Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by ИгорFMC View Post
    Ако Спорт клуб има капацитет да има канал ГОЛФ Клуб који сигуран сам не гледа велики број људи, онда нека направе још један канал Тенис клуб и тамо сместити све тенис мечеве тако ће Спорт клуб, Спорт клуб +, Спорт клуб Прајм, Спорт клуб 3, 4 и 5 имати много простора за оно што је ипак најпопуларније међу народом а то је фудба и кошарка. Исто тако, слажем се са @nidjeveze1.
    Varas se prijatelju, najpopularnije medju narodom je tenis, gledaju cak i turnire u rangu Serbia Opena...Na glavnom kanalu treba mastersi + GS, a ovo atp basel, i te price na TENIS klub. ALi od ove price naravno nema nista, to je prezvakana prica.

    Comment


    • #47
      Немој да вас чују људи са дела форума предвиђеног за тенис, немој случајно бели спорт да им дирате!
      Сваки меч мора да се гледа, јер већ следеће недеље можда ће баш Росол да буде противник Новаку, Јанку или Виктору. А и шта је битна та Премијер Лига или шпанска лига ... ко о томе прича уопште. Градом прођеш а сви коментаришу меч Монака и Додига ...

      Comment


      • #48
        Originally posted by Armija View Post
        Градом прођеш а сви коментаришу меч Монака и Додига ...
        veliki si car


        Comment


        • #49
          Hoce li ovog vikenda biti i prenosa spanske druge lige, nisam video najavu a i u programskoj semi kanala SK-a, nema utakmicaspanske sekunde?

          Comment


          • #50
            Preteruje se sa tenisom...Bolje da prenose ACB ligu, umesto ovih zavrsnica ATP 250 turnira...Ili da se napravi TENIS klub...to bi bilo najbolje resenje...
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • #51
              FAIL
              Untitled.jpg
              In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

              Comment


              • #52
                Potpuno se slažem da za tenis treba da se napravi poseban kanal. Mislim ko gleda golf kod nas u regionu? Sigurno više gledaju tenis.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by dragan68 View Post
                  Hoce li ovog vikenda biti i prenosa spanske druge lige, nisam video najavu a i u programskoj semi kanala SK-a, nema utakmicaspanske sekunde?
                  U petak igraju Viljareal - Real Madrid B kao i Barselona B - Almerija, šteta što ne prenose. Mogli su sad na startu kad je najzanimljivije a i taman da krenu tako fudbalski vikend. Ali najbitnija je Primera a neki meč Segunde će biti sigurno (ne ovog vikenda, naravno... xD).

                  Originally posted by KikoRedDevil View Post
                  FAIL
                  [ATTACH=CONFIG]7673[/ATTACH]
                  Verovatno bosanska nacionalna TV prenosi Junajted tada... Biće sigurno na SK 3, 4 ili 5. Slično kao ovog vikenda Arsenal... Jbg zajeban je to termin (subota u 4) za nas u Srbiji koji nemamo SK 3, 4 i 5.
                  Last edited by Il Capitano; 15-08-12, 13:12.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Krle View Post
                    Verovatno bosanska nacionalna TV prenosi Junajted tada... Biće sigurno na SK 3, 4 ili 5. Slično kao ovog vikenda Arsenal... Jbg zajeban je to termin (subota u 4) za nas u Srbiji koji nemamo SK 3, 4 i 5.
                    Pa Bosanska nacionalna TV je otkupila prava samo za Bosnu, a SK za ceo Balkan. Ja sam iz Makedonije pa nema ni SKPrime a kamo li 3,4 i 5, a da ne pricamo za Bosansku nac. TV. Ipak Sk mora da zna da ManUTD i Fulham igraju stalno interesne utakmice i moraju da daju na neku id orvih 3 kanala i da ova utakmica je nesto kako Derbi kola.
                    In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by KikoRedDevil View Post
                      Pa Bosanska nacionalna TV je otkupila prava samo za Bosnu, a SK za ceo Balkan. Ja sam iz Makedonije pa nema ni SKPrime a kamo li 3,4 i 5, a da ne pricamo za Bosansku nac. TV. Ipak Sk mora da zna da ManUTD i Fulham igraju stalno interesne utakmice i moraju da daju na neku id orvih 3 kanala i da ova utakmica je nesto kako Derbi kola.
                      Čekaj, a ti misliš da SK ne zna da bi ljudi pre gledali Junajted nego Aston Vilu?

