Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da li se zna nešto u vezi prenošenja Liga kupa Engleske?Prvo kolo počinje 11.08. nov naziv kupa je Capital one cup

    Comment


    • #17
      Prenosice se i ove sezone sve runde, videce se jos koliko meceva.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Dajte nekako prebacite Manchester United - Barcelona sa SK Prime na SK ili SK+. Mi u Makedonija nismo u mogucnost da pratimo SK Prime i to bi bilo dobro za sve nas!!!
        In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

        Comment


        • #19
          Hoće li biti prenosa turske fudbalske lige ove sezone na kanalima Sport Kluba? Znam da je bilo prenosa njihovog kupa prošle sezone, pa prema tome procenjujem da postoji interesovanje na SK i za ligaško takmičenje ove zemlje. Mislim da ne bi bilo na odmet gledati, pored ostalih, i ovu ligu koja je po pojačanjima i rejtingu jača od Danske, Austrije, Belgije, Švajcarske... Dakle, postoji li ikakva šansa da gledamo derbi Fenerbahce - Galatasaray, kao i ostatak sezone na SK?

          Comment


          • #20
            Ima li kakvih novina za iducu sezonu,august je,da li se nesto spominje


            Comment


            • #21
              Овде изгледа нико не може да удовољи корисницима и да им макар одговори.

              Comment


              • #22
                Turska liga drugacije funkcionise nego sve ostale u Evropi kada su prava prenosa u pitanju. I da hoces, ne mozes na klasican nacin da kupis prava na ovu ligu jer se celnicima turskog fudbala to nikako ne isplati. Oni zbog prvenstveno velikog broja Turaka sirom sveta imaju sistem sa nekom vrstom kartica koju moras da kupis da bi gledao meceve njihove lige. Prava na tursku ligu jednostavno nisu u ponudi, samo kup moze da se kupi.

                Comment


                • #23
                  Hvala na objašnjenju. Nisam znao da Turci na taj način regulišu prava za prenose svoje lige. U tom slučaju, ispada da je lakše obezbediti prenose Premier lige ili Lige šampiona nego turske lige. Ako ništa ne bude moglo da se promeni po tom pitanju mislim da je onda, što se tiče fudbala, ponuda na SK zaokružena, jedino me još zanima da li će biti multiprenosa u određenim terminima Primere i da li će možda biti redovno prenosa nekih kvalifikacija kao što je jednom bio prenos utakmice CONCACAF zone, SAD-Antigva, čini mi se. Mogla bi i Seria B da uleti eventualno. A nadam se da će nas ljudi sa Sport Kluba obavestiti ako budu uzeli prava na prenose još nekih drugih sportova, ne bi bilo loše kada bi pratili neku ligu u ragbiju, profi boks (mislim, pre svega, na borbe za svetske titule, onu svetsku ligu što je bila ranije na programu i sl.), Indycar trke, italijansku odbojku, još neku košarkašku ligu...
                  Last edited by Rolando; 05-08-12, 19:37.

                  Comment


                  • #24
                    Da li ste izgubili prava za prenose Engleskog Carling Cup-a? Video sam najavu na TV Areni Sport za to takmičenje.

                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • #25
                      Da, dali je otisao carling na Arenu ?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by S-Nash View Post
                        Prenosice se i ove sezone sve runde, videce se jos koliko meceva.
                        Trebalo bi da važi ovo obećanje.Koliko vidim u programu SK-a prvo kolo se ne prenosi.Prošle godine bio je bar jedan meč u 1.kolu

                        Comment


                        • #27
                          Prebacite mečeve Reala i Barselone na SK ili SK+, kad već nemate u programu ništa u tim terminima. Dosta nas nema SKPrime i ostaćemo uskraćeni za te mečeve

                          Comment


                          • #28
                            @mishaSD: Upravo to sam hteo da napisem!
                            Najbolji mecevi Primere idu na SK Prime, sta vam sad to znaci?
                            Mnogo nas nema SBB i samim tim ni SK Prime, nemojte da kazete kako tenis mora da ide na SK jer je najgledaniji, mozda i od Primere? Ima vremena da iskombinujete sve kako treba...oni koji imaju SK Prime sigurno nece da se bune ako najbolje meceve ostavite na SK i SK+....njima je svejedno jer imaju sve kanale...a mi ne bi voleli da ostanemo bez Spanske Lige....hvala!

                            Comment


                            • #29
                              Spoiler

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #30
                                Hvala Krle, samo zanima me cija je to odluka? Da napisem mail Simeunovicu u ime svih nas bez SK Prime-a?
                                Nisu ni svesni kako ce ljudi da pop..e kad skontaju da je SK uzeo Primeru a da velika vecina nece moci da gleda najbolje meceve, smesno....

                                Comment

                                Working...
                                X