Announcement

Collapse
No announcement yet.

gde mogu da kupim dve karte za Brno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gde mogu da kupim dve karte za Brno?


  • #2
    Uvek mogu tamo na licu mesta da se kupe karte, nije problem
    sigpic

    Comment


    • #3
      to znam,ali verovatno su u pred prodaji jeftinije za 20 %

      Comment


      • #4
        Nisam proveravala cenu u pretprodaji, ali znam da smo prosle godine kupili karte tamo na licu mesta po ceni od 75 evra-karta za subotu i nedelju.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Provereno je karte bolje kupiti par meseci ranije. Pre dva meseca na sajtu MOTOGP karte za mesta pored staze za tri dan su bile 64 eura a u petak na stazi sam ih platio 80 eura pa vi razmislite sta je bolje. Inace posto primaju euro i na stazi vodite racuna jer je kurs tamo oko 20 do 21 kruna za jedan euro. Bolje je da menjate u menjacnicama u gradu gde ce te dobiti 24.6 kruna za euro. Dvadeset procenata bolje, malo li je?????

          Comment


          • #6
            Ajde da ne otvaram temu , da li je neko isao kolima u Brno ? Posto me interesuje parking u Brnu , tacnije gde parkirati . Mnogi kazu da parkiraju u Brnu pa idu busom do staze ,pa ako neko ima neko iskustvo voleo bih da mi malo docara to , posto planiram sledece godine definitivno da posetim Brno

            Comment


            • #7
              Originally posted by Drezik View Post
              Ajde da ne otvaram temu , da li je neko isao kolima u Brno ? Posto me interesuje parking u Brnu , tacnije gde parkirati . Mnogi kazu da parkiraju u Brnu pa idu busom do staze ,pa ako neko ima neko iskustvo voleo bih da mi malo docara to , posto planiram sledece godine definitivno da posetim Brno
              Moji prijatelji su prosle godine isli kolima. Kad se ide preko Zebetina do staze, mora da se ostave kola na jedno 2-3km od staze, pa se ide busom do nje. Parking je, cini mi se, 6 evra bio. Autobusi idu na 5 minuta i besplatni su. Ako se ulazi na glavnom ulazu, parking je odmah preko puta staze i bukvalno je veliki kao neko selo Mislim da je i tu cena parkinga 6 evra.
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Drezik View Post
                Ajde da ne otvaram temu , da li je neko isao kolima u Brno ? Posto me interesuje parking u Brnu , tacnije gde parkirati . Mnogi kazu da parkiraju u Brnu pa idu busom do staze ,pa ako neko ima neko iskustvo voleo bih da mi malo docara to , posto planiram sledece godine definitivno da posetim Brno
                ..parking imas gde hoces,po Brnu...najbolja solucija ti je da uzmes parking garazu,24 h-18 eura..imas takve 2 parking-garaze,i one su ti u centru grada..sve ostalo ti je apsolutno nebitno,jer imas gradske autobuse,kola ti i ne trebaju,jer ako pocirkate nesto vise piva nego sto treba,skupo ce te to kostati..a inace svakom preporucujem Brno,kao prvo,grad je prelep,a drugo feste nece manjkati,cak ni kad nema trka...svaceg tu ima,pa ko je na sta spreman,zavisi od dzepa..
                edit
                ..i da se dopunim,oprez kroz Madjarsku,pogotovo oko Budimpeste..ali savetujem svima postovanje ogranicenja brzine kroz celu Madjarsku!!znaci ne igrajte se sa tim!!cesto sam na tom putu,tako da znam sta vam govorim..
                Last edited by Rossini; 29-08-12, 14:10.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  A sad nije to bas tako kroz madjarsku , ali upravu si Rossini da treba paziti na ogranicenja .Ako cu vas utesiti , i ako vas slikaju sa tronoscem nece nista biti , tacnije nece vam slati na kucnu adresu kaznu posto naravno mi nismo u EU ali zato ako postoji patrola dalje , moguce je da ce vas zaustaviti .Nit pijem nit pusim , ali sedim na ladnom betonu . Ja sam samo pitao zbog guzve ,posto nebi tamo da se cimam gde je bezbedno a gde ne . Te garaze su izgleda resenje Elem ajd sad kad pitam , gde je najbolje mesto za gledanje na Brnu ?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Drezik View Post
                    A sad nije to bas tako kroz madjarsku , ali upravu si Rossini da treba paziti na ogranicenja .Ako cu vas utesiti , i ako vas slikaju sa tronoscem nece nista biti , tacnije nece vam slati na kucnu adresu kaznu posto naravno mi nismo u EU ali zato ako postoji patrola dalje , moguce je da ce vas zaustaviti .Nit pijem nit pusim , ali sedim na ladnom betonu . Ja sam samo pitao zbog guzve ,posto nebi tamo da se cimam gde je bezbedno a gde ne . Te garaze su izgleda resenje Elem ajd sad kad pitam , gde je najbolje mesto za gledanje na Brnu ?
                    ..pa pazi..to za kroz Madjarsku odgovorno znam sta ti pricam,jer cesto idem za Prag i Berlin..ne jurcajte kolima po autoputu,nego postujte ogranicenja..da li sam ja mozda maler,mozda i jesam nzm,ali ja ne mogu da prodjem a da me presretaci ne zaustave iako vozim 130 km/h..jbg,srpske table,audi i njima je dovoljno..znaci veruj to sto ti govorim,jer sam bas cesto na tom putu kojim ces i ti ici..budimpesta-gyor-bratislava-brno..i nemojte se zajebavati sa vinjetama kojim slucajem!!jer ce vam kozu skinuti(700 eura kazna kroz Slovacku,msm da je i za Cesku tu negde a za Madjarsku nisam siguran ali nije sigurno mala,oduzimanje vozila dok ne platis,pa tu uplatnicu i racun vracas policiji kasnije itd,itd..prosle nedelje sam jednim momcima iz Bg-a pozajmio 300 eura,jer nisu imali,inace kozu bi im skinuli..),nego ih obavezno kupite,za sve tri zemlje..a ti kako hoces sad..,a sto se tice najbolje pozicije,pa nzm,nikad nisam bio van startnog-ciljnog pravca tako da ti tu ne mogu pomoci..ali eto,moj neki savet,gledaj bilo koja krivina..;)
                    Last edited by Rossini; 30-08-12, 15:51.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Karte mozes kupiti na licu mesta mi smo u petak kupili karte po ceni od 70 eura! Sto se tice sektora po meni je definitivno najbolji sektor C!

