Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slicno kao prosle sezone, protiv Ventspils-a nam je bila odbrana klimava, a i napad, danas nam je napad dobro funkcionisao. Resila je Zvezda prolaz, razbice ih na Marakani, samo se ne sme ponavljati ovakav pad u drugom poluvremenu. Sta je tu je, pobeda je najvaznija.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Mikic je kriv za jedan cini mi se.
      Kriv je za dva, kod penala je on zeznuo vise nego Maksimovic. Uglavnom cela odbrana nam je tragicna. Nadam se da je ovaj Jovanovic reinkarnacija Bobija Mura, jer nam se ne pise dobro.

      Sve sem odbrane sa druge strane je izgledalo krsteno, ali ja ne verujem da mi od kako je Zenga otisao ne znamo da resimo visoki presing, ko god je tako zaigrao protiv nas napunio nas je.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Tuga...
        Ovo je sramota.
        Jedini koji su dobro igrali su Laza, Kasalica i Milunović, ostali 0..
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Kriminalno drugo poluvreme. Sa ovakvom odbranom ni u nasoj tramvaj ligi ne bi izasli u Evropu. ccc
          No sta da radimo. Najvaznija je pobeda.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by deki94 View Post
            Tuga...
            Ovo je sramota.
            Jedini koji su dobro igrali su Laza, Kasalica i Milunović, ostali 0..
            Ne bih se slozio. Evandro nije napravio nista spektakularno ali nije ni gresio, Dimitrijevic i Milivojevic su odigrali dosta dobro, pogotovo dok ih nisu onako dzukacki izgazili u drugom poluvremenu. Ovi su svi neki mekani, treba nam jedan bezobrazan da vrati, da na grube startove odgovori jois tvrdje. Kastiljo je recimo to radio nekada.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Prosle godine je na pocetku jedan udario Piksija, pa ovaj hteo da ga davi..Onda su ovi prestali.

              Odbrana je losa, ostalo je sasvim solidno bilo, od sjaja do ocaja bukvalno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ma samo da smo imali jednog koji ce uleteti, podici jednog njihovog uz vrisku pola stadiona, da vidis da li bi igrali kao popaljeni majmuni drugo poluvreme. Ali ovi se povukli i ne vracaju, protivnik se opustio i dao 3 gola (mozda i 4, ono na gol liniji je zesce sumnjivo, da se nama u TSL tako nesto desilo bila bi tirada protiv Toleta i sudija).
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sarajevo za sada u najmanju ruku parira Levskom. Dobra igra, samo da u nastavku ne dođe do pada u igri kao sinoć kod Želje i da fizička spremnost igrača Levskog ne presudi.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • et
                    a kase setim kakoje pretijo moj dobri konšija milenko
                    to tije oni šta nume siroma durekne slovo r
                    a dabi nevolja bila još i veća onti navija za partizan
                    paga zajebavamo daje pjavi pajtizanovac toes gjobaj
                    pase juče prekjuče bijo razgalamijo:
                    etviš kako lepo igja pajtizan
                    ito pjotiv ovig pjavih pjavcatih pjedstavnika čuvene malteške škole fudbala
                    avi ćete sutja pjakati kad vas pobedu oni neki tamo bejojusi
                    i
                    sad
                    jase mislu
                    dal daga pljunem
                    il daga samo ošamarim
                    ilbi bilo najbolje da naručim još dva piva
                    pa daga popišam

                    a
                    šta ti kaš







                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici
                    Last edited by tuta bugarin; 19-07-12, 19:55.

                    Comment


                    • Ni iz čega Levski zabi gol. Pa što mi nemamo takvu sreću? Sarajevo bolje i agilnije u 2. poluvremenu, više prilika, ali ovi dadoše sretan gol. Ni ovo nije loš rezultat za Sarajevo.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ja ne znam maleroznije ljude od nas,ovo je haos...pa da nas ubije protivnik pa hajde,ali ista prica se ponavlja od sinoc
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Stvarno se covjek zapita u cemu je vise stvar sta god da uradis, nije dovoljno ni za sta

                          Comment


                          • Sarajevo izgubilo od Levskog 1:0,ali teska srca priznajem da su ih pitari cak i nadigrali.Pokazali su ono sto mi sinoc nismo,a to su da prostite muda...cestitam im na tome,ako pokazu u revansu pribliznu igru kakvu su danas,onda ce proci...odlicna partija
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Stvarno ne znam do kad više ovako? Pa nadigraše ih brat bratu u 70 minuta utakmice, ali ovi jedan šut u 2. poluvremenu i gol. Odlična igra Sarajeva, baš odlična, vidi se da su i fizički dobro pripremljeni i da im ni u tom segmentu igre Bugari ništa nisu mogli. Da su pojedinci u pojedinim situacijama bili sekundu prisebniji moglo je Sarajevo minimalno do jednog gola, ovako ostaje samo žal. Dobro je barem što nakon gola nisu pali skroz i što su izdržali i čak držali u šaci Bugare pred kraj meča. Ali drago mi je da je Sarajevo pokazalo da se može kad se hoće i ovaj rezultat nije nimalo loš, čak mislim da bi velika većina ovaj rezultat prihvatila prije meča, mada bi mnogo bolje bilo da je 2-1 recimo, ali i ovo ostavlja jako dobre izglede da Sarajevo prođe, pogotovo ako pruže partiju kao večeras. Ja mogu reći da sam kao Bosanac ponosan na ove momke koji su večeras igrali i bukvalno ginuli na terenu svi do jednog od Adilovića do Hadžića. Pogotovo na one momke na tribini koji su i večeras fenomenalno navijali, u dosta momenata su nadglasali mnogo brojnije domaće navijače. Dakle, igrom prezadovoljan, rezultatom ne jer je u najmanju ruku Sarajevo zaslužilo remi. Sada je na navijačima da Koševo ispune do kraja i uz veliku podršku budu 12. igrač Sarajeva u uzvratu i očitaju lekciju Bugarima i na terenu i na tribinama.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Momci,svaka cast ogromna vecina vas je otpisala bila,a ste pokazali kako se bori i igra.Jedan gol smo sigurno zasluzili cak mogu reci da smo imali vise konkretni sansi od Levskog oni su samo imali vise loptu u nogama.

                                Da smo ovaj rezultat izvukli bunkerom ne bi se cemu nadao,ali ovo smo izvukli dobro i hrabrom igrom i onih zadnji 10 minuta kada centra nisu presli mi je uvecalo apetite pred revans

                                Comment

                                Working...
                                X