Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kave su to priče za malu djecu tenis gledaniji od Primere dajte se ljudi urazumite dođite pameti. Mislim da se ne radi ovdje šta je gledanije nego su to neki drugi interesi u pitanju. Aj recimo da je tako i da je tenis gledaniji a kako to da će dvoboj supercupa ići na SK PRIME između Barce i Reala šta su Isner i Stepanek gledaniji od El Clasica mislim da je to nemoguće i zato nemojte mazat oči vjernim gledateljima koji su godinama uz vas a sad niste ništa bolji od Arene po tome pitanju. Nadam se da će se ondaj tko je donio takvu odluku da svi mečevi idu na Prime urazumit i doći sebi kad usporedi gledanost.

    Comment


    • #62
      Pricate kao da totalne analfabete rade u SK. Da je tako kako pricate ne bi imali najmocniju ponudu u ovom dijelu Evrope i ne bi bili ovakav gigant. Poredjenje sa Arenom je smijesno. Na pogresnoj ste adresi, na pogresnom mjestu vam je ventil, umjesto da vam bude kod vasih kablovskih operatera, pitajte njih sto nemate SK Prime u ponudi? Jer ga je itekako moguce uvesti.
      To sto su vasi kablovski operateri prilicno nesposobni je druga prica. Cim je kupljena Primera, a ima od tada skoro i godina dana receno je da ce nosilac tih prenosa biti SK Prime. Ko je kriv vasim kablovskim operaterima sto jos nisu ubacili SK Prime u ponudu, je li to krivica SKa?
      I taj SK Prime se ne placa dodatno, u osnovnom je paketu. Da se vratim na smijesno poredjenje sa Arenom.

      Odgovor za nekog ko je pitao, ostaju i NBA i EL naravno!
      sigpic

      Comment


      • #63
        Zanimljive su svi ovi komentari ali ovo me bas ne odgovara sto arena ponovo prenosi NLB ligu.

        Mislim da bi bilo dobro da ako moze neko iz SK da se izjasni oko sve to. Sto se tice primere na prime i to u vezi oko operatera.

        Comment


        • #64
          Ma jasno je tu sve, pa bi li komentatori kad je pokrenut SK Prime stalno na SK i SK + reklamirali novi kanal i govorili ljudima da kontaktiraju svoje kablovske operatere da im ubace novi kanal. Nego je najlakse prebaciti loptu na drugu stranu i izigravati nevinasce.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Neki operateri jednostavno ne žele da ga uvedu zašto,kako, zbog čega ne znam samo znam da ih ima dosta i da će najvjerniji gledatelji ispaštat a sami time i vi jer ćete svakako gubit gledanost i mislim da to nije samo problem nas gledatelja nego i vas samih.

            Comment


            • #66
              Da li neko zna da li Premier League Channel HD (koji se nalazi na poziciji 102 u D3 platformi) pušta uživo utakmice Premier League?
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • #67
                Наравно да ће пуштати. Било би мало глупо да такав канал у који је реално уложено много пушта снимке утакмица у ХД-у ? Нема логике сложићеш се ?
                Ја понављам и апелујем на неке упућеније људе, админе и модераторе ако их уопште има да ми одговоре на поруку у којој питам да ми се наведе листа догађаја које ћемо моћи да пратимо на СКу ?
                Унапред хвала.


                И да, да се разјаснимо, ја сам невиииииђени фан Спорт клуба, мало је рећи да га обожавам и да сам им толико захвалан на свему што нам пружају да гледамо (осим тениса, њега не могу да поднесем ) и да не буде забуне да сам дошао овде како бих пљувао СК и сл.
                Имам и Спорт клуб и Спорт клуб + и Прајм и 3,4,5 и за мене нема зиме. Живео СББ и његово чедо Спорт клуб

                Comment


                • #68
                  Bice brzo spisak
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Slazem se apsolutno da ga 90% kablovski operatera nece da uvede SK PRIME zasto i kako isto ne znam primjer moj kablovski operater jedva se nakanio da uvede SK SK+ a SK PRIME NECE NI DA PRICA a sigurno je ovako i kod vecine drugih kablovski operatera problem postoji da li problem u SK ILI operaterima ali ja opet ne vidim svrhu da Primera ide na SK PRIME ako SK SK+ ima 90% vasih gledatelja zasto onda uskracivati vecini da gledaju Primeru na SK SK+ jer ovim cete izgubiti gledanost Primere jer tesko da cete uvjeriti nase kablovske operatere da ubace SK PRIME nema sanse


