Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A moja jedina zelja je da ima konkurentan motor. Sve ostalo prepustite njemu

    Comment


    • #32
      Originally posted by meca View Post
      Rossini ne kazem da tvoje informacije nisu tacne ali sta ce njima tech3 kada on moze sa toliko sponzora da dodje i dovede ih direktno u yamahin fabricki tim. To americko trziste nista nece izgubiti odlaskom Spisa koji je tragican mislim da ce vise dobiti dobrim trka sa lorencom i rossijem vise bodova za ekipu i samim tim sve ostalo(bolji plasman yamahe) cak mislim da je Spisova popularnost i opala zahvaljujucim njegovim voznjama!! Ma mi samo mozemo da nagadjamo sta ce biti moja jedina zelja je da ode iz dukatija i sedne na fabricku yamahu!!!!
      ..vidi Meco..ne tvrdim ni ja da su tacne..niti to sme da tvrdi bilo ko za bilo koga..medjutim,ja sam to postovao jos pre nekoliko nedelja,msm da je bio Asen u pitanju..tada sam dobio informaciju da je Tech 3 zainteresovan za Rossija,i takve informacije mi jos uvek stizu iz Nemacke,i tako sam i ja to postovao..moguce je da je Tech 3 samo posrednik u razgovorima,ne preudiciram ja nista,a da se kao predstavljaju kao da bi ga oni primili..vrlo je moguce da pregovaraju u ime Yamahe..nzm..posle Asena,su informacije pocele da cure..svi su saglasni da ce se nesto desiti,i to ozbiljno,jer ne zaboravimo ipak su to "lomovi" koliko god to nama delovalo da nisu..ugovori,medjusobni ugovori timova i vozaca,ugovori medju sponzorima,ugovori izmedju sponzora i vozaca,ugovori izmedju sponzora i timova,procenti za bilo kog ucesnika,sta ce ko dobiti i koliko time sto ce Rossi napustiti ili ostati u Dukatiju,zatim Dorna..itd.itd..cak se i Honda oglasila stidljivo da bi "kao" zelela Rossija natrag,bez obzira sto je Markez sigurno njihov..svima sad vise noge u vazduhu,i nista nije sigurno,cak i Daniju,i nista tu nije gotovo dok svi ne kazu da je gotovo....bez obzira na Hondu sada,sto ja licno msm da je to neka igra pre svega Honde prema nekom iz nekog razloga,najveci i najozbiljniji pretedenti na Rossija je Yamaha i Audi..Dukati se vise nista ne pita,ali vise nista,sto mi je s jedne strane bas milo i drago,jer su zasrali pa samo tako,najveca prepreka za nastavak karijere u Dukatiju je Filipo..koliko sam puta samo pomenuo njega,pa iskreno,smucio mi se vise,ali na nasu zalost i vecine zaljubljenika u ovaj sport,doticni ima neku neverovatnu podrsku od nekog..ko je taj,pa mozemo samo nagadjati...Sto se tice Yamahe,moguce je da oni nista ne bi izgubili,kao sto i ne bi u takmicarskom smislu odlaskom Bena,medjutim ne zaboravimo da je to ipak Amer,i to popularni Amer,u svojoj zemlji..druga mu nije ni potrebna,dovoljno su veliki za ceo svet..e sad ako postavis tezu,sto ja ne sumnjam ni malo da su je tako i Japanci postavili,popularni amer na japanskom motociklu koji se zove Yamaha pa jos u Americi..?!nije mala stvar za proizvodjaca motora koji hoce da preuzme primat na americko trziste od strane drugih proizvodjaca,pa jos na stetu Honde..!sve su to stvari koje se uzimaju itekako u obzir,prilikom odabira vozaca,naravno preduslov je da ima kvalitet za tako jak tim naravno..mozda ce na kraju svega ispasti da Ben ide u Tech 3 a Rossi ide u FR,sto ja pre svega verujem da ce biti tako,ako uopste do transfera dodje,i time bi Yamaha ubila dve muve istim potezom,sto bi za njih bilo idealno..ALI,Audi jos nije rekao svoju poslednju rec,i ne verujem da ce tek tako ispustiti najveceg vozaca trenutno...ne bi me iznenadilo cak da Audi i raskine kupovinu,ako ode Rossi..ma ne bi uopste bilo iznenadjenje..,posle svega mi je vise i nebitno sta ce biti,znam SIGURNO DA CE NESTO BITI,da li sa Yamahom ili sa Dukatijem,meni je kazem vise nebitno,bitno mi je da ce Rossi opet svetleti kao najsjajnija zvezda na nebu,sto on ustvari i jeste.Laguna je tu,za par dana ce se sve znati,ako ne i tad,nakon povratka u Evropu,100 %..cak ni do tog vremena nije mnogo ostalo..
      sigpic

