Announcement

Collapse
No announcement yet.

Partizan protiv NBA timova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Partizan protiv NBA timova

    [quote author=Realan link=topic=1433.msg97139#msg97139 date=1255168080]
    Moze li neko ko zna da mi kaze,hoce li sigurno od 15h biti repriza Juta - Real ili ce doci do nekih promena? hvala unapred
    [/quote]

    Zavisi od Tenisa.... bice ,ali moze se desiti da dodje do pomeranja programske seme ...

    Comment


    • #92
      Odg: Partizan protiv NBA timova

      Razocarao sam se u evropsku kosarku imao sam tako visoko misljenje u njoj ali da evropske ekipe ovoliko gube od NBA timova je zaista mnogo.

      Comment


      • #93
        Odg: Partizan protiv NBA timova

        [quote author=Realan link=topic=1433.msg97410#msg97410 date=1255294035]
        Razocarao sam se u evropsku kosarku imao sam tako visoko misljenje u njoj ali da evropske ekipe ovoliko gube od NBA timova je zaista mnogo.
        [/quote]
        Pa to nije realan odnos snaga. Ipak jos ni sezone nisu pocele, jos nije kompletiran igracki kadar... NBA ekipe su jace ali nisu ni Evropski timovi toliko losi... Ja sam ubedjen da su u Partizanu ostali TNT i mozda Pekovic da bi se kidali...
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • #94
          Odg: Partizan protiv NBA timova

          Vuce potpuno se slazem sa tonbom...................Hoce li mozda Sport klub prenositi Klevlend - Olimpijakos?Bas bi voleo da gledam duel dva najaca centra planete Skorcianitisa i Onlina realno mislim da ce ga Baby sek dobiti pokazao se kao odlican protv velikih sad je Dankanu dao 16 a u Japanu je nadigrao Howarda svidja mi se taj igrac zato sto razbija NBA centreve.

          Comment


          • #95
            Odg: Partizan protiv NBA timova

            S obzirom da je Partizanova turneja po Americi gotova, ova tema ide pod kljuc.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment

            Working...
            X