                      Comment


                      • #12
                        Cim izadje raspored rezervisacu karte , posto ne znam kako ce biti 2013 i da li ce ostati Avgust..

                        Comment


                        • #13
                          Kao sto krezic kaze, C sektor je daleko najbolji, najposeceniji i vidi se mnogo vise nego sa ostalih sektora.
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • #14
                            pogotovo ako ste Rosijevi navijac sektor C je savrsen!

                            Comment


                            • #15
                              Rossini ti si stvarno maler ako te svaki put zaustavlja policija,cak i ako postujes sve propise i sva ogranicenja.
                              Kao i ti i ja sam cesto na tom putu i mogu reci da policiju veoma retko vidjam.Budu parkirani kod onih vaga za kamione pre Budimpeste i to je to.Obicno je u pitanju bela skoda oktavia RS ali ima sve moguce oznake na sebi tako da je lako uocljiva.Ponekad sretnem policijski motor na obilaznici oko Budimpeste.Skoro na svim nadvoznjacima ima kamera ali mislim da su one zbog kontrole saobracaja a ne za merenje brzine.Postoje mesta gde su kamere za snimanje brzine ali su one vidljive i madjari su postavili znakove upozorenja kada se na njih nailazi.Brzina od 130km/h je sasvim dovoljna za jednu mirnu i prijatnu voznju.Na obilaznici je ogranicenje 80km/h.Tu se mora paziti jer se covek navikne na vecu brzinu i kada se dodje na nju,obicno noga sama dodaje gas.Obilaznica je duga preko 20km i traje citavu vecnost(bar meni).Kupovina vinjete se podrazumeva i sa tim se ne treba zezati.Mozete ih kupiti i pre nase granice u objektu sa leve strane.Placa se u dinarima,tako da ce vam evri ostati sacuvani za neke bitnije stvari.
                              Sto se tice parkinga,slobodno idite kolima do staze.Manji parking je udaljen od staze,ne vise od 200m.Veci se naslanja na njega i necete nista izgubiti cak i ako se tu parkirate.Prosle godine sam se u subotu parkirao na manji a u nedelju mi nisu dozvolili.U nedelju su tu bili parkirani ceski i austrijski policajci i verovatno neki bitniji gosti.Ako se dobro secam parking je u subotu bio 5 evra a u nedelju 6 evra.

                              Comment

                              Working...
                              X