Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nisam nesto imao priliku da gledam tog Moura-u u ozbiljnim utakmicama,valjda jer ih i ne igra nikako,a on Brazil-u nije potreban ovdje sigurno...previse je 40 miliona,nista on jos nije pokazao,njihova liga nije ozbiljna u toj mjeri da bi se te pare dale
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      Moze li neko da postavi video golova sa vecerasnje utakmice Brazila.

      Hvala

      Comment


      • #93
        Originally posted by AK47 View Post
        Nisam nesto imao priliku da gledam tog Moura-u u ozbiljnim utakmicama,valjda jer ih i ne igra nikako,a on Brazil-u nije potreban ovdje sigurno...previse je 40 miliona,nista on jos nije pokazao,njihova liga nije ozbiljna u toj mjeri da bi se te pare dale
        Naravno da on ne kosta 40 miliona, ne kosta niko od njih i svi su uzdignuti bez potrebe. Ja samo kazem da je on bolji tamo od svih njih. Jaci fizicki od Nejmara i Oskara zajedno, neverovatna tehnika, eksplozivnost, agilnost, finishing. Moze na oba krila, poluspica, setajuceg spica. Trci dosta i odradjuje defanzivu, nema mnogo poteza viska i te neke sitnice bi se sa pravim trenerom dovele u red vrlo brzo.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Mene samo zanima da li ce mladi Juan dobiti sansu u Interu naredne sezone , bar ponekad ..

          Brazil bi protiv Meksika morao rutinski
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #95
            Ma meni je drago da je tip igraca Oscar-a dosao u Chelsea,mnogo mi je draze to nego recimo da je Hulk dosao.Decko vrlo finog pregleda igre,odlicne tehnike,pas igre isto tako,ma ja sam prezadovoljan,bas me odusevio momak...
            Last edited by AK47; 07-08-12, 22:26.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #96
              Originally posted by AK47 View Post
              Ma meni je drago da je tip igraca Oscar-a dosao u Chelsea,mnogo mi je draze to nego recimo da je Hulk dosao.Decko vrlo finog pregleda igre,odlicna tehnike,pas igre isto tako,ma ja sam prezadovoljan,bas me odusevio momak...
              Posle Lukasa najbolji tamo, steta sto ih ovaj magarac nije upario. Zato treba brat Djovani da ga kazni u finalu.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Nekako mu Mano uopste ne daje sansu, ne samo ovde, vec i na pripremama pre ovoga, ne znam koji je razlog, mozda zato sto ih je slabo odigrao... Ali nebitno zaista, ovo su ionako pripreme za SP u Brazilu, a tada ce nadam se biti vec afirmisan svetski igrac.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #98
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Ma meni je drago da je tip igraca Oscar-a dosao u Chelsea,mnogo mi je draze to nego recimo da je Hulk dosao.Decko vrlo finog pregleda igre,odlicne tehnike,pas igre isto tako,ma ja sam prezadovoljan,bas me odusevio momak...
                  Meni je jos draze.

                  Tek sada kad ovako vidim Oscara skontam kako su majstorski Robbie & Emenalo ciljali na buducnost. Ima sve ono sto nam treba + je skroman momak. Savrsen. Za godinu dana kada odu neki veznjaci, zelja mi je da vidim njega i Josha u vezi.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • #99
                    Meksikanci ekspresno poveli vec u prvoj minuti i tako Brazilce potpuno izbacili iz ritma. Sve do posljednjih 10 minuta Brazil je izgledao bezidejno, sa nepovezanom igrom. Onda su Marcelo i Oscar probili po lijevoj strani, Oscar odradio povratnu na 11m ali nikoga nije bilo. Kasnije je opet Oscar dodao Leandru, ovaj se zagradio i samo pipnuo loptu a Marcelo sutao sa nekih 11m sa lijeve strane pored gola. To je ono najbolje od Brazila. Meksikanci igraju disciplinovano sa dosta kontakta i konstantno sijeku igru Brazila. Preko polukontri su u stanju da zaprijete. Zasad veoma dobro stoje na terenu i znaju sta hoce.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne moze Brazil jednostavno da da gol, ne ide ih danas.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Au kakva greska Thiaga, nisu imali srece Meksikanci, precka...

                        Nekako Brazilci previse soliraju. Bez prave timske akcije igraju, jedino je Oscaru stalo da to poveze ali ne moze ni on sam.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Samo da izdrzi Mexico !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Samo nek izgube, Lukas mu ne igra prvu, neka. Protiv Hondurasa ih sudije pogurale, ni medalju nisu zasluzili. Nabedjeni fenseri.

                            Peraltaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Viva Mexico!
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgubi Brazil.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • kako Meksikanci ocitase lekciju Brazilcima

                                Comment

                                Working...
                                X