Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srđan Erceg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Paja Zivkovic je bivsi novinar Sportskog zurnala. To je rasadnik polunovinara, nepismenih i povrsnog znanja. U Zurnalu je pratio FSS i ne znam kako je ubedio urednike da zna nesto o formuli.

    Comment


    • #32
      E sad mi je sve jasno i puno srce. Hvala ti Ayrtone za informaciju. Nemam nista protiv Pavla,samo da ne komentarise formulu!

      Comment


      • #33
        Za Srdjana jedna sugestija .
        Kada motori prolaze pored komentatorske kabine,po gotovo u najjacoj klasi ili pricajte glasnije ili zastanite na sekundu,zvuk motora je toliko glasan da se vas glas izgubi u buci do totalnog nerazumevanja sta pricate

        Comment


        • #34
          Напиши му то на твитеру @serceg, тешко да ће читати форум док је тамо. А твитер прати константно.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #35
            Omiljene reci Srdjana Ercega: "Ali", "Medjutim" i "Dakle"

            Omiljene recenice: "A pogledajte ovo" i "Ovo se ne radi"

            Comment


            • #36
              I dalje ga je milina slušati. Jedan od najboljih komentatora na SK.
              Auto - moto enciklopedija.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #37
                I ja uživam dok ga slušam,prosto mi se ne prebacuje da gledam fudbal,iako ga najviše volim,samo da bih slušao kako prenosi. U stanju je da prenosi i 10 sati ako treba i da ne bude dosadno..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Tarantula View Post
                  Auto - moto enciklopedija.
                  Svasta zna, covek (da!); ali, kada krene (kao danas i cele ove sezone; sam komentarise, nema ko da ga zaustavi, katastrofalno navijanje za Lorenza i Marqueza - ili, samo, protiv Rossija, kako god):

                  bLAHblahBLAHbLaHBLahHFGHERHGGeBlasaaaGGGRRrrHHhHH
                  ... Nema drugi audio kanal, kao sto Eurosport daje engleski (da prebacimo); a, ne moze da se gleda bez tona - a, ovaj, ne dozvoljava da pratimo trku; nego, "bLAHblahBLAHbLaHBLahHFGHERHGGeBlasaaaGGGRRrrHHhHH ", pa: "AAaarRGHHSDFGDGB Blaahhhhhh".. "[..] treba osetiti atmosferu [..] treba osetiti" - a, samo mozemo da cujemo njega kako melje, melje.. bez prestanka, jbt.

                  *ae, kada krene nesto ostroumno da izjavi (a, to je: "kakva recenica?" - "svaka druga recenica")

                  P.S.
                  "Pogled, ako se ne varam, iz perspektive Valentina Rosija" - a, ono, na ekranu pise OVOLIKIM SLOVIMA: Valentino Rossi

                  i, onda, revnosno nastavlja (punom parom):

                  bLAHblahBLAHbLaHBLahHFGHERHGGeBlasaaaGGGRRrrHHhHH
                  ... "Kao sto i sami mozete da vidite" - pa, "DOBRODOSLI jos jednom, na MotoGP", "dobrodosli JOS JEDNOM na SportKlub", "AAaarRGHHSDFGDGB Blaahhhhhh".

                  ^^ Jeste, super je Srdjan, nabolji (LMAO)

                  Edit: Sad sam pricao 'fonom sa tjaletom... Kaze mi, "kako bi ti" (komentarisao); ali, COVECE, daj - iskuliraj... Svi volimo (i obozavamo) jurcanje motorima, ali -ono- placen je kao komentator na TV-u - ne sedimo zajedno u dnevnoj sobi, blah

                  ^^ Ne trkamo se mi, vec oni... Ne mozemo da ih gledamo, nego njega da slusamo kako se dernja - celu trku, sta?
                  Last edited by ; 05-06-16, 15:08. Reason: #CatalanGP

                  Comment


                  • #39
                    Šta?

                    Comment


                    • #40
                      Nadji linkove ako ti smeta.
                      Srdjanu treba skinuti kapu, covek je plakao u petak, nije spavao, kada je podneo izvestaj iz Barse, vidi se da se trese I samo sto suza ne krene ponovo. Imas malo prilika da odes da prenosis sa lica mesta I kada odes, vozac pogine.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • #41
                        Сви ви који говорите да Ерцег Срђан навија за неког сте ретардирани званично. То вам ја потписујем.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Najcudnije napisan post koji sam video u zivotu Trebalo mi je pola sata da desifrujem.

                          Comment


                          • #43
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #44
                              Srdjan jedan od najjacih komentatora.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Da, blah, lose sam -skroz- srocio... Dosao sam ovde da obrisem /promenim, ali vidim da je vec bilo odgovora, ehh. Ubio me, covek, u pojam: tesko moze od njega da se prati i gleda trka (a, cesto, nije to bila samo zadnja, heh. )

                                ... Znam koliko je *tezak* i (cesto) slozen posao (radio sam i ja, doduse na radiju, pre mnogo godina, nebitno), ali samo kada bi, ne znam, inzinjeri -nekako- ton stavili (glas) da bude meksi, da ima cut-off i sl. Kao, na primer, sto Ameri imaju u NBA i raznim drugim sportovima - odnosno, retko da ima negde da nema - kada glasno govore, postoji limiter; mogu da se deru, tamo, a ne stize preko televizora kao da ce da iscepa zvucnike. To bi bilo ekstra, nego ne vidim da i jedna televizija nasa ima tehnologiju (da li su u pitanju (i) sami mikrofoni, da ne koriste neke ultra-skupe, ili sta - vec, nemam pojma, tacno!)

                                ^^ I nije samo to, voleo bih da sam lepse napisao; ali, sta da se radi. Ae, da - i za navijanje, covece... Pa, ne mozete da kazete da nije istina (kada je, stalno, toliko ocigledno - k'o da tenis gledamo, Djokovica, hehe)

                                Edit: Znam, kao (?!) nije kul da podrzava Rossija - kao svi, drugi, nebrojeni - ali, za Lorenza znamo i Marquez je (sada) ceo klan u pitanju (pftt.); pa, nisam siguran -bas- da bi meni bili omiljeni... Ni ne radi se o tome, nego, vise sto bilo sta da kazu i urade: on je, odmah, "na njihovoj strani", odma direktan komentar kako su oni 100% u pravu, itd., itd. Kaze, ne gledamo kakvi su ljudi - nego trkaci - kada prica nesto o Lorenzu, Marquezu... A, kada je o Rossiju rec, onda ima -jako- veze kakav je, kako zivi i sta radi, jel' (puno, puno, toga - ne pricam napamet, majke mi. )
                                Last edited by ; 07-06-16, 11:00.

                                Comment

                                Working...
                                X