      Comment


      • #33
        ma bitno je u sustini da se nesto promeni i da se pokrene sa ove mrtve tacke na kojoj je manje-vise od dolaska u Dukati... Sad da li ce to biti Yamaha ili potpuno promenjeni Dukati to je manje vazno, vazno je da se Doktor vrati na mesto koje mu pripada. Meni bi licno bilo draze da Audi blokira tog Preciozija i da daju Doktoru odresene ruke i pozamasan budzet, ubedjen sam da bi se on dobro pobrinuo za tu masinu i da bi napravio pobednicki Dukati... ali ako to vec nije moguce, mislim da Doktor prosto nema vise vremena za gubljenje, ozbiljne su to godine u koje je usao i sada je pravo vreme za juris na 10-tu titulu... kasnije ce biti sve teze... tako da s te strane, ukoliko ne dobije garancije da ce moci da se poigrava s tim Dukatijem koliko god zeli i da mu niko nece smetati i sputavati ga, mislim da treba ozbiljno da razmisli o prelasku na neki konkurentan motor, sto Yamaha svakako jeste... E sad, kakav bi on tretman imao pored Lorenca kao povratnik, pogotovo ako ovaj uzme titulu ove godine (ne daj Boze ), to je diskutabilno, obojica imaju ego do neba i sigurno je da ne bi bili bas harmonican tim, ponovo bi bio zid na sred garaze ubrzo
        jednostavno, nema tu nista prosto i cisto, sve je jako jako kompikovano i ima bezbroj faktora i interesa, sad koji ce prevagnuti i pokazati se najznacajnijim to za sad niko ne moze da kaze sa sigurnoscu, sigurno je samo da ce nesto da se desi, da li prelazak da li velike promene u Dukatiju, to nam ostaje da vidimo i da se nadamo naravno da ce sve da se zavrsi najbolje po Doktora
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #34
          https://twitter.com/BenSpies11/statu...77399251677184 dali ovo spiz potvrdjuje rastanak sa yamahom
          Last edited by darkooo; 24-07-12, 17:36.

          Comment


          • #35
            https://twitter.com/motogptimes/stat...76542204370946 laguna ce doneti neke odgovore

