Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srđan Erceg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Comment


    • #17
      Odg: Sr?an Erceg

      Momci strasno komentarisu trke iz sve 3 kategorije, voleo bi vas da vidim kako 3 ili 4 sata sedite i blebecete o karijeri i zivotu svakog vozaca, o stazi, o proizvodjacima, o pneumaticima i svim ostalim sitnim detaljima &*%R*.. Covek se potrudi da prokopa po razliciitm izvorima da dodje do brojnih infromacija a vi jos i ne cenite njegov rad... Samo napred majstori, moto gp bi bez vas bio psihicki naporan &+I}\..

      Comment


      • #18
        Odg: Sr?an Erceg

        Znači Srđan radi posao do jaja, i svaka njemu čast na tome... Kao što vidim, sada mu se priključio i Aca, pa su u duetu, kao Tobi i Džulijan +*@WT*48*


        Comment


        • #19
          Odg: Sr?an Erceg

          Ogroman RESPECT za Srđana Ercega &+I}\ . Odgovorno tvrdim da je on najbolji poznavalac motosporta u Srbiji od svih komentatora - poznaje sve vozače, ne pravi greške, poznaje istoriju, poznaje tračeve, špekulacije, poznaje suštinu i srž samog sporta, iakusan je, poznaje timove, jednom rečju tačno zna kako taj sport funkcioniše i svaki prenos učini zanimljivijim od prethodnog - to se mora poštovati. Isto tako mislim da bi on i Ninoslav Mitić bili ubedljivo najbolja kombinacija moto-komentatora i da bi ti prenosi bili fantastični u svakom smislu. Ali i Aca za sada radi odličan posao, već je odradio prethodnu sezonu, ušao u priču, upoznao sve vozače i poboljšava se što se mora pohvaliti. Samo napred momci, i želim da imamo što više ludih i nepredvidivih trka kako bi svi maksimalno uživali (*#^R^
          The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
          As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
          From that stage there is no progress.

          Comment


          • #20
            Odg: Sr?an Erceg

            Srdjan i Aca-Dream Team

            Comment


            • #21
              Odg: Srdjan Erceg

              Erceg &8@^J &8@^J &8@^J
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: Srdjan Erceg

                Genije &+I}\ &8@^J
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • #23
                  Re: Srdjan Erceg

                  Kralj !!! @(*6sd$% @(*6sd$% @(*6sd$%
                  Valentino Rossi #46

                  G.O.A.T

                  Comment


                  • #24
                    Izvini,dali bi mogao da kazes kolegi Dzankicu da manje pravi lapsuse i komentarise ime vozaca koji je u kadru a ne u boksu,daltonisti znaju koji vozac je u kadru,po broju koji nose.Hvala ti i nastavi da farorizujes mlade vozace,Marqez je jedan,kao i Rossi ali Rossi je mogao da ustupi stolicu nekom mladjem a ne da sedi do kraja 2017.Veliki pozdrav,odlican si,tokom prenosa gp-a u kuci navijaju za tebe a ne za vozace(komplimenti),pozz.

                    Comment


                    • #25
                      za Srđan Erceg

                      Srđane svaka čast u prenosima motoGP,,,ali nemogu a da neprimetim tvoju veliku naklonost prema broju-99H.Lor.,,,ma koliko ti govorio da si neutralan.Ja iskreno u moto3 imam 4 vozača koje volim,u moto2 -2vozača i u GP-2vozača iz različitih timova.Dobro je,ustvari super što na svoj način favorizuješ mlade vozače i to mi se puno sviđa.Izvini na komentaru i želim ti sve najbolje u dolazećim trkama i motoGP i F1.pozdrav.

                      Comment


                      • #26
                        Људи укапирајте једном да човек не фаворизује никог него да се то вама чини. И тако пишите.
                        "Мени се чини да фаворизујеш..."

                        Ја сам неутралан и увек када их слушам баш покушавам да чујем да ли фаворизују неког и види се лепо шта Аца и он хоће. Хоће занимљиву трку, што више људи да се бори за победу, по могућношћу млађани момци (и девојке ) и никад не навијају за неког одређеног сем ако тај одређени није на пример неки аутсајдер и има добре шансе за победу.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Урош94 View Post
                          Људи укапирајте једном да човек не фаворизује никог него да се то вама чини. И тако пишите.
                          "Мени се чини да фаворизујеш..."

                          Ја сам неутралан и увек када их слушам баш покушавам да чујем да ли фаворизују неког и види се лепо шта Аца и он хоће. Хоће занимљиву трку, што више људи да се бори за победу, по могућношћу млађани момци (и девојке ) и никад не навијају за неког одређеног сем ако тај одређени није на пример неки аутсајдер и има добре шансе за победу.
                          SMEŠNO,ali nema veze,nesmeta mi toliko.

                          Comment


                          • #28
                            Ako bi Srdjan i Paja mogli da obrate paznju na izgovor prezimena vozaca F1.

                            Hülkenberg se transkribuje na srpski kao Hilkenberg.
                            Vergne nije Vergné pa se izgovara Vernj.
                            I ovaj mali od danas Pascal Wehrlein je Nemac pa se izgovara Paskal Verlajn.

                            Comment


                            • #29
                              Ma, komentatori u Srbiji su uvek bili spaljeni. Ja pratim F1 bez propustene trke vec preko 20 godina i ne mogu da shvatim tv stanicu kojoj je svejedno da joj isti komentatori prenose trke, tenis, fudbal, vaterpolo... Nek se malo ugledaju na britanske Sky i BBC. Da li mozete zamisliti David Croft-a ili Ben Edwards-a da u isto vreme rade i kao komentatori svih ostslih sportova. Jednostavno su se profesionalizovali za jedan sport, u ovom slucaju f1 i to je to. Ne moraju da imaju brdo skripti i 20 otvorenih tabova na laptopu da bi znali o cemu da pricaju kada je istorija sporta u pitanju. Najgore od svega je kad komentatori ne prepoznaju vozaca po boji i sharama kacige i kada se nesto dogodi na stazi sto su kamere uhvatile onako periferno à komentatori mrtvi ladni, nista, odreaguju posle pola minuta kada kamera zumira slupan bolid i vozaca koji je vec izasao iz njega.
                              Last edited by goran.dulic.16; 19-09-14, 14:22.

                              Comment


                              • #30
                                ja se divim Srdjanu Ercegu. Većina ga je ovde pohvalila i mislim da ste bili u pravu - primećujem open minded pristup, sveobuhvatno obrazovanje plus sve nabrojano.

                                Pitanje: kako je izdržao da radi F1 prenos sa čovekom sa kojim radi.
                                npr. danas lik kaže - trebao je Rikardo u Monzi da iznenadi Mercedes, teško će to u Singapuru. Pa meni dođe da lupam glavom u zid nekoliko puta tokom prenosa. Srđane, legendo, koja je tvoja tajna? Da li se isključiš dok on priča, da li koristiš neka dozvoljena ili nedozvoljena sredstva za smirenje? mene je inače teško iznervirati, ali tvoj kolega to uspe nekoliko puta tokom prenosa.
                                Batracer - tema na forumu

                                mom.rs

                                Comment

                                Working...
                                X