Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mirzacale View Post
    Po Forbsovoj listi 100 najplacenijih sportista Rosi je 20-i sa 30 milki (17 Ducati,13 sponzori) i jedini iz MotoGP-a na toj listi.
    Posljednji na toj listi je placen sa 16.6 miliona. On jeste Bog.

    I toliko mi je krivo sto prelazi u Yamahu jer oni u njemu vide samo dolare i da bit ce velika sreca ako povuce sa sobom JB-a, nema sanse da Yamaha plati ostalim tehnicarima onolike plate kolike sad imaju jer Rosi ce imati trecinu trenutne plate i uslov da dovede velikodusnog sponzora.

    Rosi nema buducnosti u Yamahi,jedino ako bi svaku utrku vozio kao onu u Japanu 2010 (koljenom u rebra) da otjera J.Lo iz tima
    Opet se vracamo na istu pricu,Rosi odbija Dukatijevu ponudu(milionsku),i odlazi u Yamahu...Ocigledno da ga Dukati ne gleda kao boga,a ni pre toga ga Yamaha nije gledala kao boga dovodeci novajliju Lorenca,dajuci mu identicne uslove kao i samom Rosiju...
    Nisu Rosiju bitne pare,on toga ima dovoljno

    Comment


    • Originally posted by mirzacale View Post
      Jedino moje misljenje jeste da se ovdje,SK forumu, ne bi trebala iznosti misljenja nego cinjenice,a razliciti su kriteriji kod ljudi sta znaci zanimljiva i uzbudljiva utrka.
      Evo druze,moram opet da odgovorim,ja shvatam forum kao razmenu misljenja,tj.komentarisanje aktuelnih desavanja,nase utiske i vidjenja

      Comment


      • Originally posted by shomi View Post
        Mislim da me nisi bas najbolje razumeo,nisam ja rekao da je Stoner otisao zbog Rosija,vec zato sto se Dorna direktno mesa u unutrasnje stvari timova,i diktira gde ce ko da vozi,a sve u cilju zanimljivijeg sampionata i,naravno,dovodjenja sponzora i novca...Nemoj da mislis da ja imam nesto protiv bilo kog vozaca,pogotovo ne protiv onih najboljih,jer njih posebno cenim kao i svakog majstora u svom poslu...
        ..eto vidis..,izgleda da smo se bas razumeli..,i naravno ne msm da imas nesto protiv bilo koga..eto cisto razmenjujemo misljenja..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mirzacale View Post
          Jedino moje misljenje jeste da se ovdje,SK forumu, ne bi trebala iznosti misljenja nego cinjenice,a razliciti su kriteriji kod ljudi sta znaci zanimljiva i uzbudljiva utrka.
          Naprotiv, svako moze da iznese svoje misljenje, a cinjenice svi znamo. I ti si izneo misljenje o neiznosenju misljenja ;)

          Comment


          • Ovo je sa nekog Australiskog sajta.

            DOVI TO DUCATI
            The silly season is well underway after Yamaha announced its two year contract with Valentino Rossi on Friday. We've just heard word this morning Andrea Dovizioso is set to take his place at Ducati. Can he tame the red devil?
            sigpic

            Comment


            • Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • jel ovo nesto novo ili ?

                http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...yamaha-return/

                Comment


                • Originally posted by Drezik View Post
                  Imas pice...

                  Comment


                  • Originally posted by Drezik View Post
                    Casey Stoner has criticised Valentino Rossi’s swift return to Yamaha after the Italian Legend recently confirmed he will quit Ducati after a disastrous two-year stint with the Bologna factory.

                    upravo to ih odvaja tako da moze da prica do sutra
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • STONER: The Repsol Honda rider was referring to Rossi’s and Burgess’ words, that they could create a bike any rider could win on. The Italian and his team have only managed two podiums in the last one and half seasons, with the seven-time premier-class champion having recently announced he will be switching back to Yamaha for 2013 on a two-year deal.

                      Stoner, who won the world championship with Ducati in 2007 and stayed with the team until 2010 had strong words about the recent turn of events: "They ate their words from day one. Jerry saying that it would take him 80 seconds to fix that bike and that it was a simple issue and now they have had almost two years and have not made any inroads. Valentino obviously doesn't want to push limits and ride a bike that is not perfect; he has admitted that.

