Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by KERSDRS View Post
    Nadji temu i procitaj.
    Pozdrav i tebi.
    Našao i pročitao... I ne dopada mi se mnogo ono što sam tamo video.
    Postavio sam pitanje Vladanu u temi koju pominješ, pa da vidim šta će da odgovori.
    Imam utisak da se sprema novo zavlačenje ruke u džep korisnika, ukoliko fudbal i tenis nisu jedino što nas zanima u životu.
    A ko nam je kriv što gledamo neki glupavi Moto GP i F1...

    Comment


    • #17
      Ma treba da ih prozivamo dok nam god ne budu dali direktan prenos,j*** ih fudbal kad morma da psujem.
      Imam tri programa SK i na svakom je ili fudbal ili tenis.Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala i kazu "pa to je prioritet,popularniji sport".
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ares View Post
        Ma treba da ih prozivamo dok nam god ne budu dali direktan prenos...
        Slažem se, ali ne verujem da će ih prozivke na ovom forumu previše uzbuditi.
        Bolje da im zatrpamo neku mail adresu porukama, samo ne znam koju.

        Originally posted by Ares View Post
        Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala...
        Ooo, pa dešavalo se to više puta, samo ti nisi primetio.

        Comment


        • #19
          E stvarno su usrali motku sa ovim potezom

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ares View Post
            Imam tri programa SK i na svakom je ili fudbal ili tenis.Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala i kazu "pa to je prioritet,popularniji sport".
            sigpic

            Comment


            • #21
              ..ja imam obican Sk,zato se mnogo i ne uzbudjujem..sve je relativno u zivotu,pa i SK..gledao sam trke i pre 25 god,gledacu ih i sada,bili oni ili ne bili..;)..a jos kad cujem Viskovica..pa znaciiiiiiiiiii,odmah ,ne da menjam kanal,nego GASIM TV!!!!ne potcenjujem ta dva sporta nimalo,pogledam ono sto treba da se gleda,ali dara kad pretera meru..ma ziveo nama tenis i fudbal.....secam se ranije dok je igrala Monika,pa nisi mogao da cujes ni rezultat,a kamoli nesto drugo....vazi isto i za fudbal..sportski pregled bato,pa se informisi za primeru,kalco,bundes ligu..a sad..
              EDIT
              ..fali vam BUGARSKA LIGA!!!!!!!!!
              Last edited by Rossini; 18-08-12, 00:31.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Stvarno ispadosmo papci , u programskoj semi pise trening u 00,00 i cekam sve do sad a ono maneken Ferika izlazi na teren u 01,00 kao sto i pise u programu . Stvarno nije OK.

                Comment


                • #23
                  Pozdrav svima , jutros je bio trening (prenos) na SK i lepo voditelj rece " ostanite uz SK3" ... Ocu ja ALL NEMAM !!!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Dejan NS View Post
                    E stvarno su usrali motku sa ovim potezom
                    Nije to, Dejane, nikakvo "useravanje motke", već jednostavno bahat i bezobrazan odnos jedne firme koja pruža usluge prema svojim korisnicima, tako uobičajen i već milion puta viđen na ovim prostorima. Ako ne bude važnijih sportskih događanja u vreme trke (recimo, fudbalska utakmica Azerbejdžanske III lige), moći ćemo u direktnom prenosu da gledamo istu na SK, u protivnom emitovaće snimak u "odgovarajućem terminu". Bez ikakvog zvaničnog obaveštenja, objašnjenja, da ne pominjem izvinjenja prema svojim korisnicima...

                    Comment


                    • #25
                      I ja sam ljut sto nece biti direktan prenos trke, ali sta je tu je. Za 30 godina pracenja auto i moto sporta niko na ovim prostorima nije ozbiljnije i profesionalnije prenosio MotoGP i F1 od Sport Kluba. Umesto da im budemo zahvalni sto mozemo da gledamo od prvog slobodnog treninga sve klase mi ih ispljuvasmo. Neko je pomenuo Golf Klub, mozda cemo uskoro imati Auto-Moto Sport Klub i svi problemi ce biti reseni.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Alen P View Post
                        I ja sam ljut sto nece biti direktan prenos trke, ali sta je tu je. Za 30 godina pracenja auto i moto sporta niko na ovim prostorima nije ozbiljnije i profesionalnije prenosio MotoGP i F1 od Sport Kluba. Umesto da im budemo zahvalni sto mozemo da gledamo od prvog slobodnog treninga sve klase mi ih ispljuvasmo. Neko je pomenuo Golf Klub, mozda cemo uskoro imati Auto-Moto Sport Klub i svi problemi ce biti reseni.
                        slazem se u potpunosti...

                        Comment


                        • #27
                          kakva ste vi sosonska televizija pa da li je moguce da direktan prenos ima samo na sk 3 sto ne osnujete jos neki kanal recimo sport klub 224353536 pa tu da se skrasite sa direktnim prenosima uzas uzas i sramota!!!!!!!

                          Comment


                          • #28
                            Dobro je da imaju sluha za nas makar malo...Usledilo je izvinjenje svim gledaocima moto gp-a u vidu direktnog prenosa iz Brna sledece nedelje na sportklubu...

                            Comment


                            • #29
                              Alo ljudi stvarno ja se ne dam iznervirati ali sta nam to radite AAAAAAA. Placam mesecnu pretplatu na TOTAL TV samo ali samo zbog F1 i MOTO GP-ja i ocekujem da gledam od prvog treninga do kraja sve tri trke u direktnom prenosu bilo to na SK, SK+ ili SK Prime (te kanale imamo na TOTAL TV-u) i sta cemo sad pored svega ja moram da gledam stream na internetu i slusam neke poljake. MISLIM ODGOVORNI LJUDI STVARNO NIJE U REDU !!!!!!!

                              Comment


                              • #30
                                par stvari..pre 3,4 dana mi rikne tv.ajd ok,gledam ponesto,navikao sam da je tu.ali,kako dolazi petak,pocinje panika.posle pauze,trkacki je vikend,vreme isplanirano,sve kako treba.i sta cu,trk u radnju sa tehnikom,srecom da je blizu,i izlazim iz iste sav srecan sto cu od sada gledati trke u HD-u.otvorim SK programska sema sajt,i imam sta da vidim.SK3.e,sad..
                                setim se iste ove situacije od prosle,ili pre dve godine,ne secam se tacno.vidim ovde na forumu kako ljudi kukaju,niko ne zna ni da taj kanal postoji,itd itd.a ja sav srecan sto imam onaj risiver,pa imam i te programe.odgledao tada,tu trku,i vise nijednom nisam ni pogledao te 1-5 kanale..
                                sada,sa istim tim mislima,ukljucujem taj f!$#cking SK3,kad-NISTE PRETPLACENI DA GLEDATE OVAJ KANAL.e,divota,mislim se.sta sad,pored svega sto placam za komunikacije,od RTS pretplate do telefona,treba da se pretplatim i za SK,za ove "nepredvidjene" situacije??hocu,evo odmah..
                                @maslina,i svi ostali-nikakva steta sto nemate taj program.ja ga imam,ali isto kao i da nemam..
                                nego,neka neko HITNO javi na kom se to linku moze gledati,pa neka slusam i poljake,argetince,bilo koga..
                                da je sramota,sramota je!!

                                Comment

                                Working...
                                X