Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ljudi jel neko kapira da Rossi jednostavno mora da dobije konkurentan motor inace su i oni svesni da moto gp ode bre niz vodu njegova popularnost je ogromna i samo on moze da jos uvek puni tribine kao nekada ovo nije iz navijackog ugla ovo je realnost!! Svaka cast i Lorencu Stoneru ali oni nisu ti koji dovode sponzore i pune tribine Rossi je taj!!!!!!!

    Comment


    • #47
      Originally posted by mirzacale View Post
      Ova recenica je toliko besmislena,samo sjetite se poslije Japana 2010 sta je izjavio "Valentino ugrozava mene i titulu"
      A dobro sta sad,ljudi se menjaju. Sigurno ce biti odusevljen ako se Rosi vrati.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Upravo sam procitao na jednom Makedonskom sajti da Spiz ide u SBK i da ce voziti za BMW.

        Evo teksta,nece vam biti tesko da razumete.A ako jeste znam da ce te vec naci nacina da prevedete.

        Возачот на Јамаха МотоГП тимот, Бен Спиз, го најави своето повлекување од тимот по крајот на сезоната. Според последните информации, тој кариерата ќе ја продолжи во Супербајк шампионатот со тимот на БМВ.

        Американецот кој имаше одлична сезона минатата година, за сега е само десетти во шампионатот и има најдобар пласман на четвртата позиција. Иако се очекуваше да остане во тимот покрај Хорхе Лоренцо, сепак тој со допис до SuperbikePlanet.com го најави своето повлекување пред почетокот на домашното ГП на патеката Лагуна Сека која се вози викендов.

        „Одлучив да ја напуштам Јамаха по крајот на сезоната заради повеќе причини. Ќе објаснам повеќе во моментот кога ќе биде соодветно. Засега ќе кажам дека разговарав со моите спонзори и тие ме поддржуваат, а има неколку луѓе во Јамаха кои не сакам да ги напуштам, тие знаат кои се. На тимот му посакувам се најдобро. Повеќе нема да коментирам ништо, се додека не излезе официјалното соопштение од Јамаха.“ - напиша Спиз во дописот.

        Шпекулациите за неговата иднина започнаа уште минатата недела кога на својот твитер профил тој напиша дека следната сезона ќе биде возбудлива и дека „ќе биде онаму каде што припаѓа“. Некои медиуми веднаш го поврзаа твитот со неговото враќање во Супербајк тимот на Сузуки, но нашите информации говорат дека Американецот ќе ја продолжи кариерата во БМВ!

        Останува да го почекаме официјалниот допис од Јамаха, а потоа и одговорот од Спиз. Она што е интересно е дека сега местото во тимот на Јамаха е слободно..можеби за Роси.
        Last edited by crni; 26-07-12, 14:11.
        sigpic

        Comment


        • #49
          http://www.youtube.com/watch?v=nK9Yy...eature=g-all-u

          Comment


          • #50
            Bravo ... ali bravo za Edvardsa . Nesto nisam obozavao Stonera ali mi je zao sto odlazi , mislim da mu je GP u srcu i nadam se da ce ga odluka o odlasku drzati najvise do 2014. i da nam se vrati jer mislim da nam moze pruziti jos odlicnih trka ... nikako za zaborav . Bravo i za Rossi-a i Yamahu ... ali nedostaje 58 !!!

            Comment


            • #51
              jedno pitanje za g. Srdjana,da li imate Vi neku konkretniju informaciju u vezi prelaska Rossija u Yamahu,ili da mi nastavimo da mlatimo bezveze oko toga?

              Comment


              • #52
                Ma daj da mlatimo jos malo xaxaxaxaxxa!!!!

                Comment


                • #53
                  Pa...evo da mlatimo...pretpostavljam da ste culi da je Hayden potpisao na jos godinu dana za Ducati,sto znaci da otpada ona verzija za Crutchlowa i Iannonea....samo za jednog ima mesta,posto pretpostavljam da ce pod pritiskom Dorne,Rossi morati da sedne na konkurentniju masinu...svi znamo da Preciosi nece popustiti,pa taman da je i Mercedes kupio Ducati...ali sto se nas navijaca tice,i ne mora,posto je postalo neisplativo za sampionat da Lorenco nema konkurenciju ama bas nikakvu narednih godina...licno ja ne vidim da postoji neko tog kalibra tipa Lorenca,Stonera i naravno Doktora...da se ne lazemo...