            Comment


            • #36
              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
              ma bitno je u sustini da se nesto promeni i da se pokrene sa ove mrtve tacke na kojoj je manje-vise od dolaska u Dukati... Sad da li ce to biti Yamaha ili potpuno promenjeni Dukati to je manje vazno, vazno je da se Doktor vrati na mesto koje mu pripada. Meni bi licno bilo draze da Audi blokira tog Preciozija i da daju Doktoru odresene ruke i pozamasan budzet, ubedjen sam da bi se on dobro pobrinuo za tu masinu i da bi napravio pobednicki Dukati... ali ako to vec nije moguce, mislim da Doktor prosto nema vise vremena za gubljenje, ozbiljne su to godine u koje je usao i sada je pravo vreme za juris na 10-tu titulu... kasnije ce biti sve teze... tako da s te strane, ukoliko ne dobije garancije da ce moci da se poigrava s tim Dukatijem koliko god zeli i da mu niko nece smetati i sputavati ga, mislim da treba ozbiljno da razmisli o prelasku na neki konkurentan motor, sto Yamaha svakako jeste... E sad, kakav bi on tretman imao pored Lorenca kao povratnik, pogotovo ako ovaj uzme titulu ove godine (ne daj Boze ), to je diskutabilno, obojica imaju ego do neba i sigurno je da ne bi bili bas harmonican tim, ponovo bi bio zid na sred garaze ubrzo
              jednostavno, nema tu nista prosto i cisto, sve je jako jako kompikovano i ima bezbroj faktora i interesa, sad koji ce prevagnuti i pokazati se najznacajnijim to za sad niko ne moze da kaze sa sigurnoscu, sigurno je samo da ce nesto da se desi, da li prelazak da li velike promene u Dukatiju, to nam ostaje da vidimo i da se nadamo naravno da ce sve da se zavrsi najbolje po Doktora
              ..naravno,slazem se sa tobom..da prokomentarisem opet sto si ti spomenuo..Preciozi..Audi jeste gigant i trenutno ima para od svih njegovih konkuranata,Mrc,Bmw,Porshe itd,kupili su i Dukati..sad je veliko pitanje klauzula ugovora izmedju njih,msm Audi-Dukati..sta je tu ubaceno sve,to samo oni znaju,i ne verujem da se Dukati prodao bas tako da se sutra u buducnosti oni bas nista ne pitaju..mozda bas tu lezi snaga Filipove tvrdoglavosti i podrska nekih ljudi iz Dukatija..inzinjera,konstruktora,direktora sektora za razvoj,direktora muzeja(),mozda ne svih,ali mozda je vecina u pitanju..malocas pogledah onaj specijal,i ako ste svi primetili,a ne verujem da niste,jedna recenica Bridzisa..mi smo nekonkurentni i potrudicemo se u buducnosti da to ispravimo i dovedemo se u ravnopravan polozaj..pa je dalje naveo,sto se Rossija tice,da on milsi da je ovaj u nekoj silaznoj putanji,ali da se jos moze nadati pobedama i uspesima,ali se treba dosta toga promeniti..ja sam pokusao da citiram prevod..e sad,ako se vratimo unazad,bar ovu sezonu,da ne idemo dalje,ja msm da svi oni koji su pricali,na celu sa Srdjanom,kako Rossi ne ume da vozi taj motor,odnosno nije specifican vozac poput Stonera,treba da se pokriju cebetom i da cute..elem,iz te recenice koju sam naveo,ja izvlacim sledeci zakljucak,a to je:-ja sam ovde dosao zajedno sa Rossijem da pobedjujem(sto je uostalom i to rekao u intervjuu)a ne da gledam kako me pobedjuju,jer nisam bas naviko da gubim,kad znam koliko mogu da postignem sa tim momkom(Rossijem),zelim inovacije i bez toga se ne moze pobedjivati,tako da debelo racunam na Audi u buducnosti..to je kazem neki moj zakljucak iz onoga sto sam cuo..Audi ce se svakako potruditi da uspe,ali kazem opet,mi ne znamo sta je u ugovoru o kupovini i preuzimanju Dukatija,tako da sve ono sto je Bridzis Srdjanu odgovorio,pomalo mi lici na neko ozeblo sunce,nesto ga ne greje bas,i moguc dalji pravac razvoja situacije..bas se zakomplikovalo,ali bas..
              sigpic

              Comment


              • #37
                spiz potvrdio da napysta jamahu

                Comment


                • #38
                  https://twitter.com/MotoGP/status/228032424783781888 izgleda da je sve dogovoreno samo jos da se zvanicno objavi

                  Comment


                  • #39
                    Samo da iznesem svoj wet dream: da se Rossi vrati u Yamahu a Stoner u Ducati (bilo bi odlicno odmah ali ako nemoze/ne sme radi zene moze i 2014-e kad mu dosadi sedit doma i gledat trke na tv-u ) pa da vidimo gde je ko...a onda svi lepo u WSB i nek se novi klinci dokazuju...p.s. i da Biaggi tada jos uvek bude u SB cisto da moze da ode u penziju apsolutno istraumiran Rossijem

                    Comment


                    • #40
                      Rossi nikada nece oticu WSB pogotovo ako se sada vrati u yamahu!!! Dve godine jos i penzija 100%!!!!

                      Comment


                      • #41
                        .da podelim nesto sto sam upravo saznao..ustvari dobio sms odprijatelja,on mi je rekao..informacija je nezvanicna i prica se po kuloarima u moto sportu..

                        ...Tech Yamaha bi ponudila mesto Rossiju...

