Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pratis zadnje tri godine,znao bi da stalno jedna utakmica subotom ne bude prenosena,nego biva prodana.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Jedva cekam da vidim kad se budu poklopili svi zivi sportovi kako ce izaci na kraj u sport klubu.
      Mada, vec znam kako, gurace primeru kako bi je ljudi prihvatili, gledace se tenis, a ispastace formula1 i motogp.

      Comment


      • Ma prodajte im Totenhem, Aston Vilu ili Norwich to nikog ne interesuje. A MU, Chelsea, Liverpool, Arsenal ili MC ostavite ekskluzivno za sebe. I sada zbog tamo neke bosanske TV ne moze cela Srbija da gleda MU?? I sta sad lokalna tv Rosulja iz Leskovca da otkupi prava za taj mec i moze da zajebe i Srbiju i ostale drzave SK za prenos... KAKVA GLUPOST!

        Comment


        • Pa mi u Bosni gledamo i SK i BHT imamo i Mancester,nama fino
          Nije to nikakva lokalna,nego drzavana tv;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Bas sam se lepo nasmejao, "tv Rosulja iz Leskovca".. xaxaxa

            Comment


            • Originally posted by Shoninho View Post
              I jos najjace, preporuka administratora je da gledam na stream-u. Xaxaxa....
              Ako nemas BHT ili SK3, ili mozda Sky, stream ti je jedina opcija.

              Nema ko da prenosi od nasih televizija, i to SK ne nudi televizijama, vec drzavna tv ili bilo koja druga pita za otkup prava na taj jedan prenos.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Shoninho View Post
                Bas sam se lepo nasmejao, "tv Rosulja iz Leskovca".. xaxaxa
                Pa po ovoj njihovoj logici to ima smisla.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ako nemas BHT ili SK3, ili mozda Sky, stream ti je jedina opcija.

                  Nema ko da prenosi od nasih televizija, i to SK ne nudi televizijama, vec drzavna tv ili bilo koja druga pita za otkup prava na taj jedan prenos.
                  Pa tako mogu da gledam koju god hocu utakmicu, ne samo Manchester, ali stvar je u tome da zelim da gledam na sport klubu. Zasto utakmicu dana prodati BHT?
                  Ima jos utakmica od 16h.

                  Comment


                  • Originally posted by Shoninho View Post
                    Pa tako mogu da gledam koju god hocu utakmicu, ne samo Manchester, ali stvar je u tome da zelim da gledam na sport klubu. Zasto utakmicu dana prodati BHT?
                    Ima jos utakmica od 16h.
                    Zato sto SK zivi od para,a prodajom te utakmice oni zaradjuju pare,znaci cijli sve pokrecu pare,ako nisi znao.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Zato sto SK zivi od para,a prodajom te utakmice oni zaradjuju pare,znaci cijli sve pokrecu pare,ako nisi znao.
                      Nemoj da pricas, mora da si zavrsio ekonomiju kad si sam dosao do tog zakljucka!!!????
                      A ako zele pare, onda nek' lepo stave kao poseban paket, koji bih rado platio.
                      Jos mi se tu pravis pametan, tebe boli tuki, ti ces svakako gledati.
                      I ako vec ne radis na sport klubu, imas prenos, nznm zasto komentarises ovde bilo sta.

                      Comment


                      • Zato sto sam administrator i brinem o forumu,i pomazem korisnicima u nevolji,vazda na usluzi;)
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Sto nam pomazes...
                          "Pa mi u Bosni gledamo i SK i BHT imamo i Mancester,nama fino"
                          Podjebavas...

                          Comment


                          • Manchester United - Fulham u 16h na SK Premium HD.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Originally posted by Shoninho View Post
                              Sto nam pomazes...
                              "Pa mi u Bosni gledamo i SK i BHT imamo i Mancester,nama fino"
                              Podjebavas...
                              Pa rekao sam vam zasto nema prenosa i tako ce biti svake subote,kao i prosle dvije godine,to niste znali.;)
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Zto uzmes ko ja dreambox i cs uzivas u svemu

                                Ovo za BHT je vec odavno poznato da oni prenose subotom u 16 tekmu EPL jer prije SK BHT je prenosio EPL 4 utakmice 2 subotom 2 nedeljom kad je SK otkupio prava za EPL BHT se dogovorio sa njima oko ove 1 utakmice da ne gube kontuinutet prenosa EPL kojeg BHT prenosi vec 5 godinu

                                Comment

                                Working...
                                X