Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni je u svakom slucaju ispao veci od Stonera u ovom slucaju,ali sam isto tako cuo da je i on pizdeo i svadjao se sa ljudima u Yamahi zbog dolaska Rosija,ali makar nije javno nastupio s takvom pricom....zato kazem da me zanima ova trka u Indianapolisu,jer me interesuje koliko je poljuljano njegovo samopouzdanje,mada je to tesko sad provaliti,jer je on za prelazak Rosija znao mnogo pre nas...Nije mu svejedno,to je sigurno...niko ne voli da mu Doktor dise za vratom,ali nijma niko nije kriv sto imaju tu nesrecu,ili cast da voze pored jednog Rosija....da se ne lazemo,niko tu nikog ne mirise,svi oni imaju ogroman ego,pogotovo ih traumira covek koji ima toliku popularnost,a kad ga vidis onako nasmejanog,deluje kao neki nestasni klinac koji se nekako slucajno tu nasao...sve dok ne sedne na motor...a onda postaje najgora nocna mora za sve na stazi... U toj varijanti,postoje samo dva izbora,da ostanes i boris se casno,ili da pobegnes kao p.... placuci kod novinara...Ja stvarno ne znam sta je Stoner mislio,da mi ne znamo ko je taj Rosi,pa ce on sad da nam objasni...Ja sam navijao za tog Rosija pre 15 godina,sada navijam za njega i navijacu i kad bude prestao da vozi(nadam se da ce ostati u tom sportu),jer smatram da jedino i apsolutno Rosi moze da govori o Rosiju,kao sto je u ovom slucaju Stoner,govoreci o Rosiju,zapravo najvise toga rekao o samom sebi....A doktor je pokazao i onda,sto rece Valentinik Rossifumi,kada je na traktoru pokupio Stonera,nije mu bilo tesko da ode do Hondine garaze i izvine se svom rivalu (a vi se setite da je tada reziseru to bilo interesantnije od snimanja pobednickog postolja) uzivo pred milionima gledalaca,a ovaj idiot,umesto da ispadne jos veci covek,on odgovara recima "tvoje zelje su premasile tvoj talenat"....sto je Rosi iskulirao i ako ni najmanje nije ocekivao takvu uvredu...Ali,dobro,pre ili kasnije,svako dobije ono sto mu pripada (sto zasluzi),tako da cemo nekoga sledece godine gledati na Yamahi,a nekoga necemo ni pominjati...

    Comment


    • ..meni samo nije jasno ta zla cud i zavidnost,a to je jasno sada valjda svima ko dan,otkud tolika mrznja,zloba,jer drugacije to i ne mogu opisati..zasto?cemu sve to?da ne duzim dalje Shomi i Valentinik su to lepo opisali sada,a i ja vec davno..oni koji prate ovaj forum odlicno znaju sta sam pisao o Stoneru..ali bez obzira na sve ranije nesuglasice i carke,koje su sigurno postojale,ovaj je otisao predaleko..treba samo da se okrene iza sebe,ili da stavi prst na celo i zapita se:"sta sam ja ucinio ili jos bolje,koga sam ja unapredio i ostavio mu zaostavstinu kao sto je Rossi ostavljao svakom iza sebe kad je odlazio"..msm fascinirao me je do kraja zivota ovim glupostima,da je moja neka netolerantnost i neko ne voljenje njega samog,prevazislo tu granicu...
      sigpic

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=TOoFEMAwkMk

        evo objasnio covek ono sto manje-vise znamo
        Last edited by Miletić; 16-08-12, 21:01.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • more than two season umirem od smeha kad ga slusam kako prica engleski carina

          Comment


          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
            http://www.youtube.com/watch?v=TOoFEMAwkMk

            evo objasnio covek ono sto manje-vise znamo
            ..jos je i blag bio prema njima..cak i sta vise,pozitivan..ali hvala bogu kad dodje kraj tim mukama..
            sigpic

            Comment


            • http://youtu.be/WPe4zHPcbd4

              danas je tacno 16 godina od DOKTOROVE prve pobede!!!
              Brno 1996

              Comment


              • Tek se sada vidi koliki je ovaj Stoner degenerik u stvari on ima veliki strah od Rossija pa zato i prica ove smesne price i on eeeeej on osudjuje prelazak Rossija u Yamahu pa sta onda o njemu da se kaze covek koji je na vrhuncu karijere (papucar najobicniji) odlazi u penziju pa za bolje i nije glupi kengur!!!!

                Comment


                • pad Stonera u Indiani je jos jedan razlog za penziju..nikad nije imao ovako gadan pad... a Rossi nikad losiju sezonu...boze daj pusti nam odma 2013-u

                  Comment


                  • Kratko i jasno opisuje period Doktora u Dukatiju

                    Comment


                    • http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...25616049_n.jpg

                      cik cik cik pogodi sta mi treba sta mi godi... meni sreco trebas ti, DUKATI su prokleti...
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Naravno. Hahahha DUKATI su prokleti!! Ahahhahaahahhaahhah.. Znas sta bi voleo da vidim, to bi me ispunilo. Doktor na Yamahi(sadasnjoj) a Stoner na Dukatiju(sadasnjem) da gledam zajedno sa Srdjanom i da se smejem. Stoner bi forsirao, ali bi mu se Dukati izgasio posle prve krivine. Ne bi usao u bodove nijednom zato sto on zna samo gas do daske, a videli smo neki dan na trci kako se ova krntija pusi i ispusta dim.

                        Comment


                        • Bravo care,Rossi je jedan i jedini,a kroz 5-6 meseci cemo to i doziveti!

                          Comment


                          • http://www.motogp.com/en/news/2012/R...+Yamaha+switch
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Jako zanimljiv tekst gde Rosi prica o svom odnosu sa Sicom
                              http://english.gazzetta.it/Motor_spo...93418659.shtml
                              sigpic

                              Comment


                              • Da li neko moze da mi kaze gde mogu da pronadjem epizode specijala "MUDJELO 2012" ? Cuo sam da ima dosta zanimljivih tema pa bih voleo sve to da odgledam, unapred hvala!

                                Comment

                                Working...
                                X