                        EDIT
                        jao kad ce ta Laguna,da se sve obelodani vise..ma i Tech,samo ne vise ovaj MAGARAC!
                        EDIT
                        ako je to tacno,ko ide??Cal ili Dovi??i gde ce jedan od njih 2-ce?jednom od njih 2-ce se smesi fabricka Yamaha..aaauuu..
                        EDIT
                        gde ce Ben???aaaauuu bas mi zao tog momka...a tako dobar vozac...boze kakvi ce to lomovi biti...
                        Originally posted by Rossini View Post
                        ..vidi Meco..ne tvrdim ni ja da su tacne..niti to sme da tvrdi bilo ko za bilo koga..medjutim,ja sam to postovao jos pre nekoliko nedelja,msm da je bio Asen u pitanju..tada sam dobio informaciju da je Tech 3 zainteresovan za Rossija,i takve informacije mi jos uvek stizu iz Nemacke,i tako sam i ja to postovao..moguce je da je Tech 3 samo posrednik u razgovorima,ne preudiciram ja nista,a da se kao predstavljaju kao da bi ga oni primili..vrlo je moguce da pregovaraju u ime Yamahe..nzm..posle Asena,su informacije pocele da cure..svi su saglasni da ce se nesto desiti,i to ozbiljno,jer ne zaboravimo ipak su to "lomovi" koliko god to nama delovalo da nisu..ugovori,medjusobni ugovori timova i vozaca,ugovori medju sponzorima,ugovori izmedju sponzora i vozaca,ugovori izmedju sponzora i timova,procenti za bilo kog ucesnika,sta ce ko dobiti i koliko time sto ce Rossi napustiti ili ostati u Dukatiju,zatim Dorna..itd.itd..cak se i Honda oglasila stidljivo da bi "kao" zelela Rossija natrag,bez obzira sto je Markez sigurno njihov..svima sad vise noge u vazduhu,i nista nije sigurno,cak i Daniju,i nista tu nije gotovo dok svi ne kazu da je gotovo....bez obzira na Hondu sada,sto ja licno msm da je to neka igra pre svega Honde prema nekom iz nekog razloga,najveci i najozbiljniji pretedenti na Rossija je Yamaha i Audi..Dukati se vise nista ne pita,ali vise nista,sto mi je s jedne strane bas milo i drago,jer su zasrali pa samotako.....Sto se tice Yamahe,moguce je da oni nista ne bi izgubili,kao sto i ne bi u takmicarskom smislu odlaskom Bena,medjutim ne zaboravimo da je to ipak Amer,i to popularni Amer,u svojoj zemlji..druga mu nije ni potrebna,dovoljno su veliki za ceo svet..e sad ako postavis tezu,sto ja ne sumnjam ni malo da su je tako i Japanci postavili,popularni amer na japanskom motociklu koji se zove Yamaha pa jos u Americi..?!nije mala stvar za proizvodjaca motora koji hoce da preuzme primat na americko trziste od strane drugih proizvodjaca,pa jos na stetu Honde..!sve su to stvari koje se uzimaju itekako u obzir,prilikom odabira vozaca,naravno preduslov je da ima kvalitet za tako jak tim naravno..mozda ce na kraju svega ispasti da Ben ide u Tech 3 a Rossi ide u FR,sto ja pre svega verujem da ce biti tako,ako uopste do transfera dodje,i time bi Yamaha ubila dve muve istim potezom,sto bi za njih bilo idealno..ALI,Audi jos nije rekao svoju poslednju rec,i ne verujem da ce tek tako ispustiti najveceg vozaca trenutno...ne bi me iznenadilo cak da Audi i raskine kupovinu,ako ode Rossi..ma ne bi uopste bilo iznenadjenje..,posle svega mi je vise i nebitno sta ce biti,znam SIGURNO DA CE NESTO BITI,da li sa Yamahom ili sa Dukatijem,meni je kazem vise nebitno,bitno mi je da ce Rossi opet svetleti kao najsjajnija zvezda na nebu,sto on ustvari i jeste.Laguna je tu,za par dana ce se sve znati,ako ne i tad,nakon povratka u Evropu,100 %..cak ni do tog vremena nije mnogo ostalo..
                        Originally Posted by dajstadas

                        Po onome sta citam po italijanskim medijima sanse da cemo da gledamo Rossija u Yamahi su mnogo, ali mnogo male ali...sve su glasnije price o official Hondi sa Rossijem i Marquezom...
                        ..ipak je Tech 3 Yamaha u pitanju..mozda cak i fabricka..ne zna se jos sa sigurnoscu,ali da su u nekim razgovorima,to jesu 100 %..a i Lorenco ne bi davao ovakve izjave,kakvu je dao u Asenu..gde ima dima ima i vatre,stara izreka..
                        A inace informacija potice iz Nemacke,tako da cu mozda nesto vise da saznam ovog vikenda...a sigurno ce jos koja informacija procureti...bar se nadam..

