Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je Lorenzo uradio de Angelisu 2005 u Motegiu pa dobio zabranu nastupa na sljedecoj trci?

    Comment


    • nabo ga otpozadi

      Lorenzo handed one-race ban
      Spanish rider Jorge Lorenzo will sit out the next week´s Marlboro Malaysian Motorcycle Grand Prix in Sepang, after Race Direction decided he rode in an irresponsible manner during Sunday´s Japanese GP, causing danger to other riders.

      Lorenzo was involved in a last lap crash in today´s 250cc race at Motegi, colliding with Alex de Angelis in the hairpin leading to the back straight. The San Marino rider went wide and Lorenzo saw an opportunity to overtake both him and Dani Pedrosa but ending up crashing out and taking De Angelis with him. The decision was confirmed in appeal by the FIM Stewards and is final.
      Last edited by VR6; 12-11-15, 18:20.

      Comment


      • http://youmedia.fanpage.it/video/ad/VkDFruSwR2Ma7rfi

        Comment


        • odgledao ,,hiting the apex,, mnoge stvari su mnogo jasnije

          Comment


          • Ćao ljudi, ima neko link za ovo?

            http://www.imdb.com/title/tt1510737/

            Faster & Faster (2004)

            Comment


            • Originally posted by AleksandarD View Post
              Ne znam kako neko i dalje moze da tvrdi da Markez nije usporavao Rosija!?
              I deca su videla da je brzi ali da namerno ostaje tu da bi se obilazio, zezao i pravio sou od trke jel je malouman, nije imao sanse za titulu pa hoce da bude u centru paznje jel su ga tako navikli Honda i Dorna.
              A to ako neko zeli da kaze da je Rossi gej sto se ustrucava.
              Njegova stvar je dal mazi i koga mazi.
              Normalne i one kojima je bitan samo MotoGP ne bi trebalo da
              zanima privatnost i intima jednog sampiona.
              Apsolutno se slažem sa tvojim rezonom, jedino što kada se za Marqueza za sada nedokazane insinuacije napisane, sa sve FotoŠop slikom gde je u zagrljaju sa Lorenzom, niko nije napisao komentar poput tvog,dapače, mnogi su likovali kao "pa da, eto, mali buljaš" a da to apsolutno nije bitno da li jeste ili nije gej, već kako je vozi i šta je radio...to jest da se njegova intima ne povezuje sa njegovom vožnjom, I onda sam jednostavno odreagovao , jer ako se za nekog zna da jeste gej to je VR i da mu je "Uccio"(najbolji prijatelj iz detinjstva i odkad znaju jedan za drugog!),ali meni je to nebitno, u kontekstu Rossija, već većine njegovih navijača(osim par njih koji su to znali) ostali su odmah trgli penu, kako je to laž i moja provokacija .A ja sam želeo da ukažem na nejednak tretman u kritici vozača, tj. da se kod MM-a može pljuvati i po dedi i babi,i da je "buljaš" i Foto Shop Slike a za Rossija se nesme reći jedna loša reč, Umesto da se kritikuje njegovo ponašanje u vožnji i na stazi. a šta je on u svom privatnom životu to je intimna stvar MM-a isto tako VR-a . Problem je što ni tu nije postojao jedan aršin,već dva, jedan za VR-a a dramatično drugačiji za MM-a, a o sistematskom Banovanju ljudi koji se nisu slagali sa stavom Rossijevih navijača nemam reči. A Rossi je na kraju postao žrtva sopstvenog ponašanja, Jer ako on nije bio u stanju ni u jednom trenutku da napravi gap između sebe i Marqueza i na taj način izbaci Marqueza iz prljave ovakve ili onakve igre, jer ni u jednom momentu nije bio dovoljno brz za tako nešto,po rezonu Rossijevih navijača Marquez je trebao dovoljno da uspori i da ga pusti(naravno Rossi nebi nikada stigao Lorenza ali bi bio bolje plasiran), i sve to zato jer se Rossi bori za titulu. Onda bi Lorenzo rekao kako Marquez Pušta Rossija ,Jer je eto Lorenza u Australiji Obišao u poslednjoj krivini...Tako da kako se god okrene neko od vozača Yamahe bi bio nezadovoljan ponašanjem MM-a.

