Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jos uvek su mi sve ove price o Rosiju suvise nezvanicne da ih uzmem ozbiljno. Mada scenario gde Vale ide u Jamahu a Janone i Kal u Dukati je mozda idealan u ovom momentu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      pratim ceo dan ,na svaki demanti nova potvrda

      Comment


      • #18
        https://twitter.com/motogptimes/stat...24314006167552

        Comment


        • #19
          Originally posted by darkooo View Post
          pratim ceo dan ,na svaki demanti nova potvrda
          Ma dobro to se sad rolja jedna ista prica non stop, nisu to potvrde iz razlicitih izvora nego iz istog centra. Moguce je ovo Samo ne verujem da cemo imati relevantne informacije u sledecih 2 nedelje do mesec dana.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Bilo bi ga lepo videti ponovo na konkurentnom motorciklu . Jamaha , to bi bio pun pogodak .

            Comment


            • #21
              ..tacno je da bi bilo lepo videti ga na konkurentnom motociklu..medjutim ono sto je po meni mnogo bitnije,a to je,da je to mogao biti i Dukati..konkurentan i pobednicki motor..samim tim bi se dokazale neke stvari koje su,doduse vec dokazane,a to je da je Rossi zna itekako sta treba uraditi sa motorom da bi bio konkurentan i sampionski...a to je,svidelo se to nekom ili ne,velika razlika izmedju Rossija i svih vozaca koji su sada u sampionatu..;)..ali originalnost ili podbacaj ili biti luzer,izabrana je originalnost i gubitnistvo...sta su oni(Dukati)zeleli da postignu,i da li su postigli to sto su zeleli,pa ne znam,ali znam da se Dukati sigurno u buducnosti nece toliko ceniti kao sto je to bio slucaj do sada..to je definitivno..
              sigpic

              Comment


              • #22
                Potpuno se slazem s Rossinijem , vise bi volio da razvije dukati u konkuretnog bajka i da snjim ganja titulu nego da se vrati u yamahu , pogotovo zbog ovih prica "samo stoner zna vozit dukati" jer sam siguran da bi THE DOCTOR pokazao svoje znanje da ima konkurentan motor ;)
                Valentino Rossi #46

                G.O.A.T

                Comment


                • #23
                  mislm da je to vest koju sam dugo cekao.....;) naravno pod uslovom da je tacna....

                  Comment


                  • #24
                    Da budemo realni ako se Rosi ne vrati u neku konkurentniju ekipu pa oni mogu slobodno da puste slobodan ulaz na skoro svim trkama nece to vise niko gledati tako da tu svima igra ulogu da se on vrati ........ negde!!!!!!!!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by meca View Post
                      Da budemo realni ako se Rosi ne vrati u neku konkurentniju ekipu pa oni mogu slobodno da puste slobodan ulaz na skoro svim trkama nece to vise niko gledati tako da tu svima igra ulogu da se on vrati ........ negde!!!!!!!!
                      upravo tako... bez jakog Rossija nema ni jakog MotoGP-ja
                      nadam se da su tacne glasine o prelasku/povratku u Yamahu, postajem izuzetno nestrpljiv i duboko sumnjam u napredak Dukatija...
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #26
                        Sto se tice posjecenosti u Mugellu veci je problem predstavljala visoka cijena karte nego to sto Rossi nije konkurentan.

                        I te glasine oko prelaska nekako mi smjesno djeluju sada kada je Audi kupio Ducati mozete zaboraviti na tradiciju i sve to.

                        Mada Yamahina vrata su vjerovatno otvorena sirom jer ne moze J.Lo i jos 5 vozaca da donese sponzorskog novca koliko moze Vale
                        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by mirzacale View Post

                          Mada Yamahina vrata su vjerovatno otvorena sirom jer ne moze J.Lo i jos 5 vozaca da donese sponzorskog novca koliko moze Vale
                          Para vrti gde burgija nece....!!!!