                        Originally posted by Rossini View Post
                        ..prema informacijama koje imam,a postovao sam to vec,u igri je Tech 3....e sad,ako dodje do toga da Rossi odluci da ide,a izgleda da jos nije prelomio,bar ne jos uvek,Yamaha je u obavezi da im da sve sto ima fabricki tim,delove,novitete itd,i to bi bilo samo onoliko koliko bi trajao ugovor Rossija sa Tec 3(ne duzi od 2 god),i to samo bi vazilo za Rossija,dok za Dovija ide ugovor o saradnji koji su vec potpisali,msm tech 3 i fabrika,a deo para sponzora koji ce sve to ispratiti(a sigurno nije mala cifra),zavrsio bi u kasi Yamahe..koja se tu igra sad vodi,to niko ne zna,u to sam ubedjen,mada od njih tu niko ne bi bio na gubitku,msm na Tech 3,Yamahu FR,Bena..jedinog gubitnika kog bi mogao da prepoznam,ili bolje receno koji bi tu bio koleteralna steta,je sam Dovi,jer bi ostao na satelitskom motoru..da se vode ozbiljni pregovori,to je nesumnjivo,ali bez obzira na sve to i Audi je itekako veliki igrac..ja sam saglasan sa prijateljem koji mi sve to javlja,da se do poslednjeg momenta nece znati,sta ce i kako ce..ono sto je vrlo bitno,kako mi on prenosi,je razgovor u cetri oka Preciozija i direktora Audi sporta u Nemackoj pre dve nedelje,i koliko su informacije tacne koje su procurele iz tog razgovora,Audi trazi da Rossi ima odresene ruke u svemu,da pare nece biti problem,ali i to da Preciozi nece popustiti bas u svemu..e sad,sta se to podrazumeva "u svemu" to samo oni znaju,msm Audi,Dukati i Rossi..Takodje msm da je to sto je Yamaha objavila da prvo hoce,pa posle nece da produzi ugovor sa Benom,su takticki manevri,prema obema stranama,prema Amerima sa jedne strane i sponzorima Rossija sa druge strane..i oni se kockaju,jer ne verujem da bi zbog jednog Rossija,ispustali Americko trziste,na kojem bi se teskom mukom kasnije vratili,a sa druge strane su u ekonomskom problemu i msm da bi ucinili svakave ustupke kako bi doslii do svezeg novca..na potezu je Dukati,ustvari Filipo..od njega ce sve zavisiti,ali apsolutno sve cak i sama Yamaha,koja ne krije zelju da bi Rossija primili natrag..ma onog momenta kad je sam JL u Holandiji izjavio da ne bi imao nista protiv toga da se Rossi vrati nazad u Yamahu(u bilo kom obliku Yamahe),bilo mi je jasno da je bar nekim mukama dosao kraj..i bilo je redno,jer ovo mucenje je prevazislo svaku meru..cak bih pre to nazvao bezobrazluk Filipa Preciozija..sta ce biti,bice,i saznacemo vrlo brzo..mene samo jedna stvar buni a to je:recimo da je to tacno,da Rossi dodje u Tech 3,kako bi izgledao Rossijev motor a kakav bi bio Dovijev?Msm ni Tech 3 ne sme da se igra sa svojim sponzorima..??!!..za drugu opciju pretpostavljam da bi Yamaha bila crveno-belo-plava masina....ne da pretopstavljam,vec sam skoro siguran..
                        Izjava Lorenca

                        "I think Valentino can still be competitive in MotoGP so he is an interesting rider for Yamaha" - Jorge Lorenzo.
                        MotoGP title leader Jorge Lorenzo appears open to the possibility of former team-mate Valentino Rossi returning to Yamaha in 2013.

                        Rossi requested that the wall dividing the Yamaha pits in 2008, due to a difference in tyre manufacturer for Rossi and Lorenzo, remain in place even after MotoGP switched to a single supplier in 2009.

                        It seemed to sum up the frosty relationship that existed between Lorenzo and Rossi, although the Spaniard - Rossi's toughest ever team-mate - always felt it was unnecessary.

                        “In the case Valentino joins again Yamaha there will be no wall from my part, of course,” said Lorenzo at Assen on Friday. “I always thought it was not necessary and I still believe that.”

                        Lorenzo, world champion during Rossi's injury-interrupted final M1 season in 2010, recently extended his Yamaha contract until the end of 2014.

                        But the Spaniard stated that Yamaha will decide the identity of his team-mate.

                        “Valentino is a good rider, he has won a lot of titles and a lot of races,” he said. “I think he can still be competitive in MotoGP so he is an interesting rider for Yamaha. Of course there are other rides that could be good for them also, so they will have to decide.”

                        Rossi has taken just two podium finishes since leaving Yamaha for Ducati. The Italian is being linked with a possible return to Honda as well as Yamaha, but insists his objective is to continue with Ducati.---pa i ja bih krio i pricao svasta..



