Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uki , ja bih mogao nekako da gledam ragbi i bejzbol.Ali da gledam hokej nema sanse, pa onaj pak se ne vidi , ja ne znam kako neko gleda ono.Onde je zanimljivo sam osto se potuku , nista drugo.

    Comment


    • Лучић
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • U igri su

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Ај бре не причај небулозе сад. Ако ћемо реално, тенис је већи спорт од ам. фудбала пет пута, ако је могуће и мерити тако нешто.
          zavisi gde , u Americi nije sigurno a kada pricamo o Americkom fudbalu generalno se misli na NFL jer se tamo jedino pravi am.fudbal i igra U Evropi je naravno tenis veci sport zato sto se am.fudbal ne igra a posto smo u Evropi sigurno je da ima vise tenisa , muskog , zenski nmg smisliti Zadnji mec koji sam gledao je bilo pre godinu-dve kad su Krunic i Jankovic igrale dubl protiv Slovakinja DC za ostanak u grupi svetskoj.

          Originally posted by Vladan View Post
          U igri su


          Kod njih nema odgovara ne , ili prenosicemo ili nemaju potvrdu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sto je najgore, to i pali kod polusveta, kad na mene drugar skoci kad mu kazem da moze samo da sanja EL i NBA na Areni, samo mi vice kazu na sajtu da su u pregovorima
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • U pregovorima su ali nemaju potvrdu

              Sta bi sa PL , jos se ne zna ko ce naredne godine prenositi , Seria A ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Pa naravno da pali, to je i najveci problem. Zato stvarno nema smisla ovo da rade, godinama vec daju lazne informacije.

                Sto se PL tice pregovori su u toku, sto se Serie A tice mislim da imaju prava za jos jednu sezonu.
                sigpic

                Comment


                • Ova firma što je uzela licencu za PL ima prava na još neke stvari što daje SK...

                  http://en.wikipedia.org/wiki/IMG_(company)#Programs

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Pa naravno da pali, to je i najveci problem. Zato stvarno nema smisla ovo da rade, godinama vec daju lazne informacije.

                  Sto se PL tice pregovori su u toku, sto se Serie A tice mislim da imaju prava za jos jednu sezonu.
                  Potvrdio admin na onom njihovom nazovi forumu da je sledeća sezona isto na Areni. Za razliku od ovih "kompjuterskih" odgovora na njihovom sajtu, ovo je pouzdano...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Citajuci sve forume kod nas za sada postoje dve price koje se provlace : 1.SK ce sigurno uzeti PL samo cekaju dobar trenutak da to reklamiraju (neki derbi kad bude primer.Mancester Jun.-Manc.Siti)
                    2. Arena za sada u igri i prica da ce na leto pregovori biti eventualno zavrseni u korist Arene .
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Pa jedine 2 mogućnosti... Od nacionalnih televizija i javnog servisa nema ništa...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Хоћемо Премијер назад на РТС!!! Да слушамо стручне коментаре Пеђе великог Страјнића и још већег Владе Мијаљевића!
                        Нараво, под условом да се на седници владе не одлучује о броју запослених у градској чистоћи Лознице.

                        И да коначно не слушамо више ове пајсере у виду Радојевића, Плавшића, Вишковића...
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Uros94 View Post
                          Ај бре не причај небулозе сад. Ако ћемо реално, тенис је већи спорт од ам. фудбала пет пута, ако је могуће и мерити тако нешто.
                          Po čemu? Po dinamici igre? Po količini novca koja se obrće u sportovima? Tenis je kurac od sporta sa ukupno 10 kvalitetnih igrača u odnosu na am.fudbal ili ragbi koji ih imaju desetine, da ne kažem stotine! Osim u NFL-u, vrhunski am.fudbal se igra na koledžima, ali to ne može znati niko ko taj sport - kao i ragbi - ne gleda bar povremeno, ako već ne redovno!
                          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Нема по чему, једноставно је бољи, већи... Шта има ту да се објашњава.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Хоћемо Премијер назад на РТС!!! Да слушамо стручне коментаре Пеђе великог Страјнића и још већег Владе Мијаљевића!
                              Нараво, под условом да се на седници владе не одлучује о броју запослених у градској чистоћи Лознице.

                              И да коначно не слушамо више ове пајсере у виду Радојевића, Плавшића, Вишковића...
                              Velika je šteta što RTS ne prenosi bar 1 utakmicu sedmično, kao što to čini BHT. A u regiji na prste jedne ruke - i to ne sve - mogu se nabrojati kvalitetni komentatori! Zato mi je bilo uživanje pratiti Premijer i dr.lige na Toru ili Helas satu - Bugare, Čehe, Mađare, Rumune... nisam razumio nijednu riječ - i odmorio mozak od novinarskih gluposti! Šteta što ih smaknuše!
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Нема по чему, једноставно је бољи, већи... Шта има ту да се објашњава.
                                Ovo su klasični odgovori bez argumenata i zato i nisam želio ulaziti u daljnju raspravu..... Ako ti je 94 u nick-u oznaka godišta kada si rođen razumljivo mi je tvoje nepoznavanje nekih sportova.... evo ti jedan mali tekst: http://www.politika.rs/rubrike/Sport...udbala.sr.html
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X