Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Направите тенис клуб а оставите Ск и СК+ за широке народне масе

    Comment


    • #32
      Kada je tenis od svih sportova najgledaniji naravno da ce ici na Sport Klub.
      Samo uporedi broj clanova u teniskom delu i broj u Premijer Ligi.Tacnije samo pogledaj koje su sve teme aktivne i gde se puno pise i sve ce ti biti jasno.

      Comment


      • #33
        Ок ако ви то узимате као узорак и на основу тога одређујете шта ће имати предности.
        Али прилично сам сигуран да је много више људи желело да гледа Манчестер - Барса (у среду) него тенис (мечеве који ништа пуно не значе, турнир који није најважнији). А у то време и ск и ск+ су преносили тенис, а фудбал је стављен на СК приме-у који немају сви.
        Ок би било да је тенис био на Ск-у нпр. а на Ск+ фудбал.

        Comment


        • #34
          katastrofa kad smo se napolon ponadali da ce mo gledati primeru oni je stave na prime koji nema 80% korisnika

          gori su od arene i stalno kazu da su njihovi kanali besplatni a konkurenciji nedaju da se emituju svi kanali
          ocito su kupili primeru samo za korisnike SBB-a i Telemacha

          Comment


          • #35
            Kako sam ja kontao, SK Prime ja nastao kao kanal na kome će biti emitovani isključivo Formula 1, Moto GP i tako to. A sad ste najzanimljivije mečeve primere ubacili na taj kanal. Poslušajte dobronamerne savete i uvrstite primeru na SK i SK+ umesto belgijske, portugalske, ruske lige

            Comment


            • #36
              Da li se zna na koliko su godina kupljeni spanci i da li ce i sledece godine prenositi engleze(istice ugovor krajem ove sezone)?

              Comment


              • #37
                Spanci na tri, sto se Engleza tice rano je jos, nije jos ni pocela ova sezona
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Bas me zanima npr.sledeceg vikenda Real-Valencia, da li ce ostati na Prime-u a da li cemo na SK i SK+ gledati poslastice iz Sinsinatija , bilo bi super nesto kao Stepanek-Izner....ljudi dajte se u pamet....

                  Comment


                  • #39
                    Cim je kupljena Primera receno je da ce glavni kanal za prenose tih utakmica biti Prime.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by leon25 View Post
                      katastrofa kad smo se napolon ponadali da ce mo gledati primeru oni je stave na prime koji nema 80% korisnika

                      gori su od arene i stalno kazu da su njihovi kanali besplatni a konkurenciji nedaju da se emituju svi kanali
                      ocito su kupili primeru samo za korisnike SBB-a i Telemacha

                      na ovakvo nesto mora da se reaguje - ko to ne moze da dobije sk prime?
                      trenutno sk prime imaju vise od 40 kablovskih operatera u regionu. najvise u Sloveniji. kako oni mogu a drugi ne?
                      dakle, sve je na kablovskim operaterima - ukoliko nekog godinu ipo dana ne zanima nas kanal i kaze da ga korisnici ne zele, sta mi treba da radimo?
                      vise od dva meseca najavljujemo kako ce ici prenosi.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by SPORTKLUB View Post
                        na ovakvo nesto mora da se reaguje - ko to ne moze da dobije sk prime?
                        trenutno sk prime imaju vise od 40 kablovskih operatera u regionu. najvise u Sloveniji. kako oni mogu a drugi ne?
                        dakle, sve je na kablovskim operaterima - ukoliko nekog godinu ipo dana ne zanima nas kanal i kaze da ga korisnici ne zele, sta mi treba da radimo?
                        vise od dva meseca najavljujemo kako ce ici prenosi.
                        Pa kod nas u Makedoniji nas najveci TV operator nama glumi ludilo kako Vi ste krivi da SKPrime ne moze da bude u nihovoj ponudi, da Vi necete osigurate prava da Vas kanal da se prenosi na teritorii Makedoiji. Oni cak i ne veruju da Vi stte kupili prava za Spansku ligu i za nasoj teritoriji. Molimo Vas da uradite nesto pre ovog vikenda da mozemo da gledamo Sapnce a ondak i El Classico, a ako F1 je problem za SKPrime zatemnite sliku doj je F1.
                        In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                        Comment


