Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno sjajno finale, onako bas atomski fudbal u prvih 10-20 minuta od strane Dortmunda, ali posle se i Bayern osilio sa svojim sansama. Kasnije skroz izjednaceni, medjutim posle Bayern melje kao i sve protivnike, neverovatna fizicka sprema. Milioneri su malo pali, i to je bilo to. Posle Robben iz neke neizgradjene akcije uzima loptu ispred dvojice, prolazi lagano i resava pobednika iako je pre toga promasio bar 2 gol sanse. Sve u svemu uzivao sam u finalu iako nisam ni za koga navijao, dobro, malo sam bio na strani "slabijeg" Dortmunda.

    Zasluzeno uzeo Bayern, najjaca ekipa na planeti, najjaci fudbal, velika dominacija, strasna sezona i oprostaj na najjaci moguci nacin Heynckesa.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Velika je steta sto Borusija nije povela u prvih pola sata jer je bila daleko bolja. Kakav presing majstora Klopa, u tom trenutku 60% poseda lopte Bajern se dobacivao u zadnjoj liniji i prvi sut na gol imali u 27.minutu. Sve u svemu zasluzeno je Jup otisao u najvecem stilu.

      Riberi = impulsivni pacov
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Svaka cast Dortmundu ali Bayern je ovo morao da osvoji . Svaka cast Nevenu za onu intervenciju , a navijaci Boruisije su fantasticni .

        Sjajna podrska i na trgu u Dortmundu

        Comment


        • Sjajni Bayern ocekivano i potpuno zasluzeno uzeo titulu evropskog prvaka ili kako neki kazu



          zaista totalna dominacija ove sezone, i treca sreca posle dva izgubljena finala ove sjajne generacije... Moram da istaknem Manuela Neuer-a i podatak da covek nije primio gol iz igre u 5 utakmica zavrsnice Lige Sampiona, sto je nesvakidasnji podvig i sigurno je dao ogroman doprinos ovako impresivnom pohodu do 5. Lige Sampiona za bavarski tim
          izuzetno mi je drago i zbog Robena jer je pravi majstor a sreca, do veceras, nije bas bila na njegovoj strani kada su finala u pitanju

          sto se tice naredne sezone, pakleno tezak zadatak je pred Gvardiolom, iskreno se nadam da ce uspeti da odgovori izazovu i da Bayern moze ponoviti nivo igre iz ove sezone...




          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Svaka cast Suboticu za ovu intervenciju

            Comment


            • Gledao u kafani finale sa jos jedno 30,40 likova i bukvalno je samo jedan baja navijao za Bajern
              Koliko god smo svi zeleli da Borusija osvoji, na kraju smo ustali i aplaudirali Bajernu, a i Robbenu koji je bas omrazena licnost.

              Ovo sto je Subotic uradio je...

              Comment


              • Zasluzeno je Bajern uzeo, ima li su vise od igre, masu sansi, pravis izraziti, drago mi radi Hejkensa, neka uzme i kup i neka ide odmarati.
                Borusija ih je sabila prvi pola sata i da su ga tu stavili bilo bi svasta, ali onda su Bavarci preuzeli igru i rjesili mec.
                Da Roben ovo nije rjesio i da je Bajern izgubio covjek bi dobio slom zivaca!

                Mada sudija je mogao da rjesi ovu utakmicu, kod penala morao je da pokaze drugi zuti Danteu i rjesi mec, Mancesteru se daje direktni crveni, a ondje ni zuti, mada i nije trebao dati drugi zuti, jer bi ubio igru, nije govno sudija kao onaj turcin Cakir, osjeti igru i zna da je ovo spektakl, za razliku od onog spomenutog govneta od sudije.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  1-1

                  Zapravo je 2:1 za Robena, on je bas preko Subotica resio mec u Kupu, tj i on i Santana su se spetljali sto je Roben kaznio sa golcinom tako da se tada vec smatralo 1:1.A i to sto je Neven uradio bilo je s razlogom, posto ono nije trebalo da bude penal.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Koliko god smo svi zeleli da Borusija osvoji, na kraju smo ustali i aplaudirali Bajernu, a i Robbenu koji je bas omrazena licnost.
                    Mislim da je vecina tako uradila. Ne ulazim u sudijsku odluku da Danteu pokaze drugi zuti, ali ne bi bilo posteno da ovakva ekipa ponovo izgubi finale. Vecina igraca do sinoc gubitnika, od sinoc su postali pobjednici. Koliko god mi je nekad Robben bio mrzak, ali kad vidis koliko gine na terenu i one suze na kraju nisu na silu.

                    Comment


                    • Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft 35m
                      Heynckes: - We know that Götze is here, and we don't have to wait long for Lewandowski either.

                      1st "official" confirmation
                      Kakvo razocarenje jbt,pa sve im dajte...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ja ti pricam svo vrijeme gdje ce Levat .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ma izgleda da im ovi nude preko 20 miliona,a ostali se zaustavljaju na 15...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Veoma dobro finale i jedni i drugi grizli 90min , nerealan tempo kao sto se i ocekivalo. U principu nisam navijao ni za koga, ali mi je drago sto je Bayern osvojio, jer su ljudi stvarno zasluzili 3. finale u 4 godine,i onako da izdominiras nad Juventusom i Barsom je bolesno.
                            Sto se tice Dantea stvarno mi nije jasno zasto nije dobio drugi zuti ili direktan crveni, zasto si bajo onda svirao penal?! Sada sva ona pravila vezana za Nanijev crveni padaju u vodu. Neke stvari mi nikad nece biti jasne.
                            Sto se tice Robena fino je odigrao, ali sramotan potez kod Suboticeve intervencije - matori ti onako da se prosetas do lopte koja je na gol liniji a finale je lige sampiona, pa odmah bih te izbacio iz igre. Sto kaze moj ortak pa glavom bi se bacio na nju samo da probam da je uguram, a ovaj gospodin nije ni uklizao, pa za sta se cuvas kralju, za sutrasnji trening?!

                            Sve u svemu mnogo mi je drago zbog Bastiana, Juppa i Mullera



                            E da, za Levandovskog - ne gotivim ga uopste, ali po meni 15,20 miliona je mnogo smesna cena, nakon ovakve sezone ocekivao sam da ce vise sebi podici cenu
                            A ovi kreteni ako ga prodaju Bajernu onda ne zasluzuju nista da osvoje vise
                            Last edited by prskaj; 26-05-13, 09:44.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • @prskaj

                              Ako tako gledas trebao je i Lewandowski crveni da dobije jer je namjerno nagazio Boatenga cini mi se.Sto se tice cijene ostala mu je jedna godina ugovora koji je dosta slab i niko nece da plati vise od 15-16 miliona jer je i to mnogo za jednu godinu ugovora,a Bayern im daje 25 koliko sam ja upucen,ogromna je razlika mada se slazem s tobom za to u vezi prodaje bas njima pa cak i po cijenu da dobiju daleko manju cijenu.Onda neka im daju i Hummelsa

                              Last edited by AK47; 26-05-13, 09:50.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ako ima ode Leva, naci ce oni zamenu... trebace malo vremena da se uigra nova ekipa bez Gecea i Roberta, ali sam siguran da ce naci adekvatne zamene za njih.

                                Samo malo bi bilo sada glupo da prodaju i Humelsa ili bilo koga jer su vec bukvalno dve zvezde tima otisle, ne bi valjalo da ode jos neki...
                                Mada se ja ne bi bunio da Gindogan predje u Junajted!

                                Comment

                                Working...
                                X