                  Comment


                  • #54
                    Ma i budali je jasno da dorna mora nesto da uradi inace ode sampionat u p.m. A jedina stvar koju moze da uradi jeste da doktoru obezbedi masinu na kojoj ce da se bori za sampionat. E sada ko ce kako zasto i gde moracemo da sacekamo neki dan ,dedelju,mesec!!!! JEDAN JE DOKTOR!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #55
                      Prvi trening sam gledao na netu i na nekom bezveze jeziku,poenta je da nista nisam razumeo.Ali koliko su samo puta spomenuli Rosija i Jamahu to nije normalno,mora da postoji nesto.Nisu samo prazne price.Takodje su spominjali Rosija i Marlboro,verovatno kao moguceg sponzora.I takodje su dosta spominjali Bena i SBK.E sad sto je meni bilo posebno zanjimljivo spomenuli su u par navrata Dovija i Dukati,sta god im to znacilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Ja mislim, ako to nekoga interesuje, da Rosi nece preci u Jamahu. Sta bi Rosi postigao ako bi presao u Jamahu? Nista, mozda jedino obezbedio sponzora za Jamahu. A to da dobije konkurentan motor, pa mislim da ljudi potcenjuju Doktora ako misle da mu je stalo samo do pobeda i titula. Mislim da mu je sada cilj da uspe sa Dukatijem, da se pomere sa mrtve tacke. Za ovih godinu i po dana covek se propisno napatio na Dukatiju ali nijednom nije bilo naznaka da zeli da napusti Dukati. Zasto? To govori da Rosi strpljivo ceka Dukati da povuce prvi potez i najverovatnije ce jos cekati. Rosi ce otici iz Dukatija jedino ako Preciozi i kompanija budu toliko bezobrazni, pa na kraju od svega promene mirisljavu jelkicu.
                        A sto se tice Dorne i njenog uticaja na Rosija, mislim da je i to prazna prica. Rosi je veca institucija od Dorne. A Dorna ima mnogo drugih problema i bez Rosija. Mislim koji je "genijalac" dosao na ideju da imamo sampionat sa CRT masinama? Gde su Suzuki i nj.v. Kavasaki? Zasto su Herez i Saksenring jedva ostali u kalendaru?

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by crni View Post
                          Ja mislim, ako to nekoga interesuje, da Rosi nece preci u Jamahu. Sta bi Rosi postigao ako bi presao u Jamahu? Nista, mozda jedino obezbedio sponzora za Jamahu. A to da dobije konkurentan motor, pa mislim da ljudi potcenjuju Doktora ako misle da mu je stalo samo do pobeda i titula. Mislim da mu je sada cilj da uspe sa Dukatijem, da se pomere sa mrtve tacke. Za ovih godinu i po dana covek se propisno napatio na Dukatiju ali nijednom nije bilo naznaka da zeli da napusti Dukati. Zasto? To govori da Rosi strpljivo ceka Dukati da povuce prvi potez i najverovatnije ce jos cekati. Rosi ce otici iz Dukatija jedino ako Preciozi i kompanija budu toliko bezobrazni, pa na kraju od svega promene mirisljavu jelkicu.
                          A sto se tice Dorne i njenog uticaja na Rosija, mislim da je i to prazna prica. Rosi je veca institucija od Dorne. A Dorna ima mnogo drugih problema i bez Rosija. Mislim koji je "genijalac" dosao na ideju da imamo sampionat sa CRT masinama? Gde su Suzuki i nj.v. Kavasaki? Zasto su Herez i Saksenring jedva ostali u kalendaru?
                          ..slazem se apsolutno..najnovije informacije koje ja imam su sledece,i poklapaju se sa Srdjanovim saznanjima i Crnijevim misljenjem..Rossiju su vrata sirom otvorena do daljeg,ugovor je na stolu,ceka se samo Rossijev potpis..to je sto se tice Yamahe..medjutim,pisao sam i da Audi nece tek tako pustiti Rossija,o cemu je i Srdjan pricao veceras na treningu..dogovoreno je da u upravnom odboru Dukatija ima 3 Nemca i 2 Italijana..pare nece biti problem,sve sto Rossi pozeli imace podrsku Audija u svakom smislu...odluke ce se donositi na upravnom odboru 3:2,i ja verujem da je Rossi tek sada dobio pravu priliku..na njemu je sve..ako je to sve tacno,najvise bih voleo da Rossi ostane tamo i pokaze sta sve covek ume,po ko zna koji put ...jos samo jedna opaska na racun Srdjana(),a to je njegov komentar u vezi Rossija..citiram:"...bojim se da je Rossi usao u istoriju kao najveci vozac svih vremena..",dobro,omaklo se,cvrsto verujem da nije to poenta ono sto je Srdjan zeleo da kaze..eto,jednostavno lapsus..
                          Last edited by Rossini; 27-07-12, 22:27.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by meca View Post
                            To americko trziste nista nece izgubiti odlaskom Spisa koji je tragican mislim da ce vise dobiti dobrim trka sa lorencom i rossijem vise bodova za ekipu i samim tim sve ostalo(bolji plasman yamahe) cak mislim da je Spisova popularnost i opala zahvaljujucim njegovim voznjama!!
                            e poludeo sam kad sam procitao ovo....

                            Comment


                            • #59
                              zamislite ducati koji leti po stazi i rossija na njemu sa jedno sedam prvih i par drugih mesta u sl.sezoni

                              Comment


                              • #60
                                zamisljam i ja spiesa kako pobedjuje svaku trku pa nista

                                Comment

                                Working...
                                X