Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srđan Erceg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srđan Erceg

    Najbolji izbor za Moto GP! Ustvari, jedini pravi.

  • #2
    Odg: Sr?an Erceg

    jel to ovaj sto je danas prenosio

    Comment


    • #3
      Odg: Sr?an Erceg

      Sr?an je car!
      Najbolji sportski komentator.

      Comment


      • #4
        Odg: Sr?an Erceg

        juce je 4i po sata uzivo pricao, car, jedan jedini ;D

        Comment


        • #5
          Odg: Sr?an Erceg

          extra dojmio me je

          Comment


          • #6
            Odg: Sr?an Erceg

            Za Moto GP - Kralj prenosa


            Comment


            • #7
              Odg: Sr?an Erceg

              odlican komentator

              Comment


              • #8
                Odg: Sr?an Erceg

                Haha, pa nesto mislim da nekom drugom fali objektivnost a ne Srkiju legendi. Decko radi fenomenalan posao, ako ti mozes da zabavljas gledaoce 3 sata bez prestanka idi ti pa komentarisi.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Odg: Sr?an Erceg

                  [quote author=Tmac link=topic=1416.msg64316#msg64316 date=1242569628]
                  Haha, pa nesto mislim da nekom drugom fali objektivnost a ne Srkiju legendi. Decko radi fenomenalan posao, ako ti mozes da zabavljas gledaoce 3 sata bez prestanka idi ti pa komentarisi.
                  [/quote]

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Sr?an Erceg

                    Ja nisam rekla da on nije dobar komentator!On veoma dobro radi svoj posao i jeste umece zabavljati gledaoce 3 sata ali je isto tako umece komentarisati objektivno ili bar umereno.To je njemu danas nedostajalo.Pre 2 nedelje nije na taj nacin komentarisan Lorencov pad.Cela poenta je u tome-budi isti prema svim vozacima!

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Sr?an Erceg

                      Ok navija za Stonera. Pa neka ide na trku i neka tamo navija.
                      Taj covek je ocigledno poceo da prati moto gp 2007 godine. Video kako je Stoner vozio te godine i to je to.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Sr?an Erceg

                        prvi post pa da kazem i ja neku...a da ne odem u off...
                        hvala sportklubu, jer mogu da gledam GP(umesto eurosporta), koji inace pratim godinama... ne mislim da je Srdjan navijac Stonera, cak stavise pre bih rekao nekog drugog mozda, mada mi i to ne smeta.. sto se tice danasnjeg programa, ko ima satelit ili kablovsku, nek zna da direktnih prenosa gp-a ima i na crnogorskom Atlasu, sto sam ja danas iskoristio, i stvarno uzivao u trci... medjutim, finale Novakovo, svakako je gledanije i u zemlji Srbiji bitnije, od motociklizma, gde nam je jedan jedini najblizi vozac i zkomsijske Madjarske, a opstepoznato gde je najbliza staza za Gp...
                        svaka cast i samo napred...

                        btw
                        trebali bi da cujete i crnogorskog komentatora ;D

                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Sr?an Erceg

                            Niti se sa tim slaze vecina koja je postovala na ovoj temi...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              [/quote]

                              Vlado Perovic je car. Jes da pola Prenosa prica vise o AGV i NOLAN kacigama neko trci ali isto ima komentara da umres od smijeha.
                              Srdjan moze da navija za koga hoce. ON je uvijek pun nekih informacija i s uzivanjem prati moto gp sto je najvaznije.
                              Jedino stvarno lupi ponekad kao npr Stoner, Agostini i Rossi. Al jbg treba pricati tri prenosa po sat vremena i zabaviti naord.
                              Pa nije to lako!
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment

                              Working...
                              X