                        • #42
                          @moderator:
                          Sve je meni to jasno, i da se prenosi najavljuju na SK Prime od juna i da mnogi operateri u Srbiji nemaju u ponudi (iz ko zna kojih njihovih razloga) SK Prime i da postoji programska shema, ALI zar vi (kao SPORT KLUB) ne mozete da izadjete u susret vernim gledaocima i umesto Gimaraesa i Sportinga pustite prenos Barselona-Sosijedad na SK+? Jel vas neko sprecava da rotirate te prenose? Svako ko ima sve SK-e nece da vam zameri a nama bez Prime-a cete uciniti veliku uslugu.
                          Totalno je glupo da zbog nesposobnosti pojedinih operatera ispastaju verni gledaoci SK-a... samo uporedite gledanost ta dva prenosa i sve ce vam biti jasno.....

                          Comment


                          • #43
                            Bilo je proteklih godina još kuknjave oko tenisa, pa smo svi mi koji smo negodovali što na prvom kanalu idu mečevi poput Rosol-Stakhovsky bili poklapani pričom da je tenis najgledaniji, da Srbi luduju za tenisom i da je tenis bog svih sportova i da stoga mora da bude baš svaki meč prenošen zbog čega smo mnogo puta mi koji imamo samo jedan SK kanal ispaštali.

                            Danas je druga priča, ljudi. Ne loži se naš narod na tenis više toliko. Ovih dana se može čuti zajebancija da mnogi roditelji ispisuju djecu iz škola tenisa i upisuju ih u tae-kwon-do, što je naravno zezanje, ali dobro oslikava naš mentalitet i raspoloženje. Srbi više definitivno ne luduju za tenisom. Žene su postale druga liga, Novak se nekako batrga, i glavna tema postali su njegovi porazi, a ne pobjede. Euforije više nema, kao što je bila u onim godinama kada je on dolazio do prvih mastersa i Grand slamova i kada je Srbija osvajala Davis kup. Sve je to splasnulo, ali entuzijazam SK-a da nam na prvom kanalu servira sve moguće mečeve, pa čak i sa turnira kao što su Bastaad i slični, izgleda nije splasnuo. SK Prime ima minoran broj gledalaca u zemlji odakle sam ja, i neka gospoda iz SK-a budu sigurna da će im se brojna familija pominjati kada na SK-u bude prenošen meč tipa Harrison - Čilić, dok istovremeno u Primeri igraju Barsa, Real, Valensija ili Atletko Madrid.

                            Comment


                            • #44
                              zaista ne zelim ulaziti u raspravu o tome zasto ostalih SK kanala nama kod vecine drugih operatera da li je do SK ili do operatera ali evo cinjenica da samo 40 kablovskih operatera emituje SK Prime u regionu je zaista smijesna kad prema podacima regulatorne agencije za komunikacije u BIH je registrovano i posluje 50 operatera te je ocito da postoji problem

                              A od strane SK je nekorektno prama svojim gledaocima da ne emituje bar tu jednu najzanimljiviju utakmicu spanske primere na osnovnom kanalu

                              Comment


                              • #45
                                Ако Спорт клуб има капацитет да има канал ГОЛФ Клуб који сигуран сам не гледа велики број људи, онда нека направе још један канал Тенис клуб и тамо сместити све тенис мечеве тако ће Спорт клуб, Спорт клуб +, Спорт клуб Прајм, Спорт клуб 3, 4 и 5 имати много простора за оно што је ипак најпопуларније међу народом а то је фудба и кошарка. Исто тако, слажем се са @nidjeveze1.

                                Comment

                                Working...
                                X