                      Stvar je u tome da SK isti program emituje (i sa istim komentatorima) u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Makedoniji. A pravo za biranje najboljeg meča u tom terminu su u Bosni izgleda prodali BHRT-u, pa onda ne smeju da daju taj meč na SK, SK+ ili SK Prime.

                      Šta je rešenje? Da u Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji neka TV isto uradi kao što je uradila BHRT u Bosni.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #56
                        Ljudi, kapiram ja da je bas bzvz za sve ljude koji nemaju SK prime ili sta vec! Nego zamolio bi nekoga iz SK da mi samo kaze kakvi su planovi sto se tice basket-a? Jel NBA, Evroliga i dalje u planu?! I dali postoje sanse za NLB ligu?

                        Comment


                        • #57
                          Stvarno sto se tice tenisa su pretjerali ili da prave novi kanal ili da prenose manje turnira stvarno je vec postalo smaranje sa tenisom.

                          Sto se tice Primere bas su me razocarali sto ce samo prenositi na SK PRIME ja imam na kablovskoj samo SK SK+ nema teorije da ubace SK PRIME na kablovsku umjesto da rasporede i na SK SK + a ne sve na SK PRIME bas sam se veselio kad su objavili da ce prenosili i PRIMERU al ubrzo su me razocarali odlukom da ide samo na SK PRIME

                          Comment


                          • #58
                            До јуче нико није ни чуо за тенис сад су сви одједном неки велики љубитељи спорта за богате и "културне" људе. Фуј.
                            Јел може неко да напише које све али буквално све фудбалске лиге ће преносити спорт клуб (мислим на цео канал и + и прајм и 3 4 5), које кошаркашке, формулу и сл. Значи ако може списак свих догађаја и лига које можемо да пратимо у сезони 2012-13. Унапред захвалан.

                            И да, Голф клуб може комотно да се претвори у Тенис клуб, мислим да голф клуб не гледа ни 0.5 % људи, ако ништа друго нек буде пола-пола Тенис/Голф Канал, канал усмерити ка тенису а када нема неких турнира уместо реприза нек се даје голф клуб и решен проблем.

                            Comment


                            • #59
                              Pozzzz slazem se sa vecinom ovdje sto se tice tenisa da pretjeruju sa njim

                              Dajte prebacite makar Real i Barcu na SK SK+ jer nas vecina nema SK Prime jer ne vidim svrhu odkupljivanja prava Primere ako je samo 40 kablovski operatera u regionu moze gledati a mi ostali cemo uzivati u tenisu Belgiskoj,Portugalskoj,Austriskoj Svicarskoj ITD LIGAMA

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by nidjeveze1 View Post
                                Ovih dana se po internet zajednici, ali i šire vodi žestoka rasprava o ponudi kablovskih operatera koja se tiče sportskih kanala. Za to postoji nekoliko razloga i ovdje ćemo da ih nabrojimo ukratko

                                1 Prelazak Primere na Sportklub
                                2 Jačanje akcije praćenja domaćeg sporta na kanalima Arenasporta, prije svega utakmica Zvezde i Partizana u fudbalu i košarkaške NLB lige
                                3 Istek ugovora koji dobar dio kablovskih operatera, prije svega u BiH, ima Sportklubom

                                Očigledno je da na djelu imamo sukob između dvije jake sportske televizije u regionu. Svakim danom do mene dolaze informacije o tome da SK ne želi da sarađuje sa nekim operaterom jer u ponudi ima Arene, i obrnuto. Što je, po meni, totalni nedostatak zdrave logike, razuma, i stava da konkurencija može da bude korisna i za jedne i druge. Ono što u svemu tome ostaje nejasno jeste sledeće

                                1 Zašto arena i Sk smetaju jedni drugima kad ne prenose iste sportske događaje?
                                2 Da li je moguće da te dve kuče vode toliki kreteni koji su toliko sujetni da im je krivo ako jedna televizja na uštrb druge izgubi određena prava?
                                3 Zašto niko ne razmišlja o gledaocima?

                                Zato, zbog svega, očigledno je da gledaoci postaju kolateralna šteta sukoba dvije najjače sportske televizije u regionu, i da će moći da gledaju samo jednu jer će biti rijedak operater koji će imati u ponudi oba kanala.


                                Ja bih volio da čujem mišljenje nekog od nadležnih u Sportklubu o ovom problemu.
                                nidjeveze1 je potruno upravu Sport Klub vode kreteni kojima je stalo samo do profita a ne do gladalaca

                                Comment

                                Working...
                                X