Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane mozes li nam reci na kojem ce kanalu ici nba SK ili Prime ...

    Comment


    • SK, nemaju prava za Sloveniju samim tim Prime i + otpadaju iz price i mora ici na SK.
      sigpic

      Comment


      • Šta se dogodilo s prijenosima KHL-a. U početku su išla čak 4 prijenosa sedmično, pa je onda spalo na jedan a u zadnje vrijeme nama ni jednog. Pošto nema NHL-a ljudi su željni dobrog hokeja (Ebel liga ne spada u tu kategoriju).

        Btw, od ove sezone NBA liga će se emitirati i u Sloveniji, bila je informacija na njihovom sajtu, tako da može ići i na Sk Prime i Sk +.

        Comment


        • Hvala na infu, to nisam znao. Onda moze da ide na svim kanalima.
          sigpic

          Comment


          • Stvarno, šta je sa prenosima KHL-a? I još da pitam, prošlog vikenda nije bio nijedan prenos fudbala iz Škotske, Švajcarske, Austrije, možda su išli Danci, nisam siguran. U programskoj šemi za sledeći vikend takođe nema ovih takmičenja. Da li to znači da SK neće više prenositi ove lige, što bi bilo vrlo neprofesionalno da se otkažu prenosi u sred sezone, ili su prošli i ovaj vikend samo izuzetak?

            Comment


            • Finale spanskog kupa kralja na Sport Klubu!
              sigpic

              Comment


              • I italijanski kup na kanalima Sport Kluba!
                sigpic

                Comment


                • KHL liga jača nego ikad, gomila NHL igrača je tamo dok traje lockout, a vi utanjili s prenosima
                  Hoće li ih biti uopšte?
                  Ukoliko je teško emitovati utakmice uživo usled zauzetosti termina od strane onih događaja za koje uredništvo SK pretpostavlja da su gledaniji, mogu li se emitovati redovno snimci, samo ne u ranim jutarnjim i poznim večernjim satima?

                  Comment


                  • Takodje finale spanskog kupa ce biti i na Areni..

                    Comment


                    • Pa nece bas to tako ici. Finale spanskog kupa kralja ce ici samo i ekskluzivno na Sport Klubu!
                      NBA od ove godine za sve teritorije ekskluzivno na Sport Klubu!
                      sigpic

                      Comment


                      • Dali ce se brzo zavrshiti pregovori sa ONE iz Makedonij pregovara se vishe od 3 meseca za vashi SK PRIME kanal, molim ako zna neko da odgovore dali da ga ocekujemo do kraja ovog meseca ?? pozdrav
                        Last edited by ; 03-11-12, 01:55.

                        Comment


                        • Od ponedeljka pa sve do 14. novembra sledi pauza u KHL-u. Molim nekog ko je upucen da mi kaze da li ce SK nastaviti da prenosi meceve ove lige. KHL nikad nije bila jaca, ima fantasticnih utakmica, vrhunskih igraca, a vi ne prenosite nijedan mec vec 20 dana. Zaista mi nije jasno da prenosite EBEL i po dve utakmice u jednom danu, a liga je realno gledano smesna. Nivo hokeja u odnosu na rusku ligu nije cak ni za poredjenje.

                          Ne znam kako merite gledanost, ali tesko mi je da poverujem da je druga spanska liga ili neki bezvezni teniski turnir gde nema nikog od prvih 20-30 igraca/igracica nesto sto je toliko gledano na nasim prostorima. Znam da hokej nije toliko popularan u Srbiji, ali ima dosta ljudi koji to gledaju. Ako mislite da to niko ne gleda zato sto je tema na forumu lose posecena mislim da gresite. Ne vidim gde je uzitak da dok gledam neku utakmicu pisem komentare na internetu, sto je danasnjim klincima izgleda veoma interesantno.

                          Ocekujem da ce u nastavku KHL-a biti, ako nista drugo bar jedan prenos nedeljno (nadam se i vise). Tako je bilo prosle godine. Mada ove sezone sa tolikim brojem kvalitetnih igraca trebalo bi da vise ispratite ovu ligu.

                          Comment


                          • Da li je istina da ce se od polovine januara SportKlub kanali naci u ponudi m:tel-a BiH. Molim za odgovor, hvala!

                            Comment


                            • pa ljudi sta je ovo,niti jedne utakmice EPL nema na tri osnovna kanala..kada se tenis zavrsi bice drugo poluvrijeme everton-sunderland..nema smisla

                              Comment


                              • F1 i naredne sezone na SK
                                Dobre vijesti i za gledaoce u BiH i Makedoniji, F1 cete gledati samo na Sport Klubu. Trke od naredne sezone mogu ici na glavnom kanalu i vise nema prepreke za prenos treninga i kvalifikacija
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X