                    Sto se tice tenisa stvarno ga je preko glave

                    Comment


                    • #70
                      Ja mogu da skontam da SK sa time sto ce Primeru pustati na SK PRIME zeli da promovise svoj kanal i da natjera nas ili naseg kablovskog operatera da ga uvede.Medutim mislim da vi pojma nemate sa kim imate posla sto se tice kablovskih operatera niti se mi gledaoci neto pitamo pa da mozemo da utjecemo na to da uvedu SK PRIME,a tako je sa 90% kablovskih operatera barem u BIH,ali ni u ostalim zemljama nista bolje nije vi ste poceli pustati na SK PRIME F1 pa se niko od kablovski operatera nije ni pocesao da ga uvede al zvali smo toliko puta svog kabl operatera i nista ostaje nam da se nasi kabl operateri smiluju i uvedu nam SK PRIME ili traziti alrtenativu


                      Ali meni nije jasno nesto drugo vi kazete da dajete najpovoljniju ponudu sto se tice SK SK+ SK PRIME e onda mi nije jasno ako je tako zasto 90% kabl operatera ne uvede vase kanale u paketu kad ste toliko povoljni nije valjda da nijedan kabl operater ne moze da plati vas paket i uvede sve kanale mislim da vi imate problem sa kabl operaterima i samo zbog toga oni ne uvode ostale vase kanale ili ste skupi pa nece da plate za vase kanale uglavnom na kraju ispastamo mi GLEDAOCI

                      Comment


                      • #71
                        Namjeravate li u programsku shemu uvrstiti utakmicu drugog kola Segunde Real Madrid B - Barcelona B??


                        Comment


                        • #72
                          želim sportklubu i sbb-u da lepo isprate primeru na sportklubu prime ( a možda i sportklubu 3,4,5) a mi ostali ćemo da gledamo recimo čuveni turnir ATP Winston-Salem 1/4 Finale dok na sk prime bude prenos barselona-real. šta se folirate da se obratimo našim kablovskim operaterima, kao da ne znate da gledaoci nemaju nikakav uticaj na ubacivanje kanala ( mi na ptt kds smo čekali nekoliko godina do ovog maja da nam uvedu sk+ a za prime ih nešto zabole)... stvarno jadno od vas, možete da puštate snimke primere na sk i sk+, ali direktno ne iako se primera uopšte ne poklapa sa englezima tako da ja stvarno ne razumem tv koja nešto otkupi i onda pusti na kanal koji nema dosta ljudi a znate da ovde ne postoji mogućnost ni da se bira kablovski operater ni da se utiče na njihovu ponudu... tako, da ste stvarno ispali...

                          Comment


                          • #73
                            Politika prenosa svih mogucih teniskih meceva sa odredjenih turnira, pa makar to bili i Mastersi mi je nejasna, iako to traje vec godinama. Otkako pocne program za taj dan, slazu se jedan za drugim, sve same teniske velicine, od Seppija, preko Fogninija, do Almagra i ostalih indijanaca koji su u nesto kvalitetnijem razredu svjetskog tenisa. Umjesto da se uvede poseban kanal za sve teniske freakove i fanatike koji gledaju bas svaki mec, a na udarnom kanalu prenositi samo najudarnije meceve, a to su Novak, polufinala i finala Mastersa, odnosno Wimbledona. A ne da po cijeli dan gledamo meceve sa sljake Acapulca ili Gstaada gdje igraju tipovi poput Granollersa, Ramirez-Hidalga i Cippole.

                            Comment


                            • #74
                              Neznam čemu služe rubrike "kritika , prijedlozi , zahtjevi" kad sve uvjek ostaje isto pa nek barem jedna ili dvije utakmica po kolu ide na SK ili SK+ a ne da nema niti jedna dok će na PRIME ići cijeli dan a nama ostaje tenis da uživamo a svima je izgleda do grla tenisa.

                              Comment


                              • #75
                                @ igor FMC,

                                Hvala na odgovoru vezano za Premier League HD.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X