Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    za vidica su onomad rekli da je serbocroat ;D

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      [quote author=Layzick link=topic=1486.msg84638#msg84638 date=1250620147]
      Terry,Carvalho,Chielini,Vidic,Pique,Puyol,Caragger,Samuel,Lucio,King,Chivu,Gallas,Toure,Ivanovic,Alex........Kakav mexes crni,rupa teska,kiksara,secam se protiv Austrije kako je poklonio pobedu Austrijancima....pfff....znaci sta sve necu cuti...
      [/quote]da li si ti uredu? ovi svi boldani gore nisu ni blizu Mexesa. ocito si pogledao jedan mec gdje on odigrao slabo i odmah ne valja. pogledaj koji mec pa ces vidjet ;)

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        Ajd idi gledaj u mesec....Nisam gledao,,ja ne pratim italijansku ligu....the end!

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          [quote author=Killer link=topic=1486.msg85395#msg85395 date=1250806149]
          [quote author=Layzick link=topic=1486.msg84638#msg84638 date=1250620147]
          Terry,Carvalho,Chielini,Vidic,Pique,Puyol,Caragger,Samuel,Lucio,King,Chivu,Gallas,Toure,Ivanovic,Alex........Kakav mexes crni,rupa teska,kiksara,secam se protiv Austrije kako je poklonio pobedu Austrijancima....pfff....znaci sta sve necu cuti...
          [/quote]da li si ti uredu? ovi svi boldani gore nisu ni blizu Mexesa. ocito si pogledao jedan mec gdje on odigrao slabo i odmah ne valja. pogledaj koji mec pa ces vidjet ;)
          [/quote]
          Nadam se da ti govoris o frizuri?Posto,po kvalitetu,Mexes moze da se poredi jedino sa Caragherom od gore navedenih.Ostali su 2 lige iznad njega.

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            [quote author=dart gunner link=topic=1486.msg85399#msg85399 date=1250807007]
            [quote author=Killer link=topic=1486.msg85395#msg85395 date=1250806149]
            [quote author=Layzick link=topic=1486.msg84638#msg84638 date=1250620147]
            Terry,Carvalho,Chielini,Vidic,Pique,Puyol,Caragger,Samuel,Lucio,King,Chivu,Gallas,Toure,Ivanovic,Alex........Kakav mexes crni,rupa teska,kiksara,secam se protiv Austrije kako je poklonio pobedu Austrijancima....pfff....znaci sta sve necu cuti...
            [/quote]da li si ti uredu? ovi svi boldani gore nisu ni blizu Mexesa. ocito si pogledao jedan mec gdje on odigrao slabo i odmah ne valja. pogledaj koji mec pa ces vidjet ;)
            [/quote]
            Nadam se da ti govoris o frizuri?Posto,po kvalitetu,Mexes moze da se poredi jedino sa Caragherom od gore navedenih.Ostali su 2 lige iznad njega.
            [/quote]
            Od ovih gore ima koji su bolji od mexesa ali i gorih.E vo npr terry,vidic,caraggher(iako kazes da je najgori odavde,on sam drzi odbranu liverpula vec niz godina),Toure,a za Lucia,Carvalha,kinga i gallasa mislim da su slicnog kvaliteta,a pique uglavnom igra kao levi bek,tj prosle sezone,ali mislim da jos ima da napreduje da bi uso u ovu kombinaciju.A sto se tice onog ljajbera ivanovica i alexa,msm glupo je da se poredi uopste,a sammuell je vredeo kad je bio kod nas,ali od odlaska spada u red solidnih centarhalfa,a ne u vrh.A Chivu nije klasicni stoper,jer igra pola utakmica na levoj strani a pola kao centarhalf

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              Pique igra levog beka a usao u izbor za najboljeg stopera lige sampiona prosle sezone,Lucio,Carvaljo,King i Gallas su stopercine za Mexesa.Sto se tice Ivanovica i Alexa ovo je sramota sta si napisao al nek ide tebi na dusu,u situaciji oko samuela i chivu tu je kompleks proradio jer su igrali za romu.Za kraj,zar je bitno dal Chivu igra pola levo,pola desno,na mesto stopera on je bolji igrac.Da je Mexes stvarno medju 5 najboljih stopera sveta on bi odavno otisao u mnogo veci klub...pametnom dosta...

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                Ne zelim da se prepucavam,svako ima misljenje,ja sam moje izneo,ti si tvoje i goovo.Samo ne vidim sto meni da ide na dusu ono sto sam reko za ivanovica,decko igrao do pre neku godinu u onu nasu dz ligu i to za ofk,onda ga uzela lokomotiva,dobro igrao je u prvom timu,i sad doso u chelsea za 2 sezone odigrao 20 meca,i sad ce mi kazes da je bolji od mexesa koji drzi odbranu rome 5 godine,a roma je klub za lokomotivu i ofk.

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Ne bih ti nista rekao da nisi izjavio dve gluposti,najbolji odbrambeni u Italiji i medju 5 najboljih na svetu,ovoliku glupost odavno nisam cuo.....

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...with-Anin.html
                    jbt ko da nemaju dovoljno ovakvih.

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      zato svaki prelazni rok velikani poput Chelsea, Milana, Arsenala, Juveta zele Mexesa da pojacaju odbranu. sigurno zato sto je los.

                      i tvoj ga je juve ozncio kao primarno pojacanje iduceg ljeta ali od toga nece biti nista ;)

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                        [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85402#msg85402 date=1250809220]
                        Pique igra levog beka a usao u izbor za najboljeg stopera lige sampiona prosle sezone,Lucio,Carvaljo,King i Gallas su stopercine za Mexesa.Sto se tice Ivanovica i Alexa ovo je sramota sta si napisao al nek ide tebi na dusu,u situaciji oko samuela i chivu tu je kompleks proradio jer su igrali za romu.Za kraj,zar je bitno dal Chivu igra pola levo,pola desno,na mesto stopera on je bolji igrac.Da je Mexes stvarno medju 5 najboljih stopera sveta on bi odavno otisao u mnogo veci klub...pametnom dosta...
                        [/quote]kakav crni Chivu? na mjestu stopera je rupa teska koja je kriva za poraz intera od lazia. jedino kao lijevi bek vrijedi ;)

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          [quote author=Killer link=topic=1486.msg85540#msg85540 date=1250875280]
                          zato svaki prelazni rok velikani poput Chelsea, Milana, Arsenala, Juveta zele Mexesa da pojacaju odbranu. sigurno zato sto je los.

                          i tvoj ga je juve ozncio kao primarno pojacanje iduceg ljeta ali od toga nece biti nista ;)
                          [/quote]
                          Kad je Wenger zeleo Mexesa?

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            Jos gluposti,postaje prevelika koncetracija,trazili Mexesa ..

                            edit:
                            Ajde reci ko ga je trazio ovaj prelazni rok?

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85560#msg85560 date=1250880903]
                              Jos gluposti,postaje prevelika koncetracija,trazili Mexesa ..

                              edit:
                              Ajde reci ko ga je trazio ovaj prelazni rok?
                              [/quote]Milan i Chelsea ;)

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                i sity

                                Comment

                                Working...
                                X