                      "Obviously he doesn't want to put the effort in with Ducati. I just feel completely sorry for Ducati that Valentino has gone there and done nothing but complain about the bike for almost two years. The amount of times that guy has had to eat his words is not funny, but people still forgive him for it."
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikad u svojoj karijeri nije davao izjave poput ove, nikada nije javno prozivao, bar ne na ovaj nacin... Ali da, sada mu se blizi kraj karijere (nadam se da se nece ni vracati nikad) i sada mora da iskoristi vreme koje mu je preostalo da izbaci iz sebe frustracije i komplekse... Kao vozaca sam ga postovao cisto zato sto je uzeo te titule mada obe na dominantnim masinama u tim datim sezonama... Kao coveka nikad, a mrzim ga od onog dana kada je rekao Doktoru, ne znam da li cu uspeti precizno da citiram "tvoja zelja je veca od tvog talenta" i to nakon sto je Bogotac ovog sporta dosao u njegovu garazu da mu se izvini za nesto sto se moze okarakterisati kao trkacki incident... Time je dokazao svoju iskompleksiranost i frustraciju prema uspesima ovog coveka koji je uz sve rezultate na stazi uspeo da ostane pozitivan i da se sa svim sto ide uz samu voznju motora nosi bez problema... Takodje je i potvrdio Ajnstajnovu tezu da su svemir i ljudska glupost jedine dve beskonacne stvari, s tim sto za svemir to jos nije utvrdjeno...
                        Sada proziva Doktora bez ikakvog povoda a zna i sam kakva je situacija, Dzeremi je od jednog loseg motora napravio najbolji, napravio bi to i od Dukaija- da je imao odresene ruke... naravno u saradnji sa Valentinom...
                        sve u svemu, nepotrebno od strane australijanca, neka odvozi ovo sto mu je preostalo i nek sedne pored reke ili mora da na miru uz pecaljku leci komplekse i da ga moje oci vise ne gledaju
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ocigledno covek nije mogao da podnese jos par sezona Rosijevog "maltretiranja"...Ako si trkac,trkaj se,pobedi najbolje,pokazi da mozes...Ljudska sujeta...Decko ocigledno nije siguran u sebe...Jednostavno moram reci da je to upravo sto odvaja ova dva vozaca,i da je Stoner upravo ovim recima o Rosiju,najvise rekao o sebi,svojoj sujeti i strahu od onoga sto bi moglo da mu se desi narednih sezona...Kada se pojavila prica o mogucem resenju za Rosija(fabricki motor Honde),covek objavljuje da se povlaci...nije imao hrabrosti da se trka sa Doktorom na identicnim masinama,jer je znao sta ga ceka...jedino moguce resenje bilo je...pobeci odatle glavom bez obzira....s obzirom da ocigledno u Dorni nije nasao saveznika...Zbog toga sam i rekao,a ovo potvrdjuje moje tvrdnje da je Horhe Lorenco mnogo bolji vozac(i mnogo veci covek),samim tim sto je bar javno rekao da mu je drago sto ce se opet trkati sa Rosijem...To samo pokazuje da se ne plasi samog Rosija,i da jednostavno ova dva momka samo vole da se trkaju i nista vise,za razliku od Stonera...To me podseca na ono kada klinac kaze svojim drugarima "hocu da se igram sa vama,ali samo pod uslovom da mi date najbolju igracku"
                          Naravno,kao i uvek,mi prvo saznamo posledicu,a posle malo vremena i uzroci se pojave ni otkuda...Nemoguce je da jedan Stoner napusti moto gp bez razloga,tek onako....sta kao dosadilo mu da pobedjuje,zasitio se pobeda,slave...ili toga sto bi dolaskom Doktora na konkurentnu masinu ponovo pao u drugi plan? Mislim da je sa ovim ostao i bez ono malo fanova sto je imao...Bas me zanima ova trka u Indianapolisu...ocekujem da Lorenco potvrdi tu svoju pricu o tome da nema nikakav problem oko Rosijevog dolaska svojom novom pobedom i zato me upravo i nervira ova programska sema Sportkluba,jer mi koji nemamo SK3,mozemo samo da pratimo direktno na netu,bez komentara...razumem ja da pocinju fudbalska prvenstva,ali vidim da su na programu i neke reprize tipa Barsa TV,Ajax TV,u vreme prenosa moto gp...Sto bi rekao Djenka,"-duboko ste me razocarali..."
