Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Slovenska Mura prosla dalje protiv Arsenala iz Kyiva , prva utakmica nakon pobede u Ukrajni 3:0 Arsenala , rezutlat je promenjen na 3:0 u korist Mure jer je ovima igrao neki nelicencirani igrac , danas Arsenal u Sloveniji slavio 0:2 nedovoljno za prolaz
    I još im Maribor igra u doigravanju za LP, Slovenci institucija postali za ove naše prostore

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Ko jos gleda italijanski fudbal??? Kad jedan Juventus namesta od kako znam za sebe i sad opet igraju prvu ligu i osvojili prosle godine . Ovde navijam za Ajduka, napred bili.
      Zivis u zabludi ako mislis da samo oni namestaju.
      Zapravo bolje bi ti bilo da procitas sve sto mozes da procitas u vezi svih tih namestanja nego tako napamet da lupas.

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Zivim u PG, zivotni san mi je da vidim Stivija i ekipu uzivo, kad je igrala Engleska ovdje SG bio povrijedjen.
        Ma znam, ali i ja hocu da ih vidim u BG, kome to nije zivotni san... Mada imam strica tamo "dole" pa mi ne bi bilo tesko da odem da ih vidim...

        Hajduk vodi 2:0 o majko bozija koliko se Inter raspada...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Jbg zemlja je u krizi. Nemaju poresku politiku kao Englezi a nemaju ni drzavu/grad iza sebe bezuslovno kao Real i Barsa, to je logican sled okolnosti. No polako
          Da su duzni 700 miliona, ne moze sebi jedan Inter dozvoliti da u najjacem sastavu gubi od Hajduka, i to dva razlike u Milanu. Nedopustivo..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Da su duzni 700 miliona, ne moze sebi jedan Inter dozvoliti da u najjacem sastavu gubi od Hajduka, i to dva razlike u Milanu. Nedopustivo..
            I još Hajduk igra sa omladinskom ekipom jer sve što vrijedi prodato je sem Vukušića, smješan Inter

            Comment


            • Kakva golcina Glena
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Niko ne spominje Vojvodinu ? 15 minuta do istoriskog uspeha za srpski fudbal , 3 predstavnika u PO a onda neko kaze da Slovenski fudbal dominira ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Jos deset minuta, ajde Voso..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Baksuze jedan, dobili su crveni.

                    Comment


                    • Dobri su za sada drže se, Supić dobro brani i mogao bi ih izvući, a Stevanović ponovo pružio dobru partiju.

                      Hajduk ne uspjede nadoknaditi 3-0, a kakvu je priliku imao Vukušić, ali pogodi stativu. Ko bi rekao da će ovaj Hajduk ovako nadigrati Inter u sred Milana.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Nisam ja kriv sto su mesari..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Glupi Pavlovic, neshvatljiv start. Valjda ce izdrzati do kraja.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Nisam ja kriv sto su mesari..
                            Nisi ti prvi izbaksuzirao, ti si bio samo so na ranu.
                            Laza Bakmaz kao i uvek briljira.
                            Pavlovic je tragicar bio i u prvom mecu, zato sto su zahvaljujuci njegovoj nepaznji primili gol, tacnije mogao je da sutne loptu gde god da pozeli, a on napravio faul.
                            Ocekujem nadoknadu 5+ minuta zato sto Austrijanci moraju proci.

                            Comment


                            • Pred svojom publikom trener Intera uvodi dodatnog stopera umjesto Wesleya Sneijdera, hahahahahahaha

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Nisi ti prvi izbaksuzirao, ti si bio samo so na ranu.
                                Laza Bakmaz kao i uvek briljira.
                                Pavlovic je tragicar bio i u prvom mecu, zato sto su zahvaljujuci njegovoj nepaznji primili gol, tacnije mogao je da sutne loptu gde god da pozeli, a on napravio faul.
                                Ocekujem nadoknadu 5+ minuta zato sto Austrijanci moraju proci.
                                Evo jos malo, nece valjda sada gol da prime..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X