              Comment


              • Originally posted by obx400 View Post
                Ćao ljudi, ima neko link za ovo?

                http://www.imdb.com/title/tt1510737/

                Faster & Faster (2004)
                To je dodatak na Faster, na nekom Premium DVD izdanju. Tražio sam ga par puta, ali bezuspešno...

                Comment


                • Originally posted by Toecutter71 View Post
                  Apsolutno se slažem sa tvojim rezonom, jedino što kada se za Marqueza za sada nedokazane insinuacije napisane, sa sve FotoŠop slikom gde je u zagrljaju sa Lorenzom, niko nije napisao komentar poput tvog,dapače, mnogi su likovali kao "pa da, eto, mali buljaš" a da to apsolutno nije bitno da li jeste ili nije gej, već kako je vozi i šta je radio...to jest da se njegova intima ne povezuje sa njegovom vožnjom, I onda sam jednostavno odreagovao , jer ako se za nekog zna da jeste gej to je VR i da mu je "Uccio"(najbolji prijatelj iz detinjstva i odkad znaju jedan za drugog!),ali meni je to nebitno, u kontekstu Rossija, već većine njegovih navijača(osim par njih koji su to znali) ostali su odmah trgli penu, kako je to laž i moja provokacija .A ja sam želeo da ukažem na nejednak tretman u kritici vozača, tj. da se kod MM-a može pljuvati i po dedi i babi,i da je "buljaš" i Foto Shop Slike a za Rossija se nesme reći jedna loša reč, Umesto da se kritikuje njegovo ponašanje u vožnji i na stazi. a šta je on u svom privatnom životu to je intimna stvar MM-a isto tako VR-a . Problem je što ni tu nije postojao jedan aršin,već dva, jedan za VR-a a dramatično drugačiji za MM-a, a o sistematskom Banovanju ljudi koji se nisu slagali sa stavom Rossijevih navijača nemam reči. A Rossi je na kraju postao žrtva sopstvenog ponašanja, Jer ako on nije bio u stanju ni u jednom trenutku da napravi gap između sebe i Marqueza i na taj način izbaci Marqueza iz prljave ovakve ili onakve igre, jer ni u jednom momentu nije bio dovoljno brz za tako nešto,po rezonu Rossijevih navijača Marquez je trebao dovoljno da uspori i da ga pusti(naravno Rossi nebi nikada stigao Lorenza ali bi bio bolje plasiran), i sve to zato jer se Rossi bori za titulu. Onda bi Lorenzo rekao kako Marquez Pušta Rossija ,Jer je eto Lorenza u Australiji Obišao u poslednjoj krivini...Tako da kako se god okrene neko od vozača Yamahe bi bio nezadovoljan ponašanjem MM-a.
                  Tako funkcionise ovaj forum, narocito pdf za inidividualne sportove poput ovog ili teniskog... Probaj u teniskom pdf da pljujes djokovica kako su ljudi ovde pljuvali Doktora pa ces videti kako ces se provesti pricam iz iskustva
                  Slicno je i ovde s tim sto mi ovde odgovara jer sam na strani vecine i izmedju ostalog admina i moderatora.

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Izvinjavam se sto upadam kao s Marsa, ali

                    Comment


                    • Hvala puno, al' nije to, nego dodatak koji Vanja pominje

                      Comment


                      • Shvatila sam cim sam postavila link. Inace, Hitting the Apex je u bioskopima, ali i na Popcornu pa ko hoce, moze da pogleda.

                        Comment


                        • Kod nas nije u bioskopu.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=NZH5...layer_embedded

                            Comment


                            • Sledece godine izlazi igrica: , Valentino Rossi - The game ".

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Valentino Rossi: The Doctor - Series TRAILER: https://youtu.be/9Li6CkRMlY8

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X