Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Ben Spies 11 View Post
    zamisljam i ja spiesa kako pobedjuje svaku trku pa nista
    spies ima konkurentan motor, rossi nema
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #62
      Ne znam sto si poludeo nisam hteo nikoga da uvredim ali Ben je pokazao sve odnosno nista ako hocemo realno!!! A sto se tice americkog trzista pa moze on da vozi i Yamahu u SBK ali za fabrici tim gde je sada nije nista pokazao! Bez ljutnje!!!

      Comment


      • #63
        grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

        Comment


        • #64
          Procitao sam negde i sad mi je zao zato sto to nisam zalepijo ovde da svi vidite jer ne mogu povovo da nadjem taj clanak,da ce se Suzuki 2014 godine vratiti u MotoGP na velika vrata sa Benom Spizom i Stonerom kao vozacima.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Ares View Post
            Procitao sam negde i sad mi je zao zato sto to nisam zalepijo ovde da svi vidite jer ne mogu povovo da nadjem taj clanak,da ce se Suzuki 2014 godine vratiti u MotoGP na velika vrata sa Benom Spizom i Stonerom kao vozacima.
            Kamo srece
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Ares View Post
              Procitao sam negde i sad mi je zao zato sto to nisam zalepijo ovde da svi vidite jer ne mogu povovo da nadjem taj clanak,da ce se Suzuki 2014 godine vratiti u MotoGP na velika vrata sa Benom Spizom i Stonerom kao vozacima.
              Zasto imam utisak da je u moto GP doslo do momenta kada sport prestaje,a politika,ili ti interes nastupa? Pre par godina nesto slicno se dogodilo i u F1,pa je Berni "reagovao" sa novim pravilima,samo iz razloga da bi povecali gledanost i doveli nove sponzore...ili ucinili sampionat "zanimljivijim"...Mislim da je to odgovor na pitanje zasto je Kejsi izasao iz vrzinog kola...Lorenco je zeljan slave,pa mu to mnogo i ne smeta,a Rosi je odavno vec navikao...

              Comment


              • #67
                Da nije politika ne bi zbog malog budjavog Markeza ukinuli da pocetnike ne mogu angazovati u fabricke timove.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Ares View Post
                  Da nije politika ne bi zbog malog budjavog Markeza ukinuli da pocetnike ne mogu angazovati u fabricke timove.
                  Ko zna mozda je Stoner imao veliki pritisak da napusti GP a na njegovo mesto dodje Markez . Mozda Dany ima bolje sponzore od Stonera pa je on ostao !

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by urke030 View Post
                    Ko zna mozda je Stoner imao veliki pritisak da napusti GP a na njegovo mesto dodje Markez . Mozda Dany ima bolje sponzore od Stonera pa je on ostao !
                    Ma ne verujem da se tako nesto desilo Stoner je veci vozac od obojice.Markez ima potencijala ali je neiskusan za GP massinu i trebace mu bar godina ili dve da bi imao sanse da napravi nesto,a Pedrosa,pa sta reci za njega,njemu treba 100 godina da bi napravio nesto.Nemojte me razumeti pogresno,ne kazem ja da je on los,ali nije za fabricku ekipu.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Ares View Post
                      Ma ne verujem da se tako nesto desilo Stoner je veci vozac od obojice.Markez ima potencijala ali je neiskusan za GP massinu i trebace mu bar godina ili dve da bi imao sanse da napravi nesto,a Pedrosa,pa sta reci za njega,njemu treba 100 godina da bi napravio nesto.Nemojte me razumeti pogresno,ne kazem ja da je on los,ali nije za fabricku ekipu.
                      moglo bi se reci,nije Pedrosa taj kalibar...to ti je kao Andy Murray u tenisu...ili si rodjeni sampion,ili nisi...on moze da bude sampion,samo ako ne bude bilo Lorenca,Rosija,Stonera,ili ako Dorna tako naredi...
                      Last edited by shomi; 29-07-12, 22:03.

                      Comment


                      • #71
                        Pukla mi kablovska pre 3 sata zbog nevremena,i sad cu trke morati da gledam preko neta ko zna kom jeziku.A kakve sam srece bice neki Portugalski ili Rumunski. ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Upravo je "procurela" vest iz Dukatija da Rosi nece biti deo ovog tima iduce godine, tj. da je vec potpisao za Jamahu, te da je Doviciozo time nezadovoljan jer se on nadao tom mestu u fabrickoj Jamahi. Doktor cuti, a mi cekamo potvrdu ili demanti ove informacije.....
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            @nb_korac - imas neki izvor da procitamo ?


                            Evo nesto svezije posle Laguna -Seke

                            http://www.superbikeplanet.com/2012/Jul/120730c.htm

                            Takodje je pisalo na ovom sajtu da se Rossi razmislja o kupovini ili ti formiranju svog Motogp team-a

                            Comment


                            • #74
                              Ja sam to nasla na ovom linku ovde, a inace kolaju razne glasine. Postalo je kao spanska serija. Cekacemo da vidimo sta ce doktor da kaze
                              http://www.raisport.rai.it/dl/raispo...a73a6cf5f.html
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Bice tu jos svega , ima 3 nedelje do odluke

                                Comment

                                Working...
                                X