Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Baksuze jedan, dobili su crveni.
    Kad sam ono napisao bio 84' , jos odmah idem na wiki da vidim nisu li ga primili kad ono crveni
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mislio sam na livescore , posle prvog posta crveni posle drugog penal , gol ko suza
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Trajkovicev nizak IQ ponovo dolazi do izrazaja.

        Comment


        • Kakav penal.. smesno

          Comment


          • Hahahaha, e kakva sramota!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jeb`o sve. Kako sam se skenjao ne verujem. Da su ih nabili pa hajde, nego ovako, najbudjavije.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • To ti je kada austrijanska govna moraju ici dalje.

                Comment


                • E Boze sacuvaj...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Tacno sam znao ali kunem vam se znao sam da ce da izgube utakmicu u nadoknadi....celo drugo poluvreme pratim rez. na teletex i govorim sam sebi primice ga u nadoknadi...znaci jbm ti ovaj nas mentalitet retardirani...posle ovoga nije uopste sramota posumnjati da je utakmica namestena...crveni pa penal...jbt me ako nisu podmitili nekog igraca vojvodine...i uopste ne bi bilo cudno da je prihvatio...to mi je jedino objasnjenje...samo neki nas klub moze na ovaj nacin da izgubi utakmicu....
                    Inter - Hajduk 0 - 2

                    Comment


                    • Ne mogu da vjerujem kakav je peh ova Vojvodina. Pa stvarno nema smisla izdržiš do 90. minute i onda penal sviraju. Sad će biti "pa šta i da nam nisu svirali penal bilo bi 1-0". Šteta velika za Vošu bili su nadomak plasmana u play-off...
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Provincijski tim, luzerski tim, tacno se vidi. Nikada nista nece uzeti sve da igraju Ronaldo i Mesi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by fudbalinho View Post
                          Tacno sam znao ali kunem vam se znao sam da ce da izgube utakmicu u nadoknadi....celo drugo poluvreme pratim rez. na teletex i govorim sam sebi primice ga u nadoknadi...znaci jbm ti ovaj nas mentalitet retardirani...posle ovoga nije uopste sramota posumnjati da je utakmica namestena...crveni pa penal...jbt me ako nisu podmitili nekog igraca vojvodine...i uopste ne bi bilo cudno da je prihvatio...to mi je jedino objasnjenje...samo neki nas klub moze na ovaj nacin da izgubi utakmicu....
                          Nisi gledao utakmicu, nemas pravo da se izjasnjavas.Smesno je to kako je Rapid poguran ka sledecoj fazi.Propustena je istorijska sansa zbog glavnog sudije.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Nisi gledao utakmicu, nemas pravo da se izjasnjavas.Smesno je to kako je Rapid poguran ka sledecoj fazi.Propustena je istorijska sansa zbog glavnog sudije.
                            Konkurencija vrlo jaka za zlatnu medalju: crveni, penal,crveni koji nije dosudjen Rapidu, mnogo nedosudjenih faulova. Uzas jedan, da se ovo desilo nekom klubu iz najjacih liga bilo bi skandala ozbiljnih razmera. Ali to ne menja cinjenicu da su ovi luzeri.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • @Maric91

                              A gde da je gledam jbg? ....Kako god ali ovo nisu cista posla i krajnje je sumnjivo....crveni pa penal u nadoknadi....

                              Comment


                              • Originally posted by fudbalinho View Post
                                @Maric91

                                A gde da je gledam jbg? ....Kako god ali ovo nisu cista posla i krajnje je sumnjivo....crveni pa penal u nadoknadi....
                                Bilo na RTV 1.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X