Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PRENOSI 2012-2013

    Cao svima,

    Jel bi znao da mi kaze neko sta prenosi sportklub za sezonu 2012-2013. Tipa koje provenstvo u fudbalu? Kosarci itd...

    Hvala

  • #2
    ima nekih naznaka da je arenasport digla ruke od nfl prenosa, hoce li se oni vratiti na sportklub? naravno posto znamo da je espn amerika prisutna , pretpostavljam da ce cene prenosa biti jeftinija za sve termine nego sto je bila prethodni put jer ne bi imali eskluzivna prava prenosa i da bi ovi prenosi mogli da se uklope u vasu semu . bar sada ima 6 sportklub kanala.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • #3
      Ja bih da Arena izgubi one bitne prenose!! Tipa neka cujvaju brazislski fudbal ili sta vec. Bilo bi fenomenalno da prenose NFL ligu!! A kad bi jos mogli i Zabarsku ligu u fudbal tek bi onda bili EXTRA! :-)

      Comment


      • #4
        Da li sportklub prenosu rusku ligu ?

        Comment


        • #5
          Pošto ja vjerujem da su svi pregovori oko prenosa za narednu sezonu završeni, lijepo bi bilo od administracije i SK da nam daju listu liga i takmičenja iz svih sportova koje će raditi u prenosima..Da se možemo kvalitetno pripremiti, jer ja konkretno razmišljam da uplatim prošireni paket na mojoj D3 gdje imam SK 3, 4, 5

          Comment


          • #6
            Originally posted by sarajlija View Post
            Pošto ja vjerujem da su svi pregovori oko prenosa za narednu sezonu završeni, lijepo bi bilo od administracije i SK da nam daju listu liga i takmičenja iz svih sportova koje će raditi u prenosima..Da se možemo kvalitetno pripremiti, jer ja konkretno razmišljam da uplatim prošireni paket na mojoj D3 gdje imam SK 3, 4, 5
            Веруј ми да нису. Ни близу.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by Uros94 View Post
              Веруј ми да нису. Ни близу.
              Dobro, hajde da rezimiramo: Premier liga i Primera bi trebalo da su sigurne, sve sa "pratećim sadržajima" (pregledi, magazini, Championship, Segunda)? Počeli su prenosi ukrajinske i danske lige, mislim i švajcarske, najavljene su kroz programsku šemu ruska i austrijska, dakle - šta je još ostalo: Škotska, Belgija, Holandija, Argentina? Kupovi koji su prenošeni prošle godine? Još nešto osim toga?

              Pretpostavljam da su NBA i Evroliga sigurni što se tiče košarke. Kako stoje stvari s hokejaškim penosima - KHL, EBEL?

              Za CEFL i domaću ligu u AF svaka čast!

              U moto-sport i tenis se ne razumem, ali vidim da ima različitih takmičenja i turnira koji se prenose, što je dobro, naravno.

              Odustalo se od ragbija, što je bezveze, postoje li planovi za redovne prenose drugih sportova osim pomenutih?

              Drugim rečima, šta je od ovoga što sam pomenuo zaista sigurno, a u vezi čega se pregovara?

              Comment


              • #8
                Stvarno, šta bi sa ragbijem, kao da su ga potpuno zaboravili?! Čini mi se da nije samo u tome stvar, nego generalno imam utisak da na SK fali dosta sportova; šta je sa odbojkom, rukometom, atletikom, boksom...? Mogli bi da obezbede prenose barem engleske ili francuske lige u ragbiju ili italijanske odbojke. Razumem i radujem se tome što će prioritet sledeće sezone biti Premier liga i Primera, samo sam mislio da ima dovoljno mesta na svim SD i HD kanalima da se ponuda još proširi. Oni SK 3,4,5 kanali i dalje većinom zvrje prazni i u špicu sezone, pa bi možda mogla da se ubace neka takmičenja koja bi išla redovno na ovim kanalima, kao što, recimo, F1 i Moto GP idu samo na SK Prime.

                Comment


                • #9
                  Ја лично рагби не могу да смислим, па сам задовољан што су га уклонили.
                  Пре су преносили и неки рукомет, италијанску одбојку, и индикар, дтм... сад слабије. Фали мало разноликости.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Данас су кренули преноси Русије (Зенит против Амкара), видим да има преноса и Данске, Швајцарске, Украјине, Аустрије лиге. Лепо.
                    Могли би да издате неко званично саопштење шта ће се све од лига преносити и које лиге ћемо моћи да пратимо ? Кад кажем лиге, мислим на све, и фудбал и кошарку и све што се може видети на Спорт клубовима.
                    Поздрав и хвала на одговору.

                    Comment


                    • #11
                      MMA i ragbi i to je to. NFL bi gledalo malo ljudi to se ne isplati.

                      Comment


                      • #12
                        Da li ćete prenositi Premier League i u sezoni 2013/14? Koliko znam, na kraju sezone 2012/13 vam ističe trogodišnji ugovor koji ste potpisali za prava prenošenja Premier League.

                        Ja lično bih voleo da i dalje prenosite Premier League, jer to maestralno radite!

                        Unapred hvala na odgovoru.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by KERSDRS View Post
                          MMA i ragbi i to je to. NFL bi gledalo malo ljudi to se ne isplati.
                          NFL bi gledalo malo ljudi ? Salis se ? ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #14
                            Па не би много сигурно. Али више од рагбија три пута. И ако нешто треба да се дода, то је онда НФЛ.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Dali je SK kupio prava na Premier ligu za sezonu 2013/14 ?

                              Comment

                              Working...
                              X