Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv Hrvatske smo poveli 2-0 iskljucivo zahvaljujuci JJ i Ani Jovanovic,a ne Ivanovic.Interesantno uvijek je nesto boli kad treba da se igra za Srbiju..hmm slucajnost? Ne bih rekla,ali to je moje misljenje.To je nezvanicna izjava Snjezane,i tu je apsolutno u pravu,Ana nije nista pokazala.Zasto sad igra za Srbiju?Pa normalno,jer je igranje u FC uslov za Olimpijadu,nista drugo ;) Elem navijaci JJ i Ane se nikad nece sloziti oko nekih stvari,tako da pozdrav tebi i postujem tvoje misljenje

    Comment


    • Originally posted by JJ4ever View Post
      Protiv Hrvatske smo poveli 2-0 iskljucivo zahvaljujuci JJ i Ani Jovanovic,a ne Ivanovic.Interesantno uvijek je nesto boli kad treba da se igra za Srbiju..hmm slucajnost? Ne bih rekla,ali to je moje misljenje.To je nezvanicna izjava Snjezane,i tu je apsolutno u pravu,Ana nije nista pokazala.Zasto sad igra za Srbiju?Pa normalno,jer je igranje u FC uslov za Olimpijadu,nista drugo ;) Elem navijaci JJ i Ane se nikad nece sloziti oko nekih stvari,tako da pozdrav tebi i postujem tvoje misljenje
      Naravno da Ana nije nista pokazala jer je bila u uzasno losoj formi. Ali je ekstremno nekorektno kriviti je po medijima za poraz. Ispada da je zelela da Srbija izgubi. Ako to mislite vi JJ navijaci onda ne mozemo dalje da diskutujemo

      Sto se tice SRB-CRO Fed Cup meca - cinjenice su cinjenice:
      http://www.fedcup.com/en/results/tie...ieId=100010679
      ili slikom:


      (pogledaj trecu rundu, treci mec, R3, ko je zacementirao pobedu?)

      A za koga ce Ana igrati na olimpijadi, za drzavu Anaivanovic? Ne, nego za Srbiju. I za sebe, naravno. Nema tu niceg loseg

      PS Pozdrav i tebi i svim ostalim navijacima JJ i da svi dozivimo da se njih dve pomire. Obe su ucinile mnogo vise od svih nas zajedno za nasu zemlju. Neka vise, neka manje ali niti je JJ spasioc Srpstva niti je Ana izdajica Srpskog naroda. Ako to jesu, sta smo onda mi ostali?
      Attached Files
      Last edited by zzaaxx; 02-04-11, 00:04.

      Comment


      • Ne,ne ja nisam rekla da ona zeli da Srbija izgubi,to ne.Samo sto je ja nikad ne bi zvala u tim,ali opet to je moje misljenje.Ta slika potvrdjuje ono sto sam ja rekla,sva sreca pa je Jovanovic odradila posao,ko zna u kojem bi pravcu otisao mec ;) Ja ne mogu da govorim u ime svih fanova nase najbolje teniserke,ja samo iznosim svoje misljenje ;) Pozdrav ;)

        Comment


        • Originally posted by yoxi View Post
          A zasto Danijele da navuces gnev! Pa Nadal kod muskaraca i Wozniacki kod zena upropascuju lepotu tenisa!Njih dvoje mogu sto se mene tice da se uhvate za ruke i da odu u neku pustinju da igraju tenis,gde nemoze niko da ih vidi,i gde nece ubijati ljude svojom dosadnom igrom...Mogla bih jos da pricam o tome,ali necu da davim kao gore pomenuti..))
          Yoxi.Welcome!Pominjao sam samo muskarce,ali kod devojaka ona mi je na prvom mestu definitivno! Ne sporim Nadalove igracke kvalitete,tu je medju najbioljima ikada,ali,kao pojava mi je jako iritantan,iz mnoogo raloga..Ne mogu da gledam ono njegovo krivljenje kad zajebe nesto,ili kad odigra nesto nemoguce,samo njemu svojstveno..u stilu ''al sam te razvalio''.

          Comment


          • Covek ima ogromno samopouzdanje, a to lako moze da stvori utisak da je nadmen. Medjutim, Rafa je lik koji na kraju nadje lepu rec za svoje rivale i cije ponasanje je takvo da ostavlja utisak skromne osobe. Moja poenta je da ne bi trebalo o ljudima suditi na osnovu ekstremnih situacija u kojim adrenalin pumpa na maximumu i gde su na slobodu pusteni prainstikti koji nas teraju da pobedimo rivala, vec da se ljudi ocenjuju u situaciji bez divljih hormona
            Last edited by Big Nole; 02-04-11, 03:48.

            Comment


            • Slažem se .. Ja Nadala očima nisam mogao da gledam plakalo mi se u finalima za Fedexom, posebno W 2008 i AO 2009....Ali , dečko je stvarno skroz OK ...

              Comment


              • Raonic, Federer, Dimitrov, Cilic od tenisera.
                Bartoli, Marino, Kanepi od teniserki.

                Comment


                • Ko posle ovoga moze da ne voli Noleta?
                  Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                  Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                  Comment


                  • ja
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by dusan993 View Post
                      Ko posle ovoga moze da ne voli Noleta?
                      Ja ga npr mrzim jos vise. ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                        Ja ga npr mrzim jos vise. ;)
                        I ja isto.

                        Comment


                        • Hahahahahaha, da mrzis nekoga zato sto je pobedio tvog omiljenog igraca!?
                          E sve sam cuo, al' ovo je najnoviji biser...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Sad ce da se qrci tu 100 god nece se ziv ostati od njega.

                            Comment


                            • Mnogo grube reci koristite ljudi,ne treba vam to u zivotu ;)

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Hahahahahaha, da mrzis nekoga zato sto je pobedio tvog omiljenog igraca!?
                                E sve sam cuo, al' ovo je najnoviji biser...
                                Pocinju kompleksi da rade polako
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X