                          Last edited by shomi; 16-08-12, 09:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            Nikad u svojoj karijeri nije davao izjave poput ove, nikada nije javno prozivao, bar ne na ovaj nacin... Ali da, sada mu se blizi kraj karijere (nadam se da se nece ni vracati nikad) i sada mora da iskoristi vreme koje mu je preostalo da izbaci iz sebe frustracije i komplekse... Kao vozaca sam ga postovao cisto zato sto je uzeo te titule mada obe na dominantnim masinama u tim datim sezonama... Kao coveka nikad, a mrzim ga od onog dana kada je rekao Doktoru, ne znam da li cu uspeti precizno da citiram "tvoja zelja je veca od tvog talenta" i to nakon sto je Bogotac ovog sporta dosao u njegovu garazu da mu se izvini za nesto sto se moze okarakterisati kao trkacki incident... Time je dokazao svoju iskompleksiranost i frustraciju prema uspesima ovog coveka koji je uz sve rezultate na stazi uspeo da ostane pozitivan i da se sa svim sto ide uz samu voznju motora nosi bez problema... Takodje je i potvrdio Ajnstajnovu tezu da su svemir i ljudska glupost jedine dve beskonacne stvari, s tim sto za svemir to jos nije utvrdjeno...
                            Sada proziva Doktora bez ikakvog povoda a zna i sam kakva je situacija, Dzeremi je od jednog loseg motora napravio najbolji, napravio bi to i od Dukaija- da je imao odresene ruke... naravno u saradnji sa Valentinom...
                            sve u svemu, nepotrebno od strane australijanca, neka odvozi ovo sto mu je preostalo i nek sedne pored reke ili mora da na miru uz pecaljku leci komplekse i da ga moje oci vise ne gledaju
                            Originally posted by shomi View Post
                            Ocigledno covek nije mogao da podnese jos par sezona Rosijevog "maltretiranja"...Ako si trkac,trkaj se,pobedi najbolje,pokazi da mozes...Ljudska sujeta...Decko ocigledno nije siguran u sebe...Jednostavno moram reci da je to upravo sto odvaja ova dva vozaca,i da je Stoner upravo ovim recima o Rosiju,najvise rekao o sebi,svojoj sujeti i strahu od onoga sto bi moglo da mu se desi narednih sezona...Kada se pojavila prica o mogucem resenju za Rosija(fabricki motor Honde),covek objavljuje da se povlaci...nije imao hrabrosti da se trka sa Doktorom na identicnim masinama,jer je znao sta ga ceka...jedino moguce resenje bilo je...pobeci odatle glavom bez obzira....s obzirom da ocigledno u Dorni nije nasao saveznika...Zbog toga sam i rekao,a ovo potvrdjuje moje tvrdnje da je Horhe Lorenco mnogo bolji vozac(i mnogo veci covek),samim tim sto je bar javno rekao da mu je drago sto ce se opet trkati sa Rosijem...To samo pokazuje da se ne plasi samog Rosija,i da jednostavno ova dva momka samo vole da se trkaju i nista vise,za razliku od Stonera...To me podseca na ono kada klinac kaze svojim drugarima "hocu da se igram sa vama,ali samo pod uslovom da mi date najbolju igracku"
                            Naravno,kao i uvek,mi prvo saznamo posledicu,a posle malo vremena i uzroci se pojave ni otkuda...Nemoguce je da jedan Stoner napusti moto gp bez razloga,tek onako....sta kao dosadilo mu da pobedjuje,zasitio se pobeda,slave...ili toga sto bi dolaskom Doktora na konkurentnu masinu ponovo pao u drugi plan? Mislim da je sa ovim ostao i bez ono malo fanova sto je imao...Bas me zanima ova trka u Indianapolisu...ocekujem da Lorenco potvrdi tu svoju pricu o tome da nema nikakav problem oko Rosijevog dolaska svojom novom pobedom i zato me upravo i nervira ova programska sema Sportkluba,jer mi koji nemamo SK3,mozemo samo da pratimo direktno na netu,bez komentara...razumem ja da pocinju fudbalska prvenstva,ali vidim da su na programu i neke reprize tipa Barsa TV,Ajax TV,u vreme prenosa moto gp...Sto bi rekao Djenka,"-duboko ste me razocarali..."
                            ..kad sam ja pricao da je on u sustini takav,jos pre 2 god ovde na forumu,dozivljavao sam teske napade od ljudi sa foruma,sto od njegovih navijaca sto od postaovaoca..nisam se prevario kad sam sve to pisao o njemu..ono gde sam se prevario je to,da sam u poslednje vreme poceo da sumnjam o mom sudu o njemu,i lagano krenuo u pricu sam sa sobom da nisam u pravu sto se Stonera tice..medjutim,on je sam rekao o sebi vise nego li bilo ko...
                            sigpic

                            Comment


                            • Pomenu neko da je Lorenco mnogo bolji vozac, pa ne znam mozda, ali je meni Lorenco ljiga!

                              Comment


                              • Lorenzo bolji covjek od Stonera , isto je to g..... , pa jeste on sad fin kad pobjeduje ovo ono , sjeti se kako je bilo u 2010 kako je on napadao rosija svasta izjavljivao... pusti te suplje price ba
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X