Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

    [quote author=-dacha- link=topic=1481.msg276227#msg276227 date=1300881711]
    i stvarno ju je lepo gledati [/quote]

    samo ovo... prelepa je, zaista...ali sve ostalo... *%@(D!RY-

    Comment


    • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

      Pa po meni ona igra bas "lep" agresivan tenis. Strasno volim kad pocne da se izvlaci na FH i pocne da busi protivnice

      Comment


      • Comment


        • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

          Ni meni se ne svidja njen tenis. Ima odlican zenski FH (kad je krene), ali igra samo snagom, bez mozga, bez ljepote udaraca. Lupa FH sto jace moze tamo gdje protivnice nema i to je to. $%&5qw7

          Comment


          • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

            Pa dobro Ana je zenska $#^%RT Ne mozes je uporedjivati sa muskarcima ili na primer sa Serenom koja ima vece misice nego Federer i Novak $#^%RT

            Ona je pre svega i spora i mora da se oslanja na jake udarce sa osnovne linije jer ako krene razmena i pocne je protivnica slati sa jedne na drugu stranu terena e onda je u velikom problemu.

            Comment


            • Comment


              • [/quote]


                Bravo. @R&}*

                Comment


                • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                  [quote author=Jigsaw92 link=topic=1481.msg276212#msg276212 date=1300879798]
                  @Miss Poison Ih bre kako Serenu? $#^%RT &*#GI(] Mozda ti Venus onda nije antipaticna $%&5@$A
                  [/quote]

                  Venus nije toliko, ali Sereena +-*^%* Mislim postujem ja nju, odlicno igra tenis i sve to, ali mi je kao pojava toliiiiko antipaticna EI*I9
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                    Federer-gospodin kada pobedjuje ali kada gubi totalna suprotnost

                    Karlovic-stil igre,cini se kao da ne zna nista drugo osim servirati

                    Rodik-jednostavno mi se ne svidja njegova igra ali ni on kao pojava

                    Nadal-pre sam navijao za federa protiv njega,sada sam promenio misljenje.Nije bas da mi se nesto svidja igra ali momak daje sve od sebe i svaki mec protiv njega je uzasno tezak.Korektan u pobedi kao i u porazu.

                    Comment


                    • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                      Rodik!
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                        nema takvog...kad se setim reci cu
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • ^^ Sto se tice nase Fed Cup reprezentacije, atmosfera je jako negativna. U pocetku je sve bilo ok, Ana i Jelena se nisu nikada volele, ali ranije to nikada nisu ispoljavale. Kada je bio mec protiv Rusije, Ana je molila Vranjesa da ne igra jer je znala da ne igra dobro, ali je morala jer nismo imali koga drugog. Kada smo izgubili, provereno znam da je Ana proplakala naredna 2 dana jer su je svi napadali, iz istog razloga nije igrala mec protiv Slovacke (Tada je krenulo prozivanje Snezane Jankovic, a i Jelene koja je bila povredjena pa nije dala svoj maksimum protiv Hantuhove (igrano 24. aprila (nedelja), a 26. aprila igrala i singl i dubl u Stutgartu?!?). Nakon meca u Madridu '10 i imitacije, Ana je povukla crtu. Sada kada ponovo dobro igra, bez problema ce braniti boje svoje zemlje. Za razliku od Daviscup-ovaca devjke nikada nece osvojiti trofej upravo zbog toga sto se ne ponasaju kao tim. Jelena se bori do kraja u Fed Cup mecevima, niko ne moze da kaze suprotno, ali ima mnogo stvari iza zavese. Svakom sportisti je cast da brani boje svoje zemlje, pa tako i Ani i ne treba je osudjivati oko toga, jer da je mogla da igra, igrala bi...Malo duzi post ali morao sam da je odbranim jer je napadnuta bez razloga
                          Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                          Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                          Comment


                          • Od tenisera: Rodik najviše i pomalo Ferer... ne volim nervozne tipove.. nekako prenose to na druge...

                            Od teniserki: Azarenka zbog dranja i Hantukova zbog nadmenog stava... naravno, ovo je subjektivan osećaj i to uopšte ne znači da je devojka takva.

                            Moram nešto da kažem apropo Ane i JJ. Od one Jelenine imitacije ili bolje, one odvratne psovke, koju su svi mogli da vide u tom "čuvenom" meču... priznajem da mi je JJ postala malčice mrska, ako tako nešto postoji ... Mislim ne navijam protiv nje, osim kada igra protiv Ane i Bojane, ali moram da priznam da njene mečeve i ne gledam... Meni je ono bilo strašno! Profesionalna sportiskinja, idol mnogih, reprezentativka, koju ceo svet gleda, ono da dozvoli sebi... nemam reči...
                            Danas je stvarno teško biti pristojan i lepo vaspitan... svi nekako teže onom drugom...To se odnosi na sve sfere, ne samo na sport, naravno...

                            I imam jedno pitanje, iako nije rubrika za to, ali kada je već pominjem... šta znači ono Jeleni da klinci moraju da joj daju loptice samo sa jedne strane, tj. tera ih stalno da ih prebacuju? To nisam videla nikoga da radi osim nje...
                            Last edited by miloolja; 28-03-11, 13:58. Reason: lapsus calami
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ivo Karlovic zato sto veze nema o tenisu.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Ivo Karlovic zato sto veze nema o tenisu.
                                hahhaha svaka cast,odlicno receno...Slazem se potpuno.Udari servis i posle ovaj jedva vrati izadje na mrezu i da poen

                                Ja sam vec rekao koji su mi antipaticni a to su:Verdasco,Melzer,Conga,Karlovic a pomalo i Nadal.
                                Kod teniserki ne volim:Sarapovu,Azarenku,Bartoli...Ove dve zbog urlikanja kao da ih kolju jbt a Bartoli jer me nervira kao robot je..
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X