znati ko je Rosi nece imati potrebe da pita.

                    Comment


                    • #12
                      Jel ce to novi motor biti crveno bele boje naredne sezone???
                      sigpic

                      Comment


                      • #13
                        potvrda moto gp tims-a ekskluzivno rossi u jamahi,janone i kraclov u dukatiju

                        Comment


                        • #14
                          Originally posted by darkooo View Post
                          potvrda moto gp tims-a ekskluzivno rossi u jamahi,janone i kraclov u dukatiju
                          ?????????????????????????? Brate daj link daj nesto...

                          Comment


                          • #15
                            https://twitter.com/motogptimes/stat...94744512217088

                            Comment

                            Working...
                            X