Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=697733

    Comment


    • Čakar kaže da su bivši igrači koji su izvlačili parove – Stiv Mekmanaman i Patrik Klajvert – na sebi imali metalne predmete, da bi mogli da osete vibracije odabranih kuglica.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • UEFA on Monday reduced the red-card ban against Paris Saint-Germain's Zlatan Ibrahimovic to one match, opening the door for the star striker to play for the French club in its Champions League quarterfinal vs. Barcelona on April 2 at home in Parc des Princes.
        Izvor

        Comment



        • Vinci per noi magica Juventus !

          Comment


          • Kakav debilizam je staviti ovakva 2 meča danas a onakva 2 sutra.

            I na kraju ću gledati PSŽ-Barsa iako sam planirao ove druge...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ko je lud da gleda danas ls u terminu za Bolji zivot...

              Comment


              • Pored Bayerna i Juvea ja da gledam PSZ i one smarace (izvini p4p1 ) ajte molim vas...
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Немој да се неко спрда да пропусти двомеч који је у ствари "финале пре финала"

                  Comment


                  • http://espnfc.com/blog/_/name/espnfc...d/4605?cc=5739

                    Comment


                    • Ko voli fudbal gledace Ibru i Mesija
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ko voli fudbal gledace Ibru i Mesija

                        Comment


                        • Spoiler


                          Philipp Lahm: No player has created more clear cut goalscoring chances in the Champions League this season than Lahm (6)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Navijacu za Bajern ali mi nece biti krivo ako Juve pobijedi jer bi volio bilo koga od njih vidjeti u finalu protiv Dortmunda.

                            Comment


                            • Gledam Barcu naravno , a u 1 snimak Bayern - Juventus bez da saznam rezultat , iako ce to biti tesko

                              Ocekujem Barca 1-3 i Bayern 2-1
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Gledam Barcu naravno , a u 1 snimak Bayern - Juventus bez da saznam rezultat , iako ce to biti tesko

                                Ocekujem Barca 1-3 i Bayern 2-1
                                Mozda i uspjes oni na RTRS ne govore rezultat bas radi tih sto hoce da gledaju snimak, kazu bilo golova obavezno pogledajte, mada nema sile da ne saznas

                                Ja cu se odluciti na pola pola ekran, tesko se odluciti koje mec da se gleda, zvuk sa one koje ne gledas, a ovu pratis, i cujes kada je tamo sansa i bacis pogled, oproban recept.

                                Mislim da ce Barsa samo tako nasukati PSG, a mislim da i Bajern pobjedjuje.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X