Announcement

Collapse
No announcement yet.

za gospodina srdjana ercega

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • za gospodina srdjana ercega

    IZJAVA DECENIJE.............VALENTINO ROSSI ........CITIRAM ..NEZNA DA VOZI

  • #2
    STRASNO

    Comment


    • #3
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by nebojsa66 View Post
        IZJAVA DECENIJE.............VALENTINO ROSSI ........CITIRAM ..NEZNA DA VOZI
        *Ne zna*

        Comment


        • #5
          dragi sveto

          nisi se snasao u citanju poruke??????????? ili ti mama predaje srpski jezik ..............pa ti zasmetalo??????????

          Comment


          • #6
            ne znam kada je ovo izjavljeno posto zbog nedostatka vremena nisam imao prilike da pratim Asen, samo rezultate pogledam... ali ovo su svakako teske reci... ovo se ni u sali ne govori.... ne znam stvarno nisam cuo uzivo pa ne mogu da sudim
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #7
              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
              ne znam kada je ovo izjavljeno posto zbog nedostatka vremena nisam imao prilike da pratim Asen, samo rezultate pogledam... ali ovo su svakako teske reci... ovo se ni u sali ne govori.... ne znam stvarno nisam cuo uzivo pa ne mogu da sudim
              ma nisu ni izjavili...ljudi stvarno sve vreme potenciraju to da Valentino nije zaboravio da vozi pa da su zato losi rezultati nego da jednostavno nesto ne ide sa dukatijem...ljudi treba da slusaju pazljivo ako vec slusaju i hoce da komentarisu....

              Comment


              • #8
                Originally posted by bmaja021 View Post
                ma nisu ni izjavili...ljudi stvarno sve vreme potenciraju to da Valentino nije zaboravio da vozi pa da su zato losi rezultati nego da jednostavno nesto ne ide sa dukatijem...ljudi treba da slusaju pazljivo ako vec slusaju i hoce da komentarisu....
                upravo

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bmaja021 View Post
                  ma nisu ni izjavili...ljudi stvarno sve vreme potenciraju to da Valentino nije zaboravio da vozi pa da su zato losi rezultati nego da jednostavno nesto ne ide sa dukatijem...ljudi treba da slusaju pazljivo ako vec slusaju i hoce da komentarisu....
                  ma salili se..

                  Originally posted by nebojsa66 View Post
                  IZJAVA DECENIJE.............VALENTINO ROSSI ........CITIRAM ..NEZNA DA VOZI
                  ...strasno da strasnije ne moze biti..da je to rekao neko,pa ajde,ono,odbijas na glupost i na ne znanje..ali reci ovo u ETAR,pa jos da to neko izjavi,koji ovo sve mnogo vise prati,jer mu je to posao pre svega,e to je strasno.....mada nije prvi put...ima u delu pitanja za komentatore par lepih pitanja,na koje ,eto "sticajem okolnosti"ostadosmo bez odg..bar za sada
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Izvučeno iz konteksta.

                    Comment


                    • #11
                      Srdjan je rekao da ne zna da vozi taj Dukati , sto je ziva istina , nije bilo reci dali zna da vozi ili ne vec da se nije snasao na Dukatiju tj da nezna da ga vozi kako bi trebalo . Vec sam pisao na tu temu i opet cu , Stoner je taj dukati maltretirao dok ga Rosi vozi onako opusteno i mislim da je u tome greska , taj motor trazi divlju voznju . Niko ne spori Rosija ni u kom momentu , prvi bih ja zeleo da ih maltretira sa tim Dukatijem ali nemam tu srecu to da gledam kao ni vi , ostaje nam da se nadamo da cemo jos gledati Velikog u velikom svetlu .

                      Comment

                      Working...
                      X