Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji se mi kurac nadamo, pojma nemam
    sigpic

    Comment


    • Vise se i ne nerviram.

      Comment


      • Loš je ovaj Tromso, imaju sreću što su dominantni u skoku i to će ih vjerovatno odvesti u grupnu fazu ako se nešto ne promijeni u igri Partizana.

        Edit: Ipak ima nade i dalje, fin gol.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Pa nisu valjda dali gol sad kad sam prebacio

          Comment


          • Jebali nas prekidi. Prvi put Stojkovic izlece u prazno, a onda mu onaj crnac daje gol sa 2 metra. Kakve mi golove primamo, pa to je smejurija!
            sigpic

            Comment


            • Ako Partizan ne iskoristi ova 2 gola u gostima u Beogradu protiv ovakvog Tromsa i ne prodje bice bruka, velika bruka.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Ako Partizan ne iskoristi ova 2 gola u gostima u Beogradu protiv ovakvog Tromsa i ne prodje bice bruka, velika bruka.
                Odluceno je to odavno

                Comment


                • Prolazimo lagano.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Prolazimo lagano.
                    Shhh i seti se samo Samroka..
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Originally posted by Kalu View Post
                      Shhh i seti se samo Samroka..

                      Originally posted by Sara View Post
                      Prolazimo lagano.
                      .. ;)
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Borini uzasan -.-

                        Idi bre, stativa Borini -.-

                        Comment


                        • Sta promasi Borini

                          Sterling doktor! Najbolji na terenu definitivno.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Imao je par prilika kod kojih je katastofalno odreagovao, da ne pricam kod onih ZICERCINA, ovo na kraju i ono odlicna lopta Hendersona gde je mlitavo promasio -.-

                            Comment


                            • Kao i po običaju Liverpool nije miljenik sreće. Ponovo smo počeli pogađati stative, ovaj put zicer za Borinija, ali se stativa ispriječila. Igra tu i tamo, sa obzirom na protivnika morala bi biti bolja. Sterling dobro igra za sada, dosta puta je probio Hearts po toj lijevoj strani, samo što ponovo nema završnice.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Svaka cast Elti , ubacila Prvu danas zbog utakmicu i program umesto RTS 2 do ponoci Zvezda bolja od Bordoa Ja sramote od klub gde su oni 5 bili
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X