Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by kolega View Post
    par stvari..pre 3,4 dana mi rikne tv.ajd ok,gledam ponesto,navikao sam da je tu.ali,kako dolazi petak,pocinje panika.posle pauze,trkacki je vikend,vreme isplanirano,sve kako treba.i sta cu,trk u radnju sa tehnikom,srecom da je blizu,i izlazim iz iste sav srecan sto cu od sada gledati trke u HD-u.otvorim SK programska sema sajt,i imam sta da vidim.SK3.e,sad..
    setim se iste ove situacije od prosle,ili pre dve godine,ne secam se tacno.vidim ovde na forumu kako ljudi kukaju,niko ne zna ni da taj kanal postoji,itd itd.a ja sav srecan sto imam onaj risiver,pa imam i te programe.odgledao tada,tu trku,i vise nijednom nisam ni pogledao te 1-5 kanale..
    sada,sa istim tim mislima,ukljucujem taj f!$#cking SK3,kad-NISTE PRETPLACENI DA GLEDATE OVAJ KANAL.e,divota,mislim se.sta sad,pored svega sto placam za komunikacije,od RTS pretplate do telefona,treba da se pretplatim i za SK,za ove "nepredvidjene" situacije??hocu,evo odmah..
    @maslina,i svi ostali-nikakva steta sto nemate taj program.ja ga imam,ali isto kao i da nemam..
    nego,neka neko HITNO javi na kom se to linku moze gledati,pa neka slusam i poljake,argetince,bilo koga..
    da je sramota,sramota je!!
    Ja pratim na www.vipbox.tv i za sada radi !!!;)

    Comment


    • #32
      hahaahah sosonska televizija uzas sramota !!!!!!!

      Comment


      • #33
        Ma i dobra je stvar sto se neko nasao da objasni sta se desava!!!!!!

        Comment


        • #34
          nasao,gledao.hvala!!!!!

          Comment

          Working...
          X