                        http://www.motomatters.com/news/2012...e_will_be.html

                        ..sve ono o cemu sam pisao,moze se naci u ovom tekstu..ne bas sve bukvalano(),ali vecina mojih navoda....inace mi je ovo poslao jedan takodje vatreni navijac samog Rossija,a i jos ponekog,ne bih da ga imenujem,prepoznace se on vec..steta sto ne postuje na ovom delu foruma,a itekako bi imao sta da kaze,verovatno zato sto ga drugi nerviraju svojim pisanijama..
                        Last edited by Rossini; 25-07-12, 16:03.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Sa oficialnog sajta izjava Lorenca.

                          Following the recent news that teammate Ben Spies is set to leave the Yamaha Factory Racing team at the end of the season, Lorenzo said: "It’s sad news to hear that Ben is not continuing. For Yamaha it’s really sad, because he has been a Yamaha rider for a long time. I think he has great potential, and I wish him good luck in the future. Now we have to see what is going to happen with the second rider in Yamaha."

                          This announcement has naturally sent the rumour mill into overdrive with regards to who his teammate will be next year, to which the Spaniard said: "I hear some rumours. And some rumours say that Valentino is going to come back. It could be a good thing for Yamaha. We have been a good couple in the past years, but it hasn’t been decided yet. My preference is to have a competitive rival in the team."

                          He is however full focussed on the job ahead and commented that the Laguna Seca track is one he particularly enjoys, as it is so different from anything else the MotoGP grid races at. Lorenzo goes into the race with a 19-point cushion at the top of the championship and has stated that he, the team and bike are in good shape and hope to continue as they are.

                          As part of the usual USA antics, during which all Yamaha riders film a promotional video for the brand, Lorenzo was this time given the job as Honorary Yamaha CEO – a job he enjoys, as he said he can "do anything." Two years ago he was given the job as janitor, which has this year been passed to Yamaha new-boy Andrea Dovizioso.

                          Stay tuned for the Yamaha promotional video this Friday.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            http://ducatiblog.net/ducati-corse/3...s-out-rossi-in

                            jos jedan tekst na ovu temu...

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Ares View Post
                              Sa oficialnog sajta izjava Lorenca.

                              My preference is to have a competitive rival in the team.
                              Ova recenica je toliko besmislena,samo sjetite se poslije Japana 2010 sta je izjavio "Valentino ugrozava mene i titulu"

                              @Rossini malo smo zapostavili sponzore,da bi Vale presao u Yamahu potreban mu je sponzor koji ce mu dati 12-15 milki godisnje,
                              sigurno to nece biti Monster. U nekim kombinacijama se spominje Marlboro da sponzorise Yamahu,o cemu su raspravljali u Mugellu Maurizio Arrivabene (Marlboro),Carmelo Ezpeleta (Dorna) i Rossi to same ptice znaju,ukoliko bi Ducati ostao bez Valeta a i bez Marlbora cak i u vlasnistvu Audija Ducati bi se povukao iz takmicenja u narednih par godina.
                              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by mirzacale View Post
                                Ova recenica je toliko besmislena,samo sjetite se poslije Japana 2010 sta je izjavio "Valentino ugrozava mene i titulu"

                                @Rossini malo smo zapostavili sponzore,da bi Vale presao u Yamahu potreban mu je sponzor koji ce mu dati 12-15 milki godisnje,
                                sigurno to nece biti Monster. U nekim kombinacijama se spominje Marlboro da sponzorise Yamahu,o cemu su raspravljali u Mugellu Maurizio Arrivabene (Marlboro),Carmelo Ezpeleta (Dorna) i Rossi to same ptice znaju,ukoliko bi Ducati ostao bez Valeta a i bez Marlbora cak i u vlasnistvu Audija Ducati bi se povukao iz takmicenja u narednih par godina.
                                ..znam..ali sve ukazuje na to..i ukazuje na to da ce u YFR..medjutim ja msm da mu sponzori nisu problem..Tim,Malboro,Coca-Cola..kud ces lepse..

                                EDIT
                                ..ali bro,mnogo su se i zezali sa njim..nije sto je on u pitanju,veruj..bilo je zaista previse..verujem da su se tako zezali i sa Stonerom,iskreno..to sam vec rekao..takav vozac za 4 god,1 titula..iskreno malo za takav profil vozaca..
                                Last edited by Rossini; 26-07-12, 01:49.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X