                          Comment


                          • #28
                            ..prema informacijama koje imam,a postovao sam to vec,u igri je Tech 3....e sad,ako dodje do toga da Rossi odluci da ide,a izgleda da jos nije prelomio,bar ne jos uvek,Yamaha je u obavezi da im da sve sto ima fabricki tim,delove,novitete itd,i to bi bilo samo onoliko koliko bi trajao ugovor Rossija sa Tec 3(ne duzi od 2 god),i to samo bi vazilo za Rossija,dok za Dovija ide ugovor o saradnji koji su vec potpisali,msm tech 3 i fabrika,a deo para sponzora koji ce sve to ispratiti(a sigurno nije mala cifra),zavrsio bi u kasi Yamahe..koja se tu igra sad vodi,to niko ne zna,u to sam ubedjen,mada od njih tu niko ne bi bio na gubitku,msm na Tech 3,Yamahu FR,Bena..jedinog gubitnika kog bi mogao da prepoznam,ili bolje receno koji bi tu bio koleteralna steta,je sam Dovi,jer bi ostao na satelitskom motoru..da se vode ozbiljni pregovori,to je nesumnjivo,ali bez obzira na sve to i Audi je itekako veliki igrac..ja sam saglasan sa prijateljem koji mi sve to javlja,da se do poslednjeg momenta nece znati,sta ce i kako ce..ono sto je vrlo bitno,kako mi on prenosi,je razgovor u cetri oka Preciozija i direktora Audi sporta u Nemackoj pre dve nedelje,i koliko su informacije tacne koje su procurele iz tog razgovora,Audi trazi da Rossi ima odresene ruke u svemu,da pare nece biti problem,ali i to da Preciozi nece popustiti bas u svemu..e sad,sta se to podrazumeva "u svemu" to samo oni znaju,msm Audi,Dukati i Rossi..Takodje msm da je to sto je Yamaha objavila da prvo hoce,pa posle nece da produzi ugovor sa Benom,su takticki manevri,prema obema stranama,prema Amerima sa jedne strane i sponzorima Rossija sa druge strane..i oni se kockaju,jer ne verujem da bi zbog jednog Rossija,ispustali Americko trziste,na kojem bi se teskom mukom kasnije vratili,a sa druge strane su u ekonomskom problemu i msm da bi ucinili svakave ustupke kako bi doslii do svezeg novca..na potezu je Dukati,ustvari Filipo..od njega ce sve zavisiti,ali apsolutno sve cak i sama Yamaha,koja ne krije zelju da bi Rossija primili natrag..ma onog momenta kad je sam JL u Holandiji izjavio da ne bi imao nista protiv toga da se Rossi vrati nazad u Yamahu(u bilo kom obliku Yamahe),bilo mi je jasno da je bar nekim mukama dosao kraj..i bilo je redno,jer ovo mucenje je prevazislo svaku meru..cak bih pre to nazvao bezobrazluk Filipa Preciozija..sta ce biti,bice,i saznacemo vrlo brzo..mene samo jedna stvar buni a to je:recimo da je to tacno,da Rossi dodje u Tech 3,kako bi izgledao Rossijev motor a kakav bi bio Dovijev?Msm ni Tech 3 ne sme da se igra sa svojim sponzorima..??!!..za drugu opciju pretpostavljam da bi Yamaha bila crveno-belo-plava masina....ne da pretopstavljam,vec sam skoro siguran..
                            Last edited by Rossini; 23-07-12, 23:30.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              slazem se da je ova situacija neodrziva,i da nikome apsolutno ne odgovara...naravno,velika lova je u igri,tako da su svi primetili da nesto konkretno mora da se uradi...u svakom slucaju,mi obicni ljubitelji ovog sporta i samog Rossija,imacemo priliku da uzivamo naredne godine......

                              Comment


                              • #30
                                Rossini ne kazem da tvoje informacije nisu tacne ali sta ce njima tech3 kada on moze sa toliko sponzora da dodje i dovede ih direktno u yamahin fabricki tim. To americko trziste nista nece izgubiti odlaskom Spisa koji je tragican mislim da ce vise dobiti dobrim trka sa lorencom i rossijem vise bodova za ekipu i samim tim sve ostalo(bolji plasman yamahe) cak mislim da je Spisova popularnost i opala zahvaljujucim njegovim voznjama!! Ma mi samo mozemo da nagadjamo sta ce biti moja jedina zelja je da ode iz dukatija i sedne